Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT Şikayetleri
« önceki   123 ... 899091 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 90
kami suyutmaz
8 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 19:57

Kaptanlarına da aynı soruyu sordum(başından sonuna bir tek ben gittiğim için, Usta kendimi maxi taksiye binmiş gibi hissediyorum dedim ,adam gülmekten katıldi)
-Abi heepböyle gidip geliyoruz zaten,bizde sıkılıyoruz,iyiki bindinde 2 satır lafladık
Bunlardan dolayı verimsiz bir hat olarak görülebilir ama orada birçok hastane var ,yaşayanlar var,..
ESHOT ta beyini var olup bu işlere odaklı kişiler var ise bunada parmak atarlar umarım

Urazbey
8 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 20:20

Kami sadece omu var daha neler neler var
Dün geldiğim örnek bayraklı izban durağında bekleyen 10 kişi Halkapınar otobüsü bekliyor sordum ne tarafa gideceksiniz Gaziemir
Neden direk izbana binmiyorsunuz otobüs ile uğraşıyorsunuz.
Cevap çok komik daha az para ödemek için
Şimdi sen ızbana da benim işletme maliyetim daha düşük diyorsun millet izbana teşvik etmen lazım gidip saçma bir artı para sistemi yaptın millet otobüse yöneliyor...

Daha farklı örnekler de var misal otobüs ile Halkapınara gelip oradan havalimanına gitmek isteyen bazı kişiler Halkapınar dan metroya biniyor hilalde izbana biniyor.
Hem daha az para ödüyor böyle hemde Halkapınar-hilal arası 13 dakika sürüyor şaka gibi alsancak sorunu yüzünden.

Başka örnekler de var uzatmayayım kısaca zarar ettiriliyor eshot her sene bu gibi örneklerle...

Canerizm
8 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 20:44

valla uraz altına imzamı atarım örnek verdiğin olayı bende yapıyorum menemen den karabağlara gidicem genelde kartta para olmuyor olsada 10 tl olması lazım izbana binebilmem için bende eshotla gidiyorum 3-4 vesaite izbanla gitmeye kalkışsam 8 tl para otobüsle 3.56 yollarda sürünüyoruz ama ne yapıcan ülke şartları belli

kara çam
8 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 23:47

100 km'de 200 tl yakan körüklüler hayvan gibi kâr yaparken Eshot bazı zamları geri almalı. Almayacaksa da maziyi bazı bazı geri getirmeli.

Bir de 866'lar bazı seferlerini 10 dk geç çıkıyor, bugün 36 hattında 15:35 seferini atladı. Ben verdiğim verginin karşılığını böyle almamalıyım.

Eğer Eshot'tan biri okuyorsa: O 15:35'i çıkmayan adamı cezalandırın. 15:33'te gelen 466'yı atlamıştım Yeşildere'yi göreyim diye. 20 dk boyunca Şirinyer Parkı durağında bekledim, bir sonraki 466'ya binmek zorunda kaldım. Biz kime güvenip evimizden çıkıp otobüs bekleyeceğiz? Şu sefer atlama yüzünden 3 kere aktarmam yandı. Bir daha basmak zorunda kaldım. Madem aktarmam yanacak niye hat kısalttınız?

mahmut11
8 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 23:57

Şoförler tamamen keyfi olarak kaçıyor. Muhtemelen hareket memuru ile kanka. Yoksa mümkün değil aslında. Benim de çok başıma geliyor sefer atlama olayı. Genellikle Şirinyer Aktarma dışında olmuyor niye bucanın özelliği var bilemiyorum..!

erkinalp
8 ay önce - Pzr 26 Oca 2020, 10:47

3. bölgede de Halkapınar Metro'da çok oluyor. Özellikle seferlerin sık olduğu 168, 502, 555, 599 numaralarda.

Erman3583
8 ay önce - Pzr 26 Oca 2020, 20:22

Alıntı:
Şoförler tamamen keyfi olarak kaçıyor
nasıl keyfi olarak kaçıyorlar?

mahmut11
8 ay önce - Pzr 26 Oca 2020, 21:02

Sefer saati geliyor.
Ama sefere çıkmıyor.
Elinde çayla memur ile muhabbet ediyor.
Vatandaş mağdur oluyor. Daha nasıl anlatalım ???

Ben geçen kış bir kaç defa şikayet ettim ama hiç bir işe yaramadı.

Urazbey
8 ay önce - Pzr 26 Oca 2020, 21:04

Alıntı:
Sefer saati geliyor.
Ama sefere çıkmıyor.
Elinde çayla memur ile muhabbet ediyor.
Vatandaş mağdur oluyor. Daha nasıl anlatalım ???

Ben geçen kış bir kaç defa şikayet ettim ama hiç bir işe yaramadı.

Bana da denk gelenler genelde eshotcular oluyor, izulaşcılar daha düzgün gibi...
Kaynak isteyenler buna bile
Halkapınar aktarmaya gidin 2 saat oturun izleyin çıkan araçları ve siteden saatlerine bakın karşılaştırma yapın.

En son Urazbey tarafından Pts 27 Oca 2020, 01:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Erman3583
8 ay önce - Pzr 26 Oca 2020, 23:09

Keyfi kaçıyorlar yazınca bende erken çıkıyorlar sandım meğer geç çıkıyorlarmış

sayfa 90
« önceki   123 ... 899091 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege