Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 657
yusufyuşa
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 16:02

Anasayfayı haketti

Chapo23
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 16:03

Gerçekten güzel duruyor maşallah diyelim

still23
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 16:48

Çim serildi mi 2 ay geçmesi lazım. İkinci yarının ilk iç saha maçı burda oynanır
Devre arasında tahta açılıp transferler yapılırsa stad ilk yılında şampiyonluk görür.
İkinci yarı bu sahada hiçbir takım çıkamaz.

alperenfatih
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 16:56

Nasip olur mu burda maç izlemek . Heyacanlandik şimdiden.

Chapo23
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 17:21

Milletvekili Ağar, Yeni Stadyumu Gezdi
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ’da yapımı devam eden şehir stadyumunu gezdi.

Elazığ’da yapımında son aşamaya gelinen yeni şehir stadyumu Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar tarafından ziyaret edildi. Yeni stadyumu gezme fırsatı bulan Milletvekili Ağar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Semih Işıkver ve Mustafa Tetik’ten bilgiler aldı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Ağar stadın 2. Yarıya yetişeceğini belirterek; “Elazığ Stadyumu’nun bugün çim ekimine denk geldik. Stadlar içinde Türkiye’de gelip görmenizi isteyeceğim bir staddır. Gerek dış görünümü itibariyle tam bir AVM şeklinde ama stadın üst katlarına geldiğiniz zaman 23 locası ve oturma gruplarıyla bütün Elazığlıları ağırlayacağımız harika bir stad oldu. Yaşayan bir stad olacak Allah’ın izniyle. Gerek spor salonları, toplantı salonları, dükkanları ve istediğimiz zaman sosyal aktiviteler için kullanabileceğimiz şehrin merkezinde harika bir stadyum oldu. Ben başta Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Onun sunmuş olduğu imkanlarla biz bu stadı çok değerli müteahhit arkadaşlarımızla beraber pandemi ve deprem yaşanmasına rağmen 3 sene gibi kısa bir sürede ve maliyet artışlarını çok çok minimalde tutarak, bugün belki sıfırdan yapmaya çalışsak belki 1 milyar TL’ye mal olacak stadı 200 milyon lira gibi çok cüzi bir fiyat artışıyla, şirket olarak da değerli müteahhitlerimiz, değerli başkanımız, Semih Bey ve Yılmaz Bey kendileri Elazığ’ın içinde yaşadıkları için Elazığlı olmaları nedeniyle kendilerinden vererek, bu stadın üzerine neredeyse hiç kar koymayarak büyük bir özveriyle bitirdiler. İnşallah en geç 2. Yarının başına stadyumu yetiştireceğiz. Burada hep beraber Elazığlı hemşehrilerimizle birlikte çok keyifli maçlar, sosyal aktiviteler yaparak hayatımızı geçirmeye devam edeceğiz. Ben tekrar kendilerine teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak verdiğimiz sözleri teker teker yerine getiriyoruz. Ben sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Kaynak: Kanal23

still23
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 17:37

Emeği geçenlere teşekkürler. Şanslı iller arasındayız

Ahmet Alpdogan
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 19:40

Alıntı:
200 milyon lira gibi çok cüzi bir fiyat artışıyla

Fiyat artışı bu kadarsa toplam maliyet 300 - 400 milyon arasındadır. Abartı/ fazla değil mi?

Ayrıca işten önce ortalarda görünmeyip stat bitince ve iş bitmeye yakın demeçler veren vekiller; samimi değilsiniz!

Tolga Dt
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 20:02

Maliyetler çok arttı o konuda haklı olabilirler. 3 yıl önce 160 milyon liraya yapılabilecek iş, bugün 450 500 milyon civarı oldu.

Ahmet Alpdogan
4 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 20:39

Ankara dışında ( milli takım için) artık stadyum yapılacağını sanmıyorum. Yapılacaksa da devlet destekli olmaz belediyelerin girişimi ile olur o da bu maliyetlerle zor.

10 yıllık süreç içinde tamamlanan son stadyum bizimki olacak .

Ayrıca 200 milyon artışa “çok cüzzi miktar.” demek de tuhaf geldi açıkçası. “200 milyon gibi bir artış oldu vs.” demek varken “çok cüzzi” sıfatını koymak… Büyük paradan kastı ne kadar acaba.

still23
4 ay önce - Prş 29 Eyl 2022, 16:27

Bugün stadyumu gezme imkanı buldum. Stadyum gerçekten mükemmel. Kapasite hiç sorun değil. Kapasite Yüksek olupta biçimsiz olmaktansa az olsun kutu gibi olsun daha iyi.
Birdefa bu sahada oynayacak evsahibi takımın hiçbir mazereti olmamalı.
5000 taraftar olsun rakibi boğar ayaklarını titretir. Tribünler dik. Saha içindeki topçu bayağı etkilenir.

sayfa 657
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET