Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehirspor
« önceki   123 ... 342343344 ... 351352353   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 343
Misafir add

4 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 22:52

En çok seni üzeceğiz o zaman biz farkı attıkça nasıl üzülüyor musun? Canın mı yanıyor yoksa? Daha çok beklersin sen.

Mehmet BAYA

4 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 09:16

Son genel kurulda yapılan konuşmalar neticesinde 'hükümete yakın olmak' veya 'hükümetten destek almak' şeklinde Eskişehirspor camiasında bir kanı oluştu. Herkes bu konuda hemfikir. Halil başkan şu sıralar Ankara'da temaslar yürütüyor. Bakalım Ankara'dan gereken destek alınabilecek mi göreceğiz.
Bitişik bina komşusu olarak Bursa'dan bakınca şu 1 aylık süreçte Sinan başkan dahil hemen hemen herkesi dinledim. Açıklamaları, tartışmaları ve 4 genel kurulu canlı izledim. Genel kurulları Halil Ünal yönlendirdi. Hemen hemen her dediği oldu. Şimdi sırada tüzük kongresi ile yönetimlerin 50 kişiye çıkartılması var. Bunu da takip edeceğim.
Eskişehirspor yeni başkanını seçti. Tabi ki bu tartışmalar geride kaldı. Ancak bence en mantıklı ve doğru hamleler yapan adam Nebi başkandı. Bence Eskişehirspor'un şu zor sürecinde başkan olabilecek adam Nebi Hatipoğlu'ydu. Yani bana Nebi başkancı diyebilirsiniz

SeTu54
4 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 14:55

Boluspor 3 Eskişehirspor 0

Futbol adına tek olumlu birşey yok.

Eskişehir adına maçta konuşulacak tek şey yollara düşüp desteğe giden taraftarlar gerisi boş.

muratmuratçelik

4 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 15:00

Alıntı:
Futbol adına tek olumlu birşey yok.

Esas üzüldüğümümüz nokta bu zaten.

Misafir 93b

4 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 16:00

Eskişehir Estv'de yayınlanan 90+3 programını çok beğenerek izleyen birisiyim. Ama bu programda son 2-3 bölümdür Serdal EROY hocayı göremiyoruz. Serdal hoca için izlerdim bu programı çünkü yorumları muhteşemdi. Acaba neden katılmıyor programa merak ediyorum. İnşallah geri döner çünkü kendisi olmadan programın hiç tadı yok.

Misafir b90

4 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 16:14

Ne o es es 3 lemişler seni güçsüz Gaziantepspora 7 atmaya benzemiyor değilmi? 😀

muratmuratçelik

3 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 15:54

Es Es imiz 12. dakikada Semih in attığı gol ile Adanaspor karşısında müsabakayı 1 - 0 önde götürüyor şu an.

muratmuratçelik

3 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 16:25

İlk yarı 1 - 1 sona erdi.

muratmuratçelik

3 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 17:21

2 - 1 mağlup durumdayız ve maç bitmek üzere.

Misafir 668

3 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 19:56

Eskişehirspor balonu çabuk söndü. Hemen başlamışlardı yine ilk 6 hesapları yapmaya şimdi yine nasıl ligde kalırız muhabbeti başladığına eminim. 3-4 hafta önce bu yıl birinci ligden düşecek en büyük aday Eskişehirspor diye söylemiştim. Evet yine sözlerimin arkasındayım bu sezon bence ikinci lige düşecek üç takımdan biri Eskişehirspor olacak. Küme düşmesi kesinleşen gençler ile mücadele vermeye çalışan Gaziantepspor'a 7 gol atıp öyle "Biz Eskişehirsporuz" demeye benzemiyor işte. Bolu rakipleri olamazdı 3-0 yendi, Adana rakipleri olamazdı kendi sahalarında 2-1 yendi. Öyle düşünüyorum önümüzdeki sezon sonunda belediye ibaresi olan ilçe takımları Eskişehirspor'un rakipleri olacak gibi.

Geçmiş olsun...

sayfa 343
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET