Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Diyarbakır - Konut Projeleri
« önceki   123 ... 373839 ... 565758   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
N Buğra Erdoğan
1 yıl önce - Çrş 27 Mar 2013, 02:08

Geçen hafta 2 gün bulundum iş için... Hiç beğenmedim bu şehri

Aras Berkin

1 yıl önce - Çrş 27 Mar 2013, 03:39

Bir zamanların gariban, borç batağındaki ülkemin dört köşesinde vinçler yükseliyor...beni gururlandırıyor.

hasan_21
1 yıl önce - Çrş 27 Mar 2013, 09:06

bence artık diyarbakıra büyük konutlar yerine tek katlı evlerden oluşan yeni bir semt kurulmalı. tamam konutlar hoş mühendislikleri güzelde artık tek katlı müstakil evlerde yapılmalı diyarbakırda. mesela kayapınarda beşyüz evlerin arka taraflarında yada bağların yeni yerleşim taraflarına pilot bir bölge oluşturulup tek katlı evler yapılmalı.

21ahmet
1 yıl önce - Çrş 27 Mar 2013, 11:31

Alıntı:
Geçen hafta 2 gün bulundum iş için... Hiç beğenmedim bu şehri

Obezleri işe alıp dışlamadığı için işverenini kutlarım.

OMERA

1 yıl önce - Çrş 27 Mar 2013, 13:23

Bahadır hocam bu projeyi ben şahsen yerinden dolayı çok begendim neden diyeceksiniz çünkü diyarbakırin terası diyebileceğimiz talay tepe de yapılıyor hasan dubleksler yapılıyor dicle vadisinin doğu yakası buralara ayrılmış

bahadiraltundal

1 yıl önce - Çrş 27 Mar 2013, 16:21

Ömer Google earth 2013 ikinci ay görüntüsünde ,Şahintepesi villalarının ellisinin temeli atılmış görünüyor.Toplam 91 villa olacakmış.Bu inşaat firması diyarbakırda güzel projelere imza atıyor. Ama müstakil evlerde...91 adet villayı,her katta 4 daireli 15 katlı binayla kıyaslayacak olursak 2 blok bile etmiyor.15 katlı 4 daireli bir bloka 60 daire sıkışıyor.Diyarbakıra yeni mimari kazanımlar sağlaması açısından müstakil evlerede ağırlık verilmesi gerekir.Google earthde şahintepesi villalarını göstermişken merak edilen bir kaç detayıda ekledim.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

hasan_21
1 yıl önce - Çrş 27 Mar 2013, 18:06

ömer hocam yapılması güzel ama önemli olan şehrin yoğunluğunu azaltmak için şehir merkezinde yapılması. her tarafta binalar yapılırsa kişi başına düşen alan daha azalacağı için özellikle altyapı sorunu çok fazla olacak. trafik çok yoğun olacaktır ve daha birsürü sorun.

Vedat_21
1 yıl önce - Cum 29 Mar 2013, 18:19

Bağıvar beldesi ile çarıklı beldesi arasında mardin yolu ve dicle nehri var bu bölgenin arasına şahintepe villalarının yapılması iyi olmuş.

OMERA

1 yıl önce - Cum 19 Nis 2013, 18:52

artes city diski spor tesislerin yakınında yapılmaktadır

(+)   (+)   (+)   (+)

Hamit Ceylan
1 yıl önce - Cum 19 Nis 2013, 20:25

Nerede yapilmaktadir, bilgin varmi?
Yani diski spor tesisleri nerededir. ?

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET