Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehirspor
« önceki   123 ... 341342343   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
muratmuratçelik

7 yıl önce - Prş 04 Şub 2010, 21:04

Eskişehirspor taraftarı üç büyük diye tabir edilen takımlara pek ilgi göstermez. Bu takımların Eskişehirde açılmaya çalışılan store leri başarılı olamamıştır. İkinci takımları yoktur Es Es taraftarının. Gönüllerinde ancak tek sevdaya yer vardır. Ancak bütün Anadolu takımları dosttur. Şu sıralar İstanbul danda bir dostu var. Kasımpaşa. Es Es taraftarı İstanbula geldiğinde karşılar Kasımpaşa taraftarı. Beraber geleneksel yürüyüş yapılır beraber maça gidilir ve beraber seyredilir. Bu maçın kaybedeni olmaz heriki tarafta kazanır çünki dostluk kazanır. Bu örneklerin artması küfürsüz dostluk içerisinde her takımın taraftarıyla güzel maçlar izlemek dileklerimle herkese selamlar.

ESemreES
7 yıl önce - Cmt 06 Şub 2010, 20:55

Doğduğumdan beri ES ES liyim. Bana hangi takımı tuttuğumu sorduklarında o bilinen cevaplar yerine Eskişehirsporluyum demekten gurur duyuyorum.

Hakan ERTÜRK

7 yıl önce - Cmt 06 Şub 2010, 20:59

Her şey güzel de, birileri Eskişehirsporlulara, Eskişehirde yaşayan herkesin Eskişehirsporu tutmak zorunda olmadığını anlatmalı.

muratmuratçelik

7 yıl önce - Cmt 06 Şub 2010, 21:20

Eskişehirde yaşayan herkes Eskişehirsporu tutmuyor zaten. Diğer illerdekinin aksine çoğunluğu Eskişehirsporlu. Bu da kötü birşey olmasa gerek. Adanalıların Adanaspor veya Adanademirsporu tutması Bursalıların Bursasporu tutmasıda son derece normal ve saygı duyuyoruz. En son Konyaspor Boluspor maçına gitmiştim. Boluspor taraftarını "Hoşgeldiniz" tezahuratı ile karşılayan Konyaspor taraftarını ve Konyasporu da çok seviyoruz. Bu bir gönül işi. Bizim gönlümüzde Eskişehirsporda. Bizim birgün herkes Eskişehirsporlu olacak diye bir iddiamız da yok. Yaptığımız iyi ve güzel şeyler olursa takdir edilsin yeter. Kavga ve küfürden uzak hoşgörü ve kardeşliğin hakim olduğu maçlar izlemek diliğiyle herkese selamlar.

Hakan ERTÜRK

7 yıl önce - Cmt 06 Şub 2010, 21:29

Çok güzel işler yapıyorlar, helal olsun
Mavi Şimşekten Kırmızı Şimşeğe selamlar.

*Bazı gençler başka takım taraftarlarına bira şişesi taş gibi yabancı madde atabiliyorlar.
Bu durum hemen hemen bütün şehirlerde var.
Bu gençler unutmamalı ki ağabeyleri bu şekilde davranarak değil, tribün kültürü ile öne çıktılar.
Kavga hiç bir şehre yakışmıyor.

muratmuratçelik

7 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 22:45

Bugünkü Gençlerbirliği maçında Eskişehirspor taraftarı gene eski günlerdeki gibiydi. Ama maalesef galibiyet gelmedi. Güzel oyunundan dolayı Gençlerbirliğini de tebrik ediyorum. ES ES:0 - Gençlerbirliği:0 Herkese selamlar.

bülentD
7 yıl önce - Pzr 21 Şub 2010, 19:49

Dünkü maçtaydım ve de çok ümitliydim ES-ES imin 3 puan alacağından.Sağlık olsun bu maça bir kaza gözüyle bakıyorum evimizde 2 puan kaybımız için.Ayrıca seyircimiz benim tahminim stadın 4/5 ünü doldurmuştu fakat bu kalabalığa rağmen durgundu ve tezaüratlarımız,kareografilerimiz organize değildi.

www.sercan.de
7 yıl önce - Pzr 21 Şub 2010, 19:53

EsEsin klasik formasi nedir?
Cubuklu? Parcali yoksa düz kirmizi formami?

muratmuratçelik

7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 00:52

Eskişehirspor un klasik forması çubuklu forma. Şu sıralar parçalı formada kullanılıyor. Deplasmanda beyaz forma kullanılıyor. Üçüncü forma ise düz kırmızı şort siyah şeklinde Herkese selamlar.

www.sercan.de
7 yıl önce - Pts 22 Şub 2010, 02:00

Murat bey cok cok teşekkür ederim.
Sort ve corap klasigi böylemi?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET