Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 204
mahmut11
7 ay önce - Pts 06 May 2019, 15:56

kira bütçeniz ne kadar ki?

Misafir 436

7 ay önce - Pts 06 May 2019, 16:05

Kardeşim Manisa Karakoy semtinde daha uygun fiyata evler var Uncubozköy pahalıdır.Manulas otobüsleri ile gidip gelirsin.

defnedede
7 ay önce - Pts 06 May 2019, 17:37

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. ben de öyle düşündüm. madem kiralar üçaşağı beş yukarı aynı. ki haftasonları boş oldugum bir branştayım. muhtemelen her haftasonu izmire kaçardım manisada otursam. bu da daha masraflı ve yorucu olacaktır. manisanın daha ekonomik bir şehir oldugunu düşünmüştüm ama yanılmışım
yine önerilerinize açıgım, bu güzergahı kullananların neler söyleyeceğini merak ediyorum.

defnedede
7 ay önce - Pts 06 May 2019, 17:57

yanlış anlaşılmasın, fakülte yanında kiralar çok yüksek diye bornovayı tercih etmiyorum. bornovada 1500 lira kira verebilirim, manisada 1300 vereceğime artı yol masrafı ile.
amacım bornovadan gidip gelerek üstesinden gelebileceksem buna razıyım, bu yönde öneriler almak istiyorum. sabah 6da uyanıp 1 saatlik yol gidip 8de iş bası yapmış biriyim. sadece imkanlar konusunda bilgi almak istiyorum. ( aracım yok) servis vs, yine manisa yoluna en yakın bornovada nerede ev tutumalı sorularım bunlar. teşekkür ederim

Misafir 436

7 ay önce - Pts 06 May 2019, 18:06

Manisa'da Alaybey tam sana göre.

sayfa 204
ANA SAYFA -> İZMİR