Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla Milas - Ören
« önceki   1234 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
cem özbatur
12 yıl önce - Pts 24 Tem 2006, 22:56

Diğer arkadaşların resimlerindende anlaşılacağı üzere,bölgenin hemen yanıbaşındaki dağ dan plaj a yamaç paraşütü yapılmaktadır,

(+)

(+)

gökhançetinkaya
12 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 12:25
Ören ve çevresi

Ören ve çevresi gerçekten çok doğal ve eşşiz yerlere sahip. Gezip görülecek o kadar çok yer var ki. Öncelikli olarak "akkaya"yı görmenizi öneririm. Akvaryum gerçekten eşşiz. Bu sözünü ettiğim yere araçla gidiyorsunuz. Ama oraya vardığınızda tekne kiralamanız gerekiyor. Eğer  ören'den hareket eden tekne turlarına katılırsanız, onlarında uğrak yeri olan 3-4 koy var. İlk olarak ingiliz limanına gidiliyor. Gidilen yerler çok da görülesi yerler değil. Ama yaklaşık 1.5 saat konaklanılan kleopatra plajı çok etkileyici. Yalnızca oraya gidilse ve sabahtan akşama kadar orada kalınsa mükemmel olur. Bu arada kleopatra plajına giriş de ücretli. Giriş ücreti 10 ytl. Eğer öğrenci kimliğiniz varsa veya öğretmen kimliğiniz varsa ücretsiz. Çünkü bu sözünü ettiğim yer kültür ve turizm bakanlığına ait. Biliyorsunuz ki türkiye'de bu kurumlara ait yerlere girişlerde öğrencilerden ve öğretmenlerden ücret alınmıyor. O yüzden kimliğinizi yanınızda taşımanızı öneririm. İyi tatiller. Ben de büyük bir olasılıkla 12 ağustosta tekrar örendeyim. Görüşmek üzere...

etirol
11 yıl önce - Cmt 23 Arl 2006, 13:54
ören

ören  kasabasına  öncelıkle  belediye başkanın ören  icin  yapmış  olduğu  calışmalarından  dolayı  cok teşekur ederim  öreni  ören  olarak  bu  hala  getirmek  icin  bir cok  zorluklara  göğüs geren  sayın kazım tura ; na sonsuz tesekurlerımı sunarım
  benım  kucuklugumdekı  örene bakıyorum  ve şimdi  sadece  yaz  sezonlarında gitsemde  memleketıme  muthış değişiklerin  oldugunu görmekdeyım bazı menfeat düşkünu   insanlarda olsa  ben  örenimizi  her  konuda  tanıtmak  icin elimden  gelenı yapmaya caba gösterecem   sizlerde  birazcık  capa sarfedersenız  egenin  incisi  olan memleketımızı bır cennet olmasına  rağmen  cennetin cennetini  yapmaya  özen  göstermeliyiz diye  düsünüyorum

caner akınocak

11 yıl önce - Cmt 04 Ağu 2007, 00:07

(+)

(+)

(+)

(+)

Tunc

11 yıl önce - Sal 07 Ağu 2007, 22:42

(+)

(+)

(+)

(+)