Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 202
defnedede
1 yıl önce - Pts 06 May 2019, 13:14

sevgili wowTurkey sakinleri
herkese merhabalar,
bu başlığı baştan sonra okuayacagım fakat olur da soruma yanıt bulamam diye şimdiden durumumu sizlerle paylaşmak istedim.
ben manisa celal bayar üniversitesi tıp fakültesinde asistanlık eğitimi kazandım. birkaç ay sonra göreve başlayacagım. manisayı tercih etme nedenim izmire yakın olması ve görece daha uygun bir şehir oldugunu düüşünmemdi. fakat küçük çaplı bir araştırma ile farkettim ki manisa'da fakülte civarındaki kiralar da izmiri aratmıyor. ve yine şehir ile alakalı genel görüşler biraz beni demoralize etti. dolayısıyla Bornovada oturup celal bayar tıp fakültesine git-gel yapabilir miyim diye düşünmeye başladım. tabi her iki şehre de hakim olmayan biri olarak ne kadar mantıklı bir fikir bilemiyorum.
aranızda bu hattı hergün kullananlar varsa, özellikle celal bayar tıp fakültesinde çalışanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Misafir 79a

1 yıl önce - Pts 06 May 2019, 13:25

git gel yapabilrsiniz. manisa seyahat ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Beratk
1 yıl önce - Pts 06 May 2019, 13:25

O hatti kullanan otostop yapan ogrenci çok. Mesela arkadasim işletmeyi otostop yaparak bitirdi.

defnedede
1 yıl önce - Pts 06 May 2019, 14:04

o güzergahı kullanan personel yok mu forumda?

ali alimi012
1 yıl önce - Pts 06 May 2019, 14:29

hiç tavsiye etmem. bu hattı kullanmak değil önemli olan
eğer 8-5 çalışacaksanız en az 3 saat yola ekleyin 2 saat de hazırlık ekleyin
15-16 saat yaklaşık iş için geçmiş olacak
pek fazla dinlenemeyeceksiniz bu da işinize yansıyacak
manisadaki kiralar izmirden 300 tl fazla olsa belki yapabilirdiniz maddiyat yüzünden
ama hem yorgunluk hem de başabaş fiyatlar yüzünden değmez.
otostop akıl işi değil
işinize yetişemezsiniz
olaya maddi açıdan bakmayın
giden birini bulup belki yardımlaşırsınız ama
yine de tavsiye etmem
manisada ev tutmak mantıklı
fakülteye yakın olması gerekmez
ama olsa yine de değer

sayfa 202
ANA SAYFA -> İZMİR