Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Özkan Özçınar
10 yıl önce - Pzr 07 Şub 2010, 02:23

Alıntı:
MANİSA BELEDİYESİ ile İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ arasında bir anlaşma sağlanıp
MANİSA-BORNOVA arasına metro hattı açılması daha mantıklı derim.

Ben de metro açılmasından yanayım ama tır ve kamyon şöförleri ne yapacak ? Yokuş yukarı 10 km ile tırmanıyorlar ve inerken de aynı şekilde 10 km ile iniyorlar. Bence tünele öncelik verilmeli. Metro yedeğe bırakılmalı ve eğer planlar tutmazsa metro olmalı......

H.Bayraklı
10 yıl önce - Pts 08 Şub 2010, 18:53

Alıntı:
Ben de metro açılmasından yanayım ama tır ve kamyon şöförleri ne yapacak ? Yokuş yukarı 10 km ile tırmanıyorlar ve inerken de aynı şekilde 10 km ile iniyorlar. Bence tünele öncelik verilmeli. Metro yedeğe bırakılmalı ve eğer planlar tutmazsa metro olmalı......

tünele birşey demedimki sadece tünel projesine metroyuda dahil etseler güzel olur demek istedim. yapılmışken hepsi bir aradan çıkıversin

izmir35
10 yıl önce - Pzr 28 Şub 2010, 20:38

bu projenin inşaatı nezaman başlıcak tarihi bellimi yada projelendirme ne durumda

mehmet tevdik
10 yıl önce - Cmt 06 Mar 2010, 19:03

sonunda yapmayı akıl edebildiler. keşke önceki inşaat sırasında yapsalardı. her sene onlarca kaza oluyor burada

Hasan M
10 yıl önce - Çrş 31 Mar 2010, 23:45

Manisa çevre yolu bittiğinde yapılması planlanmkata.Manisa çevre yolu ise İzmir-Bursa yolunun Menemen yoluna bağlama çalışmaları devam etmekte,Menemen yolundan şehri çevreleyip İzmir-Bursa yoluna çıkış kısmı bitmek üzere İzmir Bursa yolundan devam edip Turgutlu-Ankara yoluna bağlanacak kısımda çok az bir yapı kısmı kalmış durumda..

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR