Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Otoyol ve Çevreyolu
« önceki   123 ... 222324 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
ediz001

6 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 23:28

Fabrika yıkılmış olması gerekiyor yalan atma bu güne kadar bekletmezler alim alimi sen yalancısın trolcüsün bu zamana kadar bekletmezler.

Yasin689
6 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 02:59

Ben google earth ile baktim fabrika hala duruyor ama sanirin resimler güncel degil. Siz hangi uygulama ile bakiyorsunuz ?

Fatih B
6 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:45

Ali_alimi, eğer internet kullanmayı bilsen, neredeyse her üç günde bir çekim yapan bir uydu veritabanı olduğunu bilirdin. Görüntüler 11 Kasım tarihlidir. Allah izin verirse fabrika olan yerin asfalt çalışmaları tamamlanınca yeni uydu görüntülerini ekleyeceğim. Burada Eylül Kasım farkını ekleyeyim.

(+)

(+)

Ömer YILMAZ
6 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:50

uydu görüntülerini url olarak yani aldığınız adresi de yazar mısınız lütfen?

Fatih B
6 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:53

Görüntüleri Sentinel uydusunun açık veri tabanından alıyorum. Yağmurlu günlerde biraz zor alırsınız görüntüyü.

http://apps.sentinel-hub.com/eo-browser/

ediz001

6 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 19:15

Bugünlerde bayağı yağmurlu olduğu için zor alırız.

ali alimi012
6 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 20:21

madem öyle verdiğin linkte neden tek uydu görüntüsü göremiyoruz. ya yanlış şeyi gönderiyorsun kimse görmesin diye. yada olmayan hayali ütopyanla milleti kandırıyorsun.
eğer ücretli üyelikli bir program kullanmıyorsan. dediklerin yalan. yada ben bilmiyorum. sen bize kanıtla.
gönderdiğin adres harita görüntüsü uydu değil.
sen uydu gönder bakalım.

xkralx
6 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 20:46

Ben simdi fatihin yolladigina bakdim sentinel olana gayet güzel ve en yeni görüntüler var. Biraz karisik sayfa ama biraz karistirdikdan sonra mapsdan daha güncel...

turan toksoy
6 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 12:25

Kepezüstü Köprülü Kavşak'ta İlk Kazma 2018'de Vuruluyor
Kepezüstü Köprülü Kavşak'ta İlk Kazma 2018'de Vuruluyor
ANTALYA ULAŞIMINI RAHATLATACAK PROJELER ARDI ARDINA HAYATA GEÇİYOR. DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, YÜKSEK HIZLI TREN HATTINDAN SONRA ANTALYALILARA YENİ BİR MÜJDE VERDİ. BAKAN ÇAVUŞOĞLU, SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİ'NDEKİ SON PAYLAŞIMIYLA, KEPEZÜSTÜ KÖPRÜLÜ KAVŞAK'TAK ÇALIŞMALARIN 2018 YILINDA BAŞLAYACAĞINI İFADE ETTİ.
Antalya karayolu ulaşımını rahatlatacak proje hayata geçiriliyor.

Antalya-Burdur Yolunun Kepezüstü mevkiinde Korkuteli Yolu, Antalya Batı Çevre Yolu ve Varsak-Havaalanı Yolu kesişiminde 5 kollu Kepezüstü Köprülü Kavşağı’nın inşaatına 2018 yılında başlanıyor.

Proje kapsamında tüm yönler direksiyonel kollarla kesişimsiz olarak planlandı.

Köprülü kavşakta anayol akslarında 4 bin metre bölünmüş yol ve 90 metre uzunlukta çift köprü, bağlantı kol ve luplarında 6 bin metre tek yol ve toplam 500 metre uzunluğunda 8 adet tüp altgeçit bulunacak.

Köprülü Kavşağın yapım çalışmalarına Antalya-Kızılkaya Ayrım Yolu kapsamında 2018 yılında başlanması planlanıyor.

Diğer yandan, Ulaşımı kolaylaştıracak Manavgat Doğu Kavşağı 5 gün önce trafiğe açıldı.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 390 metre uzunluğunda projelendirilen Manavgat Doğu Kavşağı'nın açılışını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu

M. Ali Özdoğan
6 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 13:17

nüfus olarak daha fazla olmasına rağmen karadenize yol ve tünel inşaatında öncelik verildi. bölge milletvekilleri karadeniz milletvekilleri kadar çalışmıyor

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM