Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
devrim1907
12 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 10:59

Burada emekli, dul, yetimin hakkı yeniliyor derken emsal arttırımı neden ihaleden önce yapılmadı ve Emekli Sandığı'nın ihaleden daha fazla para kazanması sağlanması sorusu soruluyor. Aslında bu tür ihalelerde ihale sonrası belediyelerin üzerindeki baskını kaldırılması için 10 yıl imar durumunda değişilik yapılamaz maddesi konulmalı.
Eğer basın bu şekilde birbirini yemezse denetim bence hiç sağlanamaz ve basın iktidarın oyuncağı olur. Bu nedenle kavgaların arkasında rant kavgası olduğu açık olsa da denetim açısında iyiki Türkiye'de birkaç tane basın grubu var.

bulo
12 yıl önce - Cmt 24 Mar 2007, 15:45

Istanbulun ozelllikle sehir merkezinin bu sekilde betonlasarak genislemesine hic gerek yok zaten arapsacina donmus trafik sorununu halletmeden bu sekilde betonlasma zaten  carpik yapilasma nedeniyle cokmus olan sehiri iyice berbat edecektir, bizler burda eski istanbul,u ozluyoruz betonlasmis ruhunu yitirmis bir sehri degil ben romayi gezdim parisi gezdim hic anormal yukseklikte binalar gormedim ozellikle tarihi sehirler asiri yukseklikteki betonlasmadan korunmalidir

Behçet Uluvar

12 yıl önce - Pts 02 Nis 2007, 12:40
Hilton - İstanbul

(+)

(+)

En son Behçet Uluvar tarafından Pts 02 Nis 2007, 13:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

kuluvar

12 yıl önce - Pts 02 Nis 2007, 14:07
İstanbul Hilton İç Mekan Görünümleri

(+)

(+)

(+)

Behçet Uluvar

12 yıl önce - Pts 02 Nis 2007, 14:12
Hilton İç Mekanlar

(+)

(+)

sayfa 5