Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
giray
16 yıl önce - Çrş 15 Eyl 2004, 13:48
wowTURKEY Fotoğrafları Cep Telefonunuzda !

Ben wowturkey'den indirdiğim fotoğrafları kablo ile telefonuma atıp saklıyorum.Tabi pc deki kadar kaliteli olmuyor ama yinede telefonumu renklendiriyor. Kablo,bluetooth vb. imkanı olmayanlar icin bir wap sitesi hazırladım böylece isteyenler buradaki fotoğrafları telefonuna indirip arkaplan,logo vs. olarak kullanabilir ya da saklayabilirler.Şimdilik deneme amaçlı olarak ayın fotoğrafları arasından seçilmiş on fotoğraf var.İstek olursa arttırırım.Yüklemek isteyenler:
Fotoğrafları telefonunuza yüklemek için:
1- Önce Telefonunuzda gprs,wap üzerinden http://tagtag.com/wowturkey adresine gidin. (Adresi aynen yazin basina wap koymayın). Sayfa açılırken bulunduğu sunucunun ufak bir reklamı var,bir iki saniye içinde kendisi kaybolur ve asıl siteye girersiniz.
2-Giriş sayfasında buradaki fotoğrafların wowturkey.com sitesinden alındığına dair bir yazi var, aşağı inip "Fotoğraflara git" linkine basın.Fotoğraflar iki sayfa halinde devam etmek için aşağıdaki oku kullanın.
3-ÖNEMLİ:Bir fotoğrafı yüklemeye karar verirseniz. Mesela Amasra'yı tıkladınız. Açılan sayfada fotoğraf bilgileri ile küçük bir resim çıkacak.Bu resmi kaydetmeyin sadece önizlemedir. Aşağı inip download'a basin gerçek fotoğraf bir kaç saniyede yüklenir.İndirdiğiniz fotoğrafın boyutu telefonunuzla uyumsuz olursa buradaki "edit picture" linkinden ayarlayabilirsiniz.Bunu yaparken fotoğrafın boyunu ve enini ayni %lik oranda değiştirinki bozulmasin ben küçültürken öyle yaptım.
4-HATA oluşur ve resim yüklenmezse bir daha deneyin bazen olabiliyor.Bazı telefonlar büyük resimleri yüklemiyor, "İstanbul günbatımı" nı yüklemeyi deneyin. Boyutu küçüktür onu yüklerse sorun buradan kaynaklanıyor demektir.

Barış

16 yıl önce - Çrş 15 Eyl 2004, 18:04

Evet girdim ve Bursa Bölümü'nden bir fotoğraf indirdim cep telefonuma.
Bir de baktım ki kendi çektiğim fotoğraflardan biri

Orjinali'da burada:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=8428

Gerçekten güzel bir hizmet !

hasansemre

16 yıl önce - Çrş 15 Eyl 2004, 18:30

Ben yabancı sitelerden birinde görmüştüm [send mobile phone] linki koymuşlar tıklıyorsun telefonunun modelini falan seçiyorsun web üzerinden gönderiyorlar.
Link vermek isterdim ama mümkün değil merak eden isteyen olursa özelden yazabilirim...

Sercan
15 yıl önce - Pts 18 Tem 2005, 20:27

Bu olay çok iyi olmuş. Artık her yerden izleyebileceğiz fotoları. Ellerinize sağlık.

Emre_Uzan
15 yıl önce - Sal 19 Tem 2005, 23:13

Arkadaşlar wap uyumlu telefonunuz varsa, ve hattınız da açık ise telefonunuzdan internete girip adres satırına beğendiğiniz resmin adresini yazarsanız telefonunuza yükleyebilirsiniz. Beğendiğiniz resmin adresini öğrenmek için üstüne sağ tık yapıp özellikler demeniz kafi.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET