Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
kemalcanhakkı

8 yıl önce - Çrş 20 Oca 2010, 17:36
Kocaeli - Körfez Center Alışveriş Merkezi [AVM]
Körfez ilçe Yeniyalı Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi üzerinde yapılacak olan “ Körfez Center” yeni bir alışveriş ve iş merkezi yapılıyor. Körfez’de ilk olarak yapılacak dev alışveriş merkezi vatandaşlar arasında da heyecan yarattı.

Seydanlar İnşaat Limited Şirketi’nin yapacağı Alışveriş ve iş merkeziyle ilgili açıklama yapan satış müdürü Aynur Vergili, “ Firmamız 1993 yılında kurulmuş olup ağırlıklı olarak Devlet Taahhüt işleri yaptıktan sonra İstanbul ve Aydın ilinde inşaatlar yaptı. 2007 yılında Derince 60 Evler’de Begonvil konakları projesini 2007 yılı Eylül ayında başlayıp, 2008 yılı Eylül ayında bitirip teslim etmiştir.

körfez’in yeni terndi “ Körfez Center”

Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde iki ayrı proje başlattık. Projelerin biri tamamlanarak hazır hale getirdik. 24 Dairelik “ Begonhill” projesini başlattık. Mart 2010 tarihinde tamamlayacağız.
Neden Körfez Center?

Firmamız Körfez ilçenin ticari potansiyelleri ön görerek Körfez de Alışveriş Kültüründeki eksikleri düşünerek , ilçede eksik olan Alışveriş Merkezi boşluğunu doldurmak için Körfez halkını, alışveriş için dışarıya giderek para harcamasının önüne geçerek Körfez ilçeye yakışır yeni bir alışveriş merkezi yapmak olduğunu düşündük. Burada asıl amacımız Körfez’de alışverişe bir trend getirmek. İlçeye layık Alışveriş kültürü geliştirmek gayretidir. İnsanlarımızın sadece alışveriş yapacağı bir yer olmakla kalmayıp, Sosyal ve Kültürel içinde insanlarımızın rahat bir zaman geçirebileceği bir merkez oluşturmaktır. Tatlı bir heyecandayız, ayakta, inançlı ve kararlıyız."

16 bin metre kare alan içinde

Yeniyalı Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi yanında ki yere inşa edilecek alışveriş merkezinin yapımına 15 Şubat 2010 da başlanacak ve proje başlangıç tarihinden itibaren 2010 yılının sonunda bitecek.
Alışveriş merkezi dışında bir yaşam tarzı ve alanı olarak kullanılacak merkezde, üst katta 70 ve 90 kişilik 3 adet sinema salonu, fasfot cafe, zemin katta 19 adet dükkan, 1 katta dev alışveriş merkezi, 2.katta 31 adet mağaza dükkanları, üst katlarda ise modern ofis binası ile can bulacak.(+)


Körfez Center

Haber Kaynağıcenk CAMCAY
8 yıl önce - Çrş 20 Oca 2010, 19:03

Körfez ilçemiz sürekli büyüyor ve gelişiyor çok yerinde bir yatırım bu avm önünde bulunan köprülü kavşak yıkılıp battı-çıktı yapılacak ve üstü kent meydanı yapılacak önümüzdeki birkaç yıl içerisinde körfez çok estetik ve modern bir ilçe olacak.

0ğuz Lemi Tuna

8 yıl önce - Çrş 20 Oca 2010, 20:23

Başarılı bir çalışma olacağını düşünüyorum. Ama 2011 Nisan ayında biter. İnşallah sorunsuz güzel bir alışveriş merkezi daha kazanırız.emre alb
8 yıl önce - Çrş 20 Oca 2010, 20:32

Küçük bir avm, büyük bir yatırım değil ortaya Yenikent Galaksi gibi bir şey de çıkabilir.. Zaten Körfez'in bu tip yatırımlardan ziyade kentsel dönüşüme ihtiyacı var. Ama hayırlı olsun diyelim.

0ğuz Lemi Tuna

8 yıl önce - Çrş 20 Oca 2010, 20:53

Bir meydan ve plân etrafında Kentsel dönüşüm yapılmalı..sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler