Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 489
Merakettim
2 ay önce - Pzr 22 Oca 2023, 20:37
Sayın efem

Bu platform hiç kimsenin tekelinde değil. Tabii ki siz de yazabilirsiniz fikrinizi belirtebilirsiniz. Fakat bir olumsuzluk olsa da yazsam modunda gibisiniz.
Sayın Taylan’a katılıyorum sanki kişisel hırslarınızı burada kusuyor gibisiniz

Efem21
2 ay önce - Pzr 22 Oca 2023, 23:39

Öncelikle okuduğunuzu anlayın. Emlak işi ile uğraşmadigimi söylemedim. Emlakci değilim diyorum. Elbette yatirimlatimlarim var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Kuyruğu olanlar acısını düşünsün.

Taylan3443
2 ay önce - Pts 23 Oca 2023, 00:03

Efem21

Neden ki ? Dodurganin taşı toprağı altın degilmiydi ?altın fiyatları da artıyor oysaki
Hocam,Yapracikta yerin olmadigini soyledin.Dodurgada yeri olan biri yukaridaki gibi bir yorum da yapmaz.Demek ki dodurgada da yerin yok.Mumkunse gonderilerimiz bolge hakkinda olsun.Siz bolge uzerinden kisiler kakkinda olumsuz algi yaratmaya calisiyorsunuz.

Köylü1
2 ay önce - Cum 27 Oca 2023, 10:20
Çankaya Belediyesi Vergi İadesi hk.

Çankaya Belediyesindeyken Alacaatlı ve Dodurga Köyleri mahalle statüsüne geçirilmiş. Bu vesileyle 6 yıl boyunca vergi alınmaması dönemde vergi alınmış. Bunun için mükellefler vergi iadesi dilekçesi veriyorlarmış. Bilginiz var mı bu konuda? Bizim taşınmazlarıda kapsar mı bu olay?

Ahmetbeyy
2 ay önce - Cum 27 Oca 2023, 11:37

Kapsıyordu ama yıl sonunda dilekçe süresi bitti diye biliyorum

Goldman99
2 ay önce - Cum 27 Oca 2023, 11:41
Mahkeme

Dodurgada yeni bir mahkeme başladığı söyleniyor doğruluk derecesi nedir ? Bilgisi olan arkadaslar yazabilirmi ..

Ahmetbeyy
2 ay önce - Cum 27 Oca 2023, 12:04

Açılacak başka dava Hakkı kalmadı deniliyor ben bakıyorum ara ara ama öyle birşey görmedi zaten 2016dan beri dava süresi sürdü bu zamana kadar

Goldman99
2 ay önce - Cum 27 Oca 2023, 13:57
Mahkeme

Dodurgada yeni bir mahkeme başladığı söyleniyor doğruluk derecesi nedir ? Bilgisi olan arkadaslar yazabilirmi ..

Neon2121
2 ay önce - Cum 27 Oca 2023, 13:59

Yeni bir dava yok dodurga bitti tek danıştay bekleniyor

Cyntax
2 ay önce - Cum 27 Oca 2023, 15:29
Vergi Hk.

Bu durumda en azından 2023 için Çankaya Bld. sitesinde vergi bilgilerinin çıkmaması lazım. Ama sisteme girince vergi çıkıyor. Otomatik olarak boş çıkması gerekmez miydi?

Alıntı:
Çankaya Belediyesi Vergi İadesi hk.
Çankaya Belediyesindeyken Alacaatlı ve Dodurga Köyleri mahalle statüsüne geçirilmiş. Bu vesileyle 6 yıl boyunca vergi alınmaması dönemde vergi alınmış. Bunun için mükellefler vergi iadesi dilekçesi veriyorlarmış. Bilginiz var mı bu konuda? Bizim taşınmazlarıda kapsar mı bu olay?

sayfa 489
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet