Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Balıkesir Dolmuş Taksileri
12   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
zaferes
6 yıl önce - Sal 22 Nis 2008, 21:58
BLK » Balıkesir Dolmuş Taksileri

Balıkesir ulaşımında önemli yere sahip olan bir diğer taşıtlar ise Dolmuş Taksilerdir.Bu yüzden bu araçların fotoğraflarını paylaşmak üzere başlığı açma gereğinde bulundum.

Balıkesir şehir içi ulaşımında dolmuş taksileri unutmamak gerek,her nekadar trafiği altüst etselerde çılgın şöförler

(+)

farukdmn
6 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 04:28

dolmuş taxicilerin havasını anlamıyorum kendini F-16 pilou falan sanıyolar galiba üstelik 1,25 YTL oldu İZMİRde 0,48 yKRŞ a biniyorum

Akın Kurtoğlu

6 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 21:42

Alıntı:
İZMİRde 0,48 yKRŞ a biniyorum

Yazım hatası mı var mesajda, yoksa gerçekten de 48 kuruş gibi küsuratlı bir ücretlendirme mi sözkonusu? Şayet böyle ise; 2 kuruşu iade ediyorlar mı?

Akın KURTOĞLU

Mustafa Noyan

6 yıl önce - Prş 24 Nis 2008, 09:44

Arkadaş aktarmayla belediye otobüsüne 48 kuruşa biniyor, fiyatı 125 kuruşa yükseltilen dolmuşları tercih etmiyor, şeklinde anlamama rağmen, hakettiği eksi puanı mesajına aşkettim

Berktuğ
4 yıl önce - Pzr 27 Arl 2009, 23:33

Şehiriçindeki dolmuş taksi hatları:
1-Paşaalanı-Eski Otogar
2-Sefaköy-Eski Otogar
3A-Adnan Menderes-Ekilmiş-Eski Otogar
3B-Adnan Menderes-Üçgen Sitesi-Eski Otogar
3C-Adnan Menderes-Huzurevi-Eski Otogar
4-Gaziosmanpaşa-Eski Otogar
5-Carrefour-Adliye-Eski Otogar
6A-Bahçelievler-Eski Otogar
6B-Bahçelievler-Eski Otogar
7-Cengiztopel-Eski Otogar
8-Gündoğan-Eski Otogar

matraxgk
4 yıl önce - Prş 29 Nis 2010, 17:35

bence balıkesirdeki dolmuş taksilerin ücretleri cok pahalı istanbul izmir afyon antalya mugla canakkale bu sehirlerde yol mesafesine bakarsak cok büyük kazık atıyorlar bzie hemde öyle böyle degil yarın birgün zam isticek ve tahmini 1,50 olacak ozaman sehirn potansiyeline göre en pahalı ulaşımı biz yaşıcaz balıkesirdeki en uzun dolmuş taksi mesafesi ile yazdıgım sehirleden hangisi alırsanız alın en pahalı biz olacagız

Burak KAYNAŞ
4 yıl önce - Sal 11 May 2010, 00:33

Müşterileri giderek azalıyor zaten.. Halk gün geçtikçe halk otobüslerinin tercih ediyor. Dolmuş taksilerin 1,25 + 1,25 = 2,50 tl ye götürdüğü mesafeye özel halk otobüsleri öğrenci ve 65 yaş üstü yolcuları 0,75 tl ye normal yolcuyu ise 1,10 tl ye götürüyor. Ayrıca 45 dk. içerisinde 2. biniş bedava.. Bu da dolmuş taksileri pek cazip kılmıyor.

Berktuğ
4 yıl önce - Sal 11 May 2010, 13:44

Hatta Halk Otobüslerinde zannedersem 65 yaş üstü ücretsiz hale geldi. Maalesef ki Balıkesir'de dolmuş taksiler çok pahalı

Berktuğ
4 yıl önce - Prş 17 Hzr 2010, 14:11

Balıkesir'de teşhir amaçlı dolmuş taksi süsü verilen FIAT FIORINO.Çok yakışmış ama

(+)

Berktuğ
3 yıl önce - Pzr 29 May 2011, 17:33

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Marmara