Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1342
AhmetDemir

3 ay önce - Pzr 15 Mar 2020, 18:19

Ya iyi de vekiller mi cikip top oynayacak. Onlar da biliyor takim kumeye gidiyor bariz ortada . Adilsİpor istifa etmedigi surece bu is duzelmez

melita44
3 ay önce - Pzr 15 Mar 2020, 18:31

Maçın tamamını ve sonrada özetini izledim bir şey dikkatimi çekti gerçi haftalardır aynı şey vardı.Takım gol yiyor tepki yok, kaleci penaltı kurtarıyor tepki yok takım gol atıyor yine aynı sorun sevinme belirtisi bile yok nasıl bir duygusuzluk bu anlayamadım.
Artık buna bir kez daha inandım futbolcularda takımı sabote ediliyor.
Adil efendi desen kayıp piyasada hiç yok Hikmet Karaman maç sonu açıklamasında bir çok şey var ama konuşmak istemiyorum diyor.
Eskiden bu takımda vizyon yok diyenlere kızardım ama malesef haklılarmış. Hocada kaçmak için bahaneye bakıyor haklı olaraktan.
Adil efendiye iki çift lafım olacak ( tabii anlarsa) her seferinde bu takımı ben çıkardım muhabbetinden sıkıldık artik.Resmen ben çıkardıysam ben düşürürüm zihniyetinde.
Bu takım senin çiftliğin değil olamazda bu takım bütün MALATYALI ' nın takımı bilmiyorsan da öğren artık yarın çok geç olmadan.............

harun82_44
3 ay önce - Pzr 15 Mar 2020, 21:59

Ahmet onların desteği ve emir erliği ile hala sessiz baskansin çıkıp bir açıklama yaparsın. Top oynama mevzusu ayrı ama başka oyunlar var ..Adil Gevregin bu sene fikir ,bakış açısı ,planları değişti. Hersene bir şeffaflık yoktu ama bu sene ki herşey bir tilki işiydi. Başkan basının karşısına çıkıp demiyor ki kalacağız yada mücadele edeceğiz vs. Saat ayarı gibi Düşmeye ayarlanmış takım sanki..

AhmetDemir

3 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 07:13

Aksam konusuyorlardi. Kulubun 41 milyon borcu varmis. Benim de bir sey dikkatimi cekti bir tek sehrin secilmisleri bu adamin istifa etmesini istemiyor medya ve taraftar adilin gitmesini istiyor. İyi de bu borcun oluşması mumkun degil hesap vermeden nereye gidecek. Medya gitsin gitsin diyor adil in ekmegine yag suruyor.

Futbolculara gelince adam bakiyor tepeden tirnaga bir is guzarlik var kulupte adamda parasini alamiyorsa oynamaz tabiki. Aylardan beri kaleciyi elestiriyorum kimseden gık cikmadi takimin ipini ceken kalecidir bir de yonetim. Umut bulut a ona buna kizmayin yerli oyuncu yine elinden geleni yapar en azindan ben boyle dusunuyorum ama yabanci futbolcu zerre umrunda olmaz.

İki kelimeyi bir araya getiremeyen şahıstan ziyade karabatagin sudan cikip agzindaki balıkla aciklama yapmasini isterdim. Garibim utancindan ortaya cikamiyor

Hazar23
3 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 08:34

Dernekler kanunu malesef böyle istediğin kadar borç yap istediğin kadar zarar ettir. Hiçbir şekilde sorumluluk taşımıyorsun. Keşke zamanında AŞ olsaydı en azından hesap vermek zorunda olur aynı zamanda borçtan sorumlu olurlardı.

Cebrail23
3 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 10:36

Alıntı:
Aksam konusuyorlardi. Kulubun 41 milyon borcu varmis.

Ciddimisin kardeşim borçun bu kadar olduğuna doğru ise çok kötü olmamasını istediğim ligden düşme olur ise gelirler azalacak eldeki yabancıların bir çoğu ile yollar ayrılacak borç iki katına çıkar üzüldüm hiç mi akıllanmayacağız doğu takımları olarak...

Eray_44

3 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 14:15

Alıntı:
Ciddimisin kardeşim borçun bu kadar olduğuna doğru ise çok kötü olmamasını istediğim ligden düşme olur ise gelirler azalacak eldeki yabancıların bir çoğu ile yollar ayrılacak borç iki katına çıkar üzüldüm hiç mi akıllanmayacağız doğu takımları olarak...

Adil başkan bir konuda çok tecrübelidir Cebrail bey, şöyle anlatayım malumunuz kendisi futbolcu satma konusunda gayet beceriklidir sağ olsun bu gayreti neticesinde takımı alt lige düşürme konumuna getirdi… 1 lige düşersek yine bonservissiz futbolcular bulur satar, hani diyor ya "Değerini bulan futbolcuları vermek istiyoruz”

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7568141#7568141
devre arası geldiğinde yine takımın as futbolcularını satar sene sonu çok çok 2 lige düşeriz, bir sonraki sezonda bu istikrarlı futbolcu satma konusunu devam ettirir diye tahmin ediyorum ver elini 3 lig, Bal ligi sonunda da Amatör Küme.

Bizim Anadolu kulüplerinin en büyük sorunu hep günü kurtarma modelidir istikrarı yakalayamıyoruz. Örnek verecek olursak yakın zamandaki Akhisarspor örneği ligde bir kaç sezon başarılı oldular müteakiben Avrupa kupalarına katılma başarısını gösterdiler şimdi bakıyorsunuz bir alt ligdeler, bu örnek şimdi Yeni Malatyaspor içinde olabilir ligde başarıyı yakaladık bu yıl Avrupa kupalarına katıldık bugün itibari ile geldiğimiz nokta küme düşme potası içerisindeyiz...

Sportif başarı demek mali anlamda da gelirlerin artması demek o zaman elindeki başarılı oyuncuları satmak yerine mali şartlarını iyileştirki oyuncuda sağa sola gitmek için mazeret bulmasın tabi oda bir noktaya kadar... Ulusal kanallardaki spor haberlerine bakıyorsunuz haber içeriklerinin neredeyse tamamına yakını İstanbul takımları ile ilgili, oyuncularda ister istemez daha çok ön planda olmak için oynadığı kulüp şartları iyileştirsede futbolcu durmak istemiyor.

Borç konusuna gelirsek süper ligde 2017-2018 sezonundan bu yana mücadele ediyoruz bu adam aldığı futbolcuların neredeyse tamamına yakınını ya bonservissiz yada çok düşük maliyetler karşılığında aldı, gelir kalemine baktığınız zaman sezon sonu TFF den gelen primler ve futbolcu satımından (Danijel Aleksic, Khalid Boutaïb-Azubuike Okechukwu-Sadık) gelen milyon Euro rakamları var zaten kendiside bir ara bunu beyanlarında belirtti.

Kaynak
Şimdi bakıyorsunuz iddialar doğru ise yüklü bir borç oluşmuş, çok basit bir mantık yaparsak gelir kalemi gider kaleminden çok çok iyi durumda ama neticeye bakıyorsunuz tam tersi çıkıyor bu fark neden oluştu bunun nedenlerini kamu oyu ile paylaşmalıdır.

Alıntı:
Dernekler kanunu maalesef böyle istediğin kadar borç yap istediğin kadar zarar ettir. Hiçbir şekilde sorumluluk taşımıyorsun. Keşke zamanında AŞ olsaydı en azından hesap vermek zorunda olur aynı zamanda borçtan sorumlu olurlardı.

Kesinlikle katılıyorum bu mali olumsuzluklar bu boşluklardan kaynaklanıyor.

Gokhan Bayraktar

3 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 14:49

Bu gidişle Yeni Malatyaspor da eski Malatyaspor'un yerini alacak. Peki ucuncu Malatyaspor'un on adi ne olabilir, Gazi Malatyaspor! Buyuk sukse yap birinci lige cik, sehrini temsil et ilk yari ilk 10 icinde bitir sonra git en iyi oyunculari sat! Basari icin bu ligde bulunmak istemeyen vizyonsuz kisileri kim baskan yapiyor ki?

Ustura Faysal
3 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 15:18

Aslında Sergen'in ayrılığı tam olarak böyle değil. Evet buna bağlı bir durum ama işin özeti kısacası şöyle.

Sergen bu transferleri istiyor, Başkan da aslında aynı şekilde cevap veriyor, sonrasında Sergen takımdan gitmek isteyen oyuncular var, onların yerini doldurmamız gerekiyor diyor. Tam bu dönemlerde de Guilherme'nin Beşiktaş ile adı çıkıyor, Malatya taraftarları tabi ki Sergen'e yükleniyor bu konuda. Sergen Malatya oyuncularını ayartıp Beşiktaş'a çalışıyor diye kulis yapıyorlar. Sonrasında Sergen çıkıyor, gitmek isteyen oyuncuyu tutamazsınız, tutsanız da verim alamazsınız, madem ki gitmek istiyor en azından Oğuzhan ile takas yapalım diyor ve ipler burada kopuyor.

Taraftar zaten algı yapıp Sergen Beşiktaş'a çalışıyor söylentisini çıkarmışken bu da tuz biber oluyor ve Başkan 24 puan toplamışız zaten, en azından bu seneyi kurtardık deyip Sergen'le ipleri koparıyor, Guilherme de Trabzon'a gidiyor.

Malatya taraftarı da hem Sergen hem de Guilherme üzerinden Beşiktaş'a çaktıkları ile kalıyorlar.

Haldun Turan

3 ay önce - Sal 07 Nis 2020, 01:03

"Sağlıklı güzel, mutlu günler yakında"

Kaynak: https://tr.beinsports.com/haber/saglikli-guzel-mu ...er-yakinda

sayfa 1342
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET