Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - 1040 Yataklı Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü
« önceki   123 ... 143144145 ... 151152153   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 144
Aksu23
5 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 07:48

Yaffff ne olmuş bu başlığa böyle? Adam ilk mesajında lanet okumuş anlamadım ki. Bu hastaneyi istemiyorum diyen kimse de yok halbuki. Hem size hastane yapılıyor hem de değer bilmiyorsunuza getiriyor aklınca lafı. Enterasan. Sağlık sektörüyle de alakasının ve Elazığ’la ilgili bilgisinin olmadığı çok açık. Bu hastane yapıldı diye Elazığ’daki doktor sayısı veya profesör sayısı artmaz. Bu hastane Hazarkentlinin dediği gibi 3 hastanenin kapatılması ile oluşacak bir kompleks. Elazığ sağlıkta çok kötü bir konumda değil. Bu hastane Manisa ve Aydın da neden yapılmıyorun muhatabı Aydın, Manisa ve sağlık bakanlığıdır biz değiliz. Gerçi adam muhatap olmaya değmez bir insan. Malatya’nın %30u, Kayseri’nin arka bahçesi olmazsınız diyor ya tüm foyası açığa çıkıyor. Adam tetikçi çıktı Rıza Baba...

En son Aksu23 tarafından Sal 07 Ksm 2017, 09:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

KRAL456
5 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 10:34

Bizim trambusumuz farkli olacak.yapildiginda direkler gorselligi bozmayacak.yani proje bitince ornek biz olacaz.belki malatyada bizim sisteme doner.

KEMALİYE 23
5 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 15:07

Malatyalı kardeşlerimizin mesajları ortada bu haset Malatya dışından göç etmiş bir şahıs emin olun Ayrıca Bingöl Malatya Tunceli gelişmezse Elazığ gelişmez ya da tam tersi bi durum.Biz büyük düşünüyor bölgemizin gelişmesini istiyoruz.Küçük düşünceli vizyonsuzlara cevap vermeyin

KRAL456
5 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 15:58

misafir o zaman trambusten hava atmayacaksin..kendinle celismeyeceksin.hakaret herkes eder.marifet degil.ayrica gelışsen ne yazar insanlari kirdiktan sonra.

Misafir 9c9

5 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 16:56

40 km uzak köylerin bağlanarak mahalle yapıldığı bir Büyükşehir olarak, 1000 nüfuslu ilçeyi 9000 göstererek olunan bir büyükşehir den bahsediyor arkadaş. Fazla üzerine gitmeyelim. Belli ki kendisi de Büyükşehir olduğuna inanamıyor ve şok geçirmiş.

Misafir 278

5 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 23:53

Yapılan hastane sadece Elazığlılara değil başta bölge olmak üzere tüm vatandaşlara hizmet verecek.. nasıl ki 1996dan beri Turgut Özal tıp merkezi başta bölge olmak üzere geniş bir coğrafyaya hizmet veriyorsa, Elazığ’daki şehir hastanesi de geniş bir coğrafyaya, kitleye hizmet verecek...şehirlerimize böyle yatırımların yapılması çok güzel.. hem şehirlerimiz kalkınıyor hem de kaliteli sağlık hizmeti sunuyorlar... yapanlardan, yaptıranlardan Allah razı olsun. Bu arada Malatya’nın Büyükşehirliğini tartışan misafir çok hazımsız ve saçmalamış 😏 Malatya’nın merkez nüfusu 10 km yarı çapta 600 bindir geriye kalan 10 bin de belki 15-20 kmdeki mahalle(köy) nüfusudur. İki merkez ilçe için...

Tolga Dt
5 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 00:01

Misafir doğru yazmışsında 10 km çapta o rakamı tutturmanız çok zor 20 belki.

Misafir dde

5 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 00:06

Şaka bir yana arkadaşlar yeni yapılan hastahaneniz çok güzel hayırlı ve ayrıca hem Malatya hem Elazığ sağlıkta bölgenin en önemli iki merkezi olsun diyorum.

Misafir 278

5 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 00:10

Battalgazi merkeze 9 km, Yeşilyurt 10 km uzaktaydı...büyükşehirden önce merkez ilçe 492 bindi zaten(2013).

Aşkım23
5 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 08:25

Geçenlerde İşyerime İçişleri bakanlığından üst düzey bürokratlar geldi.Bunlardan bir i Elazığlı biri Malatyalı,biri nin hanımı elazığlı diğeri ise Kırşehirli olmasına rağmen Fırat Ünv.Mezunuymuş..
Hepside ağız birliği etmişçesine Özellikle 1970 li yıllarda Elazığın çevre illere özelliklede malatyaya oranla çok daha gelişmiş bir il olduğunu söylediler...Elazığı öve öve bitiremediler..En ilginç olanıysa Malatyalı bürokratın Elazığlılara hayranlık duyacak olan sevgisiydi.Tabi bir Elazığlı olarak bundan gurur duydum.
Bu sitenin eski müdavimlerinden biri olarak daha önceki yorumlarımdada iddia ettiğim gibi yine iddia ediyorum ve diyorumki Elazığ şehri en geç 5 yıl a kadar bölgenin ESKİDEN OLDUĞU gibi yine en gelişmiş ili olacağına yürekten inanıyorum..

Bunu var olan zengin potansiyellerimize ve artık kabuğunu kıran girişimcilerimize bağlıyorum

sayfa 144
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 143144145 ... 151152153   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET