Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1083
aalperen
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 15:03

birazdan yazmaya başlarlar hocamız yok ama olsun çok şükür takım super ligte, stadımız bitmedi ama çok şükür hiç olmayabilirdi, tesislerimiz yok ama çok şükür otellerimiz var diye. valla taraftar olarak ben dayanamadım bu sürece hoca ne yapsın.. kime ne anlatırsan anlat takım belediyespor ve belediye nasıl yönetiliyorsa takım da aynen öyle yönetiliyor...yazık

AhmetDemir

1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 15:13

Ertugrul hocaya verdikleri emeklerden dolayi tesekkur ederiz. Bu sekilde istifa etmesi de gayet yerindedir. Umarim yonetim haddini bilmistir. Oyle olmaz boyle olur. İki eliyle bi is yapamayanlar gereken dersi almistir.Kendini yonetici zanneden tekstil tuccarlarini zerre kadar takmiyorum yalakalara duyurulur. Hadi konusun bakalim sagol varol buyuk baskan Cakir diyenler

fatih44444

1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 15:20

kesinlikle alperen katılıyorum sana. ben bir malatyalı olarak katlanamıyorum artık salak yerine konulmaya adam niçin katlansın ki. bence çok erdemli bir şekilde gerekçesini belirterek ayrıldı.

sağlamın cümlelerine bakacak olursak:

Antrenman ve kamp tesislerinin verilen sözlere rağmen halen bitirilememesi ise bizim futbolcu kardeşlerimize mahcup olmamıza yol açmış, bu da ayrılık kararımızda belirleyici olmuştur.Başarının olmazsa olmazı, fikir birlikteliğinin sağlanabilmesinin mümkün görünmediği gerçeği ile sözleşmemde yazılı olan tek taraflı fesih bedelini de ödeyerek bu kararı almış bulunmaktayım.

sağlamın kamuoyuna belirttiği yazısının sonunu insan okuyunca; keşke keşke keşke ahhhh keşke birazcıkta yönetim ve şehri yönetenler mahcup olabilseydi. keşke onlarda şu erdemli davranışı gösterebilseydi. mahcup olmaktansa görevi icra etmemek daha erdemli bir davranıştır her zaman. ama yönetim ve yönetenler mahcubiyet bir tarafa her defasında dalga geçercesine, koca bir şehri parmağında oynatırcasına hareket ettiler. biz bunlardan mahcubiyet bekleyemeyiz kiii. biz alışık değiliz böyle erdemli davranışlara.

keşke yönetim, yönetenler görevini icra edemeyeceğini anlayıpta insanlara ve halka mahcup olmaktansa görevi icra etmemeyi seçse varya malatya uçar uçarr. ne yazık ki bizde durum böyle değil icra edemediğini ve edemeyeceğini bilir ve görür yetmiyormuş gibi bir de dalga geçercesine hareket ederler sonrada bir sürü alkış alırlar.

babtek
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 15:55

Derhal İrfan Buz göreve davet edilmeli, Malatyaspor bu lige lazım.

+Muhammed
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 16:04

İrfan Buz'un bu yönetimle tekrar çalışacağına nasıl ihtimal veriliyor?

Bu yönetimle tekrar çalışma karektersizliktir.

HalitA
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 16:05

Okuduğum kadarıyla Ertuğrul Sağlam 150.000 avro tazminat ödeyerek istifa etmiş.

Şimdi basit düşünelim. Adam bu parayı ödemezdi, hiç bir şeye müdahil olmazdı, yönetimden kendi ücretini takır takır alırdı. Hatta olumsuz sonuçlardan sonra bir de tazminatını alıp giderdi. YAPMADI.

Demek ki neymiş ortada gerçekten yanlış giden bir şeyler var.

Siz sahanın içindeki 11 adamla sportif başarı ile en üst düzey seviye lige çıkabilirsiniz. Ancak orada kalmak sportif başarının ötesinde bir şeydir.

Doğru yönetimle, tesislerle, altyapı desteğiyle, seyircilerin iyi günde kötü günde arkanda durması, şehrin genel yaklaşımının destekleyici olması ve sonunda oyuncularınla yakaladığı sportif başarılarla bu seviyede kalınır.

Benim şahsi görüşüm sportif başarısızlıklarda tahammüllü olunmalı mümkün olduğunca, ama şu çok açık ki burada ciddi bir yönetsel başarısızlık var. Sağlam'ın istifasını milat kabul etsinler kendilerine çeki düzen versinler. Yapamıyorlarsa profesyonel yöneticiler getirsinler.

Sağlam açıklamasında Çalık'a teşekkür ediyor. Onu pek anlayamadım gerçi. Şunu mu demek istiyor siyaseten destek var ama bizim yöneticiler beceriksiz???

Muneccim
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 17:37

Alıntı:
Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifası sonrası takımın başına kimin geçeceği tartışılmaya başlanmıştı. Sarı siyahlı kulüp, teknik direktör adayları arasında ilk sırada yer alan İrfan Buz'la görüşme gerçekleştirdi.

Yeni Malatyaspor'u TFF 1. Lig'den Süper Lig'e çıkaran ancak o dönem kulüp yönetimiyle fikir ayrılığı yaşayarak sözleşmesini uzatmayan İrfan Buz'un da eski takımına geri dönmeye sıcak baktığı belirtildi.

http://m.yenisafak.com/amphtml/spor/ertugrul-sagl ...uz-2794554

igaspotter
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 17:43

Suçlu yönetim kabul ama şu altta yazacağım şeye karşı gelen yoktur sanırım gelen varsa belirtirse sevinirim :

Ertuğrul Sağlam gibi adam gibi adam, çok güçlü anılarının olduğu Bursaspor maçı Arefe'sinde ( üstelik dün basın mensuplarına güzel maç olacak vs diye beyanda bulunmuşken) takımı terketmemeliydi. Adamlığını 48 saat daha sürdürüp BURSASPOR'u deyim yerindeyse yeni stadyuma gömüp maç sonu basım toplantısında istifa ettiğini açıklasaydı bence vermek istediği mesaj çok daha net anlaşılırdı.

Saygılar sevgiler

+Muhammed
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 17:51

Doğru haklısınız.

Peki formda Bursaspor'a yenilip İstifa açıklasa ne denirdi? Bursaspor'a 3 puanı verdi üstünede istifa etti. Bunu idare etmek mi, önceden verdiği tarihe uymak mı? (kulüp yönetimi eylül ortasına kadar işleri bitirecek diye anlaştık demişti)

babtek
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 19:08

Alıntı:
İrfan Buz'un bu yönetimle tekrar çalışacağına nasıl ihtimal veriliyor?

İrfan hoca akıllı ve sağ duyulu bir adam, şehri ve takımı biliyor.
Yönetim özür dileyerek teklif götürürse hemen kabul edip sonuç alabilir.

sayfa 1083
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET