Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 982

5 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 04:44

Oraya Karatay Fen Lisesi ile Karatay Spor Lisesi yapılıyor

Misafir da2

5 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 09:56

Kardeşim çalışanlardan öğrendim üniversite kampüsü kuruyoruz dedi. Neye benziyor bura dedi. Aklımdan lise geçti. Lise için fazla büyük bir yapı var

Misafir 69f

5 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 19:45

"Kardeşim çalışanlardan öğrendim üniversite kampüsü kuruyoruz dedi. Neye benziyor bura dedi. Aklımdan lise geçti. Lise için fazla büyük bir yapı var"
ALINTI

Ne üniversite ne de lise kuruluyor. Selçuklu Sancak mahallesinde Otogar karşısındaki MEDAŞ taşınıyor.

abdulaziz42
5 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 20:54

O Medaşı yıkarlarsa süper değerli bir arsa çıkar ortaya. Kesin bir site projesi olur lüks.

Alperbatuhan
5 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 13:41

Ben yatılı lise ve ortaokul programlı karma bir eğitim yatırımı olarak duymuştum. Misafir medaş o denli binalara ne ihtiyaç duysun.medaş olduğunu zannetmiyorum medaş işin fazlaca büyük değil mi? Kaynak atabilecek yokmu

Misafir 162

5 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 22:14

sözünü ettiğiniz yer liseler için "lise kampüsü" dür değerli okuyucular. hemen yanında da sanayi alanı bulunmaktadır. merak edenler "meram belediyesi imar müdürlüğünden" bilgi alabilirler. meram üniversitesi diye bişey yok . işçiler ve bölge kampüs denilince üniversite anlamaktadır.

saygılar

ali alimi012
5 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 23:29

şimdi doğru söyleyeceğim saldıracaklar 7 yıl önce 5. üniversite demiş.
açılmamış bir akşehir üniversitesi açılacak demiş hala ortada yok projesi bile yok.
ve meram diye birşey yok ve şu anda bile 4 tane var.
diğeri kapatıldı. başlık yanlıştı şu ande fetönün kurduğu üniversite başlıkta var silinmeli.
bu başlık tamamen olmayan şeyleri var gösteren veya abartan birinin kişisel egosunu tatmin için açılmıştır.
adama sorarlar nerde meram üniversitesi.
nerde nasrattin hoca üniversitesi.

Üniversitenin adı Kuruluş tarihi Türü Web sitesi
Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi 2013 Vakıf gidatarim.edu.tr
KTO Karatay Üniversitesi 2010 Vakıf karatay.edu.tr
Mevlana Üniversitesi (Kapatıldı) 2009 Vakıf mevlana.edu.tr
Necmettin Erbakan Üniversitesi 2010 Devlet konya.edu.tr
Selçuk Üniversitesi 1975 Devlet selcuk.edu.tr

ali alimi012
5 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 23:53

Alıntı:
Türkiye'nin en kalabalık üniversitesi olan Selçuk Üniversitesi'nin bölünerek yeni bir üniversite kurulması planlanıyor. Bu konudaki hazırlıklar son aşamaya geldi. Adını Konya'nın meşhur bağları ve Merkez İlçesi Meram'dan alacak üniversite ile Konya Merkez'de 4 Akşehir'de 1 olmak üzere toplam 5 üniversitesi olacak. Selçuklu ve Karatay'dan sonra Meram'da da üniversite olacak.

yalan dolu başlık
en kalabalık üniversite istanbulda .
konya 5. en kalabalık.
zaten kalabalık ne demekse burda en çok öğrencisi olan denir. ama malesef 5. siniz yine de kendinizi dev aynasında görüyorsunuz hala.
neden bu yalanlar ne için dürüst olun biraz. 1. iseniz 1. yim deyin ama 5. olup 1. yim demek yalancılıktır.

turkoman
5 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 00:06

Alıntı:
şimdi doğru söyleyeceğim saldıracaklar 7 yıl önce 5. üniversite demiş.
açılmamış bir akşehir üniversitesi açılacak demiş hala ortada yok projesi bile yok.
ve meram diye birşey yok ve şu anda bile 4 tane var.
diğeri kapatıldı. başlık yanlıştı şu ande fetönün kurduğu üniversite başlıkta var silinmeli.
bu başlık tamamen olmayan şeyleri var gösteren veya abartan birinin kişisel egosunu tatmin için açılmıştır.
adama sorarlar nerde meram üniversitesi.
nerde nasrattin hoca üniversitesi.

Kto Karatay Üniversitesi 2009 yılında onaylandı Konya için dostum yani başlık açıldığında evet inşaati devam ediyordu...

Kaynak; https://www.yenisafak.com/yerel/kto-karatay-unive ...ndi-167202

Yine bu başlık açıldığında 7 Temmuz 2009 tarihli resmi gazete ile Mevlana Üniversitesi kurulması kararlaştırılmıştı

Kaynak; http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2009/07/200 ...0707-3.htm

Bu başlığı yeni üniversite kuruluyor diye açmış değerli üyemiz, başlık açıldıktan 2-3 ay sonra Selçuk Üniversitesi yeni üniversite kurmak için bakanlığa yolladı ve bu başlıktan 6 ay sonra Resmi Gazete'de yayınlandı. Adı Meram Üniversitesi olmadı Konya Üniversitesi oldu ama Meram'da açıldı.

Kaynak: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2010/07/201 ...721-32.htm

Bu başlıktakilerden sadece Nasreddin Hoca Üniversitesi olmadı onun da projesi vardı Selçuk Üniversitesi çıkaracaktı yine ama Resmi Gazete onaylamadı.

Kaynak; https://www.sabah.com.tr/egitim/2010/01/13/nasred ...esi_oluyor

Onun yerine de sonuçta 5. Üniversite olarak Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi kuruldu.

Yani bu başlık açıldığında 3 üniversite kurulmuştu, 4. olan da garantiydi. 5. üniversite meselesi olmadı sadece. O da yıllar sonra oldu. Yani sallama yok, böyle açık arayacaksan her şehrin başlığına git ve konuş sadece Konya sayfalarında salyalarını saçıyorsun...

turkoman
5 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 00:24

Anadolu Üniversitesi'ndeki açıköğretimde okuyan öğrenciler hariç tutulduğunda 2012 yılında da en kalabalık üniversite Selçuk Üniversitesi

Hani o zaman İstanbul? Ahaha ulan ya ölmedi az daha vurayım dedim umarım sesi çıkar...

Kaynak; http://www.egitimtercihi.com/yazar/oktay-aydin/21 ...kuyor.html

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET