Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehirspor
« önceki   1234 ... 341342343   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Ahmet Bey
7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 13:06

Eskisehirin neresi efsaneymis , gercek efsane 4. Buyuk TRABZONSPOR'DUR...

En son Ahmet Bey tarafından Pts 22 Şub 2010, 14:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cargo
7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 13:29

Eskişehirsporun en önemli avantajı hocası RIZA CALIMBAYDIR...
Calıştırmış olduğu diğer kulüplerdede ( Denizli,MKE A., Rizespor )
cok başarılıydı...efendi,profesyonel ve Futbolcu dilinden cok iyi anlayan
bir Teknik Direktör...Inşallah Es ES in Süperligdeki başarısı devam eder..
Ligimizin köklü,kaliteli ve istikrarlı Takımlara ihtiyacı var...

saygılar

-ALİ
7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 14:00

Eskişehir taraftar olarak muhteşem ama hem stadları hemde kadro olarak çok kötüler,o stadı Eskişehire hiç yakışmıyor..bence 2016 almasak ..stadı bölüm bölüm yapımalı .bakın manisa stadının bir bölümünü 1,5 ayda bitird.i hazır beton kullandı güzel bir tribün yapıldı

En son -ALİ tarafından Pts 22 Şub 2010, 15:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ismail iğdi

7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 15:26

gercekten eses taraftarı anadolu da bursa ve trabzonla birlikte takımına sahip cıkmak desteklemek adına ilk 3 te bana göre.bandoları da on numara

serdarsara

7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 17:00

stad tartışması bitsin mümkünse 33 000 kişilik yeni stadın temeli atılıyor zaten 2016 da hazır olacak

Erkan Kvk
7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 17:09

Arkadaşlar bu sitede Eskişehirin şehir olarak çok abartıldığını olduğundan daha iyi gösterildiğini birkaçkez söyledim fakat Eskişehirspor ve Eskişehirspor taraftarları ise gerçekten EFSANEdir.
Türkiyede 3 büyüklere DEPLASMAN havası yaşatan ESKİŞEHİRSPOR ve TRABZONSPOR var.
Ayrıca taraftarları FANATİK olmasına karşın asla çirkef değildir Anadolu kulüplerini misafir olarak iyi ağırlarlar.
Hem fanatik olup hem çirkef olmayıp hemde futbol kültürü yüksek olan Eskişehirspor taraftarını alkışlıyorum

Ahmet Bey
7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 18:08

Alıntı:
Ayrıca taraftarları FANATİK olmasına karşın asla çirkef değildir Anadolu kulüplerini misafir olarak iyi ağırlarlar.
Hem fanatik olup hem çirkef olmayıp hemde futbol kültürü yüksek olan Eskişehirspor taraftarını alkışlıyorum

bence Turkiyede centilmenlik bakimindan en son sirada , cirkeflik konusunda tam tersini dusunuyorum...

En son Ahmet Bey tarafından Pts 22 Şub 2010, 18:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

hamdiozgun

7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 20:51
Es Es taraftarına laf yok

Yağmur dinlemez çamur dinlemez kar dinlemez mutlaka maça gider
Ben hanım tarafından eskişehirli olunca baya bir taraftar akrabamda oldu hele biri varki İzmitte çalışıyor Eskişehirdeki her maça gider geçen sene Trabzon maçları vardı gidemedi babasına yalvardı onu gönderdi skoru sormayın ( 5-1 ) yinede ne babası nede kendisi pişman oldu maça gönderdiği için

ali_berber

7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 21:27

Anadoluda sevdiğim tribünlerin üst sıralarında yer alır eses.KONKŞ'den(Konyadaki Kırmızı Şimşekler) arkadaşlarım var,tribün kültürünü bilen insanlar kendileri,umarım önümüzdeki sezon(çıkarsak tabi )güzel bir deplasman yaparız es es'e

alper yıldırım
7 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 00:18

(+)   (+)     (+)  

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET