Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Serdar OKAN
8 yıl önce - Sal 09 Şub 2010, 17:31

Alıntı:
en son iki mesajda önce öğretmenlere daha sonrada üniversite personeline TOKİ'nin konut yapacağı haberi verilmiş.

Ali Hocam birinci haberde Memur Sen üyeleri için konut yapılacağından bahsediyor. Malatya İl sınırları içinde Görev yapan tüm Memur Sen üyesi Memurlar müracaat edebilecek. Bunun içinde Sağlık çalışanları, eğitim çalışanları, düz Memur olan tüm üyeler giriyor.

İkinci haber ise İnönü Üniversitesi çalışanları için kampüs içinde konut yapılacak. Yine bu konutlara Üniversitede Ünvanı ne olursa olsun müracaatta bulunup ismini yazdıran herkes faydalanacak.

ALİ KOCA
8 yıl önce - Sal 09 Şub 2010, 17:38

anlaşılmıştır merkez.

Ekleme: İçerik yok gereksiz mesaj eksisi aldı. Sanırım insanlar hatta guruplar arası iletişimden bihaber bi vatandaş. Ya hu ben burada Malatyalılar adına bir lider olarak görüyorum Serdar Beyi ve ona göre nükteli bir mesaj yazıyorum.Sana ne! evet çok açık söylüyorum sana ne! isterseniz 100 tane daha(-) verin sana ne! çok abartılıyor bu eksiler arkadaş.

içerik yokmuş senin verdiğin puanda ne kadar içerik var.

Al şimdi içerik oldu verecek misin şimdi (+) ları

En son ALİ KOCA tarafından Sal 09 Şub 2010, 18:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

umitcoskun
8 yıl önce - Sal 09 Şub 2010, 18:21

ben + vermek istedim ama benim puan verme hakkım yokmuş eksi alıyorum demek ki sürekli : )

Serdar OKAN
8 yıl önce - Çrş 10 Şub 2010, 17:44

Alıntı:
Prof.Dr. Şahin'den Uluslararası Yayın

İnönü Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bayram Şahin’in uzun çalışmaların sonunda hazırladığı “Differential Geometry of Lightlike Submanifolds” isimli kitabı dünyanın en büyük bilimsel yayınevlerinden birisi olan Springer – Verlag tarafından basıldı.

İnönü Üniversitesi'nin en genç profesörlerinden biri olan Prof. Dr. Bayram Şahin’in, Lightlike geometri alanındaki son gelişmelerin ve yeni bulunan sonuçların değerlendirildiği çalışmasında, bu yeni teorem ve sonuçların uzay-zaman geometrisi ve genel görelilik teorisinde karadelikler alanındaki uygulamaları ile bağları araştırılıyor ve ayrıca matematiğin diğer dallarındaki kullanım alanları inceleniyor.

Lightlike geometri, uzay- zaman geometrisi ve matematiksel fizik alanlarında üst düzey çalışmalar yürüten araştırmacılar ile alanda lisansüstü eğitimlerini sürdüren öğrencilerin çalışmalarına katkıda bulunmayı hedefleyen bu başarılı çalışma Almanya, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandı.

zali44

8 yıl önce - Prş 11 Şub 2010, 01:21

Yollara 60 Milyon Harcandı
Malatya'da geçen yıl karayolları kapsamındaki çalışmalar için 60 milyon lira harcandığı, bu yıl için havaalanı yoluna 1 milyon ödenek ayrıldığı bildirildi.

*Kaynak: www.reklam_link.com

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler