Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT Şikayetleri
« önceki   123 ... 909192 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 91
mahmut11
1 yıl önce - Pzr 26 Oca 2020, 23:13

Sefer atlıyor.. SEFER.
Örneğin, 21:20 ve 21:40 diye iki seferi var.
21:20'yi bekliyorsun,
GELMİYOR.
30 GEÇE hareket ediyor.
40 da da yok..!

Siz şoförsünüz herhalde.
Lütfen halkı mağdur etmeyin!

Erman3583
1 yıl önce - Pzr 26 Oca 2020, 23:29

Alıntı:
Siz şoförsünüz herhalde.
Lütfen halkı mağdur etmeyin
keşke halkta şoförün Bi insan olduğunu şoföründe ihtiyaçlarının olduğunu düşünebilseler müsait olduğunuzda gelin misafirim olun bide bizim gözümüzden görün nelerle uğraştığımızı

Erman3583
1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 00:00

Alıntı:
Sefer atlıyor.. SEFER.
Örneğin, 21:20 ve 21:40 diye iki seferi var.
21:20'yi bekliyorsun,
GELMİYOR.
30 GEÇE hareket ediyor.
40 da da yok..!
Bu örnekte verdiğin olay ya araçlar tehirli gelip çıkıyordur yada eksik araç vardır Hrkt memuru ona göre saatleri ayarlayıp araç çıkarıyordur bucanın trafiği malum biz metro gibi raylı sistem değiliz duraklarda gösterdiği saatleri yakalıyalım geçen aylardada kamera ekranındaki saatlerden bahsedildi o saatleri boş yolda yolcu almadan gidersek yakalarız anca onunla ilgilide Bi resim atarım son duraktan son durağa varış saatlerini siz hesap kitap yaparsınız

Urazbey
1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 01:16

Alıntı:

Bana da denk gelenler genelde eshotcular oluyor, izulaşcılar daha düzgün gibi...

Kaynak isteyen 2 üye
Halkapınar aktarmaya gidin 2 saat oturun izleyin çıkan araçları ve siteden saatlerine bakın karşılaştırma yapın...

Alıntı:
keşke halkta şoförün Bi insan olduğunu şoföründe ihtiyaçlarının olduğunu düşünebilseler müsait olduğunuzdagelin misafirim olun bide bizim gözümüzden görün nelerle uğraştığımız

Uzaktan davulun sesi hoş geliyor Erman hocam herkese, bir örnek vereyim geçen Halkapınardan çıkan araç tam 18 dakika da bayraklı istasyona gitti sebebi trafik
Şimdi böyle olursa şoför ne yapsın hattın işletim süresi 30 dakika trafik olunca geç kalıyor doğal olarak diğer seferi de gecikiyor.

kara çam
1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 10:46

@Erman3583 tamam da bana iki vakayı açıklar mısın:

-818 hattında soğukta 30 dakika boyunca bekliyoruz otobüs gelsin diye, saat 22:00'da kalkması gereken otobüs 22:00'da geliyor, ama 10 dakika geç kalkıyor, otobüse de alınmıyoruz(ki, öğlen bu otobüsler 3 dakika erken gelse bile yolcusunu alıp çıkıyor)
-Yine 818 hattı, yine saat 22:00, ben 5 dakika var diye Optimum'dan duraklara laylaylom yürüyorum, bir de bakıyorum otobüs çıkmak üzere.

Bunlar da mı gecikmeli? Geçen yıl 1 saat boyunca beklediğim ama sefer atlayıp üstüne 10 dakika gecikmeli otobüsü de ayrıca konuşmam lazım.

Geçen Tınaztepe duraklarında otobüs bekliyoruz, 290 sefer atladı, ben yarım saat sonranın arabasıyım dedi. Soğukta dişlerimiz birbirine vururken yarım saat sonrasını kollamak zorunda olduğumuzu iddia etti. Buna ne diyeceksin?
---------------------------------------
Ha, bu konulardan bağımsız olarak ben bu Eshot'un internetten TL yükleme sistemine ayrıca bir şey demek istiyorum: Parayı hemen alıyorsunuz yatırmaya gelince sıraya koyuyorsunuz. Bir para 3 saat sonra karta yüklenir mi? Geciken otobüse biniyorum kart basmıyor, diyorum "yüklettim", adam diyor "bana ne ineceksin", caddenin ortasında ana avrat küfretmek zorunda kaldım adama.

Ben paramı yatırıyorum, sistem kabul etmiyor, şoför hem gecikiyor hem üstüne vazife almıyor, mağdur olan ben oluyorum. Suçlu olan da ben oluyorum. Ne oldu şimdi? İyi mi oldu? Vergi veriyoruz, hizmeti alamıyoruz, suçlu oluyoruz. Siz devletsiniz de biz köle miyiz?

Urazbey
1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 11:01

Alıntı:
Bir para 3 saat sonra karta yüklenir mi? Geciken otobüse biniyorum kart basmıyor, diyorum "yüklettim", adam diyor "bana ne ineceksin",

3 saat hiç denk gelmedim bu zamana kadar maksimum 65 dakika olmuştu oda sistemin ilk zamanlarıydı.
Şuanda genelde 10 dakika da yüklüyor istersen test yap 1 TL yükle sonra bekleyen talimatlar kısmına gir bak durumuna.
Şoförlerin hepsi alıyor ben bazen araca binince bile yükleme yaptığım oluyor söylüyorum tamam diyor bekliyorum hatta ön tarafta yüklüyorum sonra basıyorum kimsede sen in olmaz demiyor diyemezde.

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 11:21

bizim 969 çok sık geçiyor bazen üç beş dakika arayla veya arka arkaya körüklü otobüs geldiği oluyor 969 un sefer düzenlemeleri yapılmalı.....

Erman3583
1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 16:36

Alıntı:
Geçen Tınaztepe duraklarında otobüs bekliyoruz, 290 sefer atladı, ben yarım saat sonranın arabasıyım dedi. Soğukta dişlerimiz birbirine vururken yarım saat sonrasını kollamak zorunda olduğumuzu iddia etti. Buna ne diyeceksin?
yarım saat sonranın arabası ise ondan önceki araçta uygun bulduğu yere park etmiştir tınazda yer sıkıntısı var diyelim o araç yok gidersin sabah 6 dan gece 12 ye kadar orda Hrkt memuru arkadaş var ona sorarsın onuda beceremiyorsan 320 0 320 yi ararsın onlar Hrkt memuruyla iletişime geçer

Erman3583
1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 16:46

Gelelim internetten yükleme olayına ben bugüne kadar kimseyi yarı yolda bırakmadım yüklücem deyip arkaya gidip gelmeyen şerefsizlere kızıp Bidaha müsaade etmicem dememe rağmen.Son 15 20 gündür sıkıntı yaşayanları uyarıyorum bu dönem mümkün oldukça bayiilerden yükleme yapın diye. isteyen buyursun gelsin herkese kapım açık Bi gün müsait olduğunuzda birlikte mesai yapalım gözünüzle görün nelerle uğraştığımızı

Erman3583
1 yıl önce - Pts 27 Oca 2020, 16:54

Alıntı:
818 hattında soğukta 30 dakika boyunca bekliyoruz otobüs gelsin diye, saat 22:00'da kalkması gereken otobüs 22:00'da geliyor, ama 10 dakika geç kalkıyor, otobüse de alınmıyoruz(ki, öğlen bu otobüsler 3 dakika erken gelse bile yolcusunu alıp çıkıyor)
-Yine 818 hattı, yine saat 22:00, ben 5 dakika var diye Optimum'dan duraklara laylaylom yürüyorum, bir de bakıyorum otobüs çıkmak üzere.
22:00 aracı 22:00 de geldiyse hemen çıkmasımı gerekli şoför tuvalet ihtiyacı varsa yapmıcak mı ben sigara kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlar yolda içemiceğine göre Bi sigara içemicek mi ki yolcular 1 dk bile olsa kalkmaya soruyor sigara içmek için unutmayın şoför de insani ihtiyaçları olan biri saygılar

sayfa 91
« önceki   123 ... 909192 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege