Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 233
AhmetDemir

2 ay önce - Prş 17 Arl 2020, 07:29

Beni mahcup ediyorsun Battalgazi285 bundan sonra daha iyi filitre yapmaya gayret edecegim

Bari sen git say kac tane bos magaza var kiralanabilir alan sayisi ne durumda

Fırattt_44

2 ay önce - Prş 17 Arl 2020, 09:27

Ahmet bey kardeşim dikkat et kendine boş gereksiz muhabbetler yapıyorsun.😂😂😂 Benim gibi hedef olursun.

AhmetDemir

2 ay önce - Prş 17 Arl 2020, 10:02

Cemal abi burda kimse kimsenin ne dusunecegine ne yazacagina karar veremez hakaret kufur argo olmadigi surece fikirlerimizi beyan edebiliriz

Hic kimse burda ayni fikir ve (ifade) yapisinda olamaz kimseyi umursayacak degilim benim icin tek dogru adil olAbilmektir insallah bu yapida olmaya gayret edecegiz her daim

En son AhmetDemir tarafından Prş 17 Arl 2020, 22:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Abdullah Egemen
2 ay önce - Prş 17 Arl 2020, 19:22

Mağaza sayısından çok nitelikli mağaza sayısı da önemli. Vestel, Turkcell, Vodafone, LCW, DeFacto vs gibi sıradan sokaklarda bile bulunan dükkanlar olsa ne olmasa ne MalatyaPark'ta. Var mı orta üst kalite mağaza? Kaç tane? Nerede hani koskoca! Büyükşehir Malatya'da Lacoste, Tommy, Vakko, Marks&Spencer, Columbia, NorthFace, Decathlon gibi mağazalar? Bize bunlarla gelin. İstasyon Caddesindeki bilmem ne çorap mağazası MalatyaPark'ta olsa ne olmasa ne..

AhmetDemir

2 ay önce - Prş 17 Arl 2020, 22:41

Nitelik neden yok?Kiralanabilir alan muhabbetinden ziyade fahiş fiyatlardan dolayi yahudi taktigiyle bu devran boyle gidiyor. Yahudinin taktigi neydi ? Tek olmak, mecbur birakmak, ezmek

Malatyanin degil orta dogunun en buyuk avmsi olsa kac yazar? Ama bizim millet goruntuye bakar ama bakar... guzel ornek vestel mi Lg mi neydi yerli milli heee işte kiralanabilir alan da boyle bu is duygularla yapilmaz profesyonellikle tecrubeyle yapilir

Bu haliyle fabrikadan oteye gecmez

sayfa 233
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler