Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Tolga Dt
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 20:40

Ismarlama aday bu kadar olur belediyenin aslı görevi olacak olan güney çevre yolu bağlantılarını proje diye karşımıza getirdi beyefendi. Allah aşkına şu projelerin hangisine heyecanlandım. Kusura bakmayın ama Bilal hocanın projelerinin ve heyecaninin yanından geçemez ki Bilal hoca finansmanı da hazırlamış durumda belediye bütçesi belli zaten. Adam borclarimizi dahi hesaplayarak adım atıyor.

hanserin
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 20:48

İmamefendi Bulvarının ve Tofaş kavşağından başlayan yolun Güneyçevre yoluna bağlandığını karayollarının burada çalışma yürüttüğü burada defalarca paylaşılmıştı.Geçtiğimiz günlerde karayolları Bölge Müdürü de çalışmaların hızla sürdüğünü yıl içinde trafiğe açılacağını açıklamıştı.Yapımı devam eden yolları yapacağım diye projeye alan biri Türkiye de daha varmıdır.Bu iş Selmanoğlunun çaydaçıra kavşağına çiçek saksısı koyup burayı kendi yapmış gibi yutturmaya çalışmasına benziyor.Arkadaşın dediği gibi millet Hafif raylı sistemi gündemine alıyor.Bu çaptan düşmüş Büs le uğraşıyor.Bugün bir haber vardı.İstanbul bu büsleri yedek parça yapmaya başlamış

Emrah23
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 21:14

Sn. Yanılmaz gerçekten bu şehirden çok uzak kalmış bihaber kalmış yazık koca iktidarın daha donanımlı bi elemanı kalmadı mı ki Mücahit Yanılmaz da karar kılınıldı. Yasemin Açık aday olsaydı emin olun ki çok daha gerçekçi ve heyecanlandırıcı projelerle çıkardı karşımıza

koray er
6 yıl önce - Prş 27 Şub 2014, 09:34
...

şu 30 mart gelsinde sıkıldım artık hangisi hayırlısıysa o gelsin dolanım olarak içlerinde en dolanımsı mücahit yanılmaz bakalım 5 yılı mücahit yanılmazın nasıl geçecek umarım hayırlı olur...

Emrah23
6 yıl önce - Prş 27 Şub 2014, 09:49

Yazdığımız şeyler Bilal Çoban fanatikliğînden değil Elazığ sevgisinden. Evet Yanılmaz Elazığdan uzak kalmış sorunları hakkında bilgisiz ve iktidarın verdiği güçle kibirle yaklaşıyor diğer adaylara. Siz kimsiniz diye aşağılayıcı bi soruyla yaklaşıyor rakiplerine. İktidardan olup da gelişen şehirleri imrenerek izledîk 4-5 senedir bizimde belediyemiz iktidardaydı da ne oldu ? Stad konusunda verilen rakamlara bakılırsa belediye eliyle yapılması daha mantıklı duruyor çünkü kalan paralarla hem batırılan beledîyenin düzlüğe çıkarılması var hemde Elazığsporun borç batağından kurtulması var. Ne diyelim şehrimizin kazançlı çıkması adına hayırlısı hangisiyse o olsun

Uğur 23
6 yıl önce - Prş 27 Şub 2014, 12:46

Mücahit Yanılmaz'ın projelerine bakıldığında pek de donanımlı olduğunu göremedim ben, karayollarının projesini kendisine mal ediyor getirmiş elbüs gibi bir proje dalga niteliğinde.Harput desen hep yok dünya turizmine kazandıracağız felan ama hep yerinde saydı Elazığ'ın artık değişime ihtiyacı var...

emryy
6 yıl önce - Prş 27 Şub 2014, 13:56

herkesin fikrine saygım var yalnız koray arkadaşıma şunu sormak istiyorum bilal ç. ve yanılmaz projelerine nasıl yaklaşıyorsun yanılmazın elazığın asıl sorunlarını paylaşamadığını görmedin mi yanılmazın proje olarak sundukları hemen hemen gerçekleşmek üzere zaten elazığda.s.s.ninde zaten harputa teleferik proj vardı. aynı zamanda teleferik taşımacılık olarkta kullanılabiliyor.Elazığa başkan olacak kşinin büyükşehirlerdeki politika ve hizmeti esas alması lazım.Bugün denizli yeni b şehir oldu yalnız olmadan hemen öncesinde bld otobüsleri ankaradaki mercedeslerle aynı idi.Birde bld başkanları metrobüs adı altında son model körüklü otobüsleri denizliye kazandırdı.Denizli ile ankarayı kıyaslayamayız fakat önemli hizmetler eşit.Bize gelen bld başkanları sığ düşündüğünden elz ankaramı ki bu teknolojiyi kullansın diyorlar.Keza sivasın yeni terminali....Ankaradanda iyi nerdeyse 5 yıldızlı otelide var yanında bize böyle profosyonel hizmetler lazım . şöyle bir elz dışındaki şehirlere bakın.Ben bu profosyenelliği bilal hocada buluyorum.İnanın ben bilal hocayı tanımam yalnız elazığa değer verdiği belli

koray er
6 yıl önce - Prş 27 Şub 2014, 14:04
...

ya benim anlamadığım bilal çobanın projeleri gerçekci ama mücahit yanılmazın gerçekci değil mi elbüs tam Elazığ'a göre proje kimse kusurabakmasın tramvayın maliyeti çok fazla yap işlet devret saçmalığınıda anlamış değilim kayseri,samsun,antep tramvayı yeni yaptı sayılır bildiğim kadarıyla mali yük fazla olmuş belediye adına en azından elbüs 18 metrlik toplam 140 kişilk bir araç doğukentten hilalkente kadar tek arama çok güzel bir proje maliyet açısından da öyle ..
400 projeyi toplasan kaç proje eder ki 400 projeyi kabul ediyorsunuz gerçekçi buluyorsunuz ama mücahit yanılmazın projelerini gerçekci bulmuyorsunuz zaten ilk etap projelerini açıkladı ben en çok sevdiğim sözü mücahit yanılmazın 5 yıl içinde yapabileceklerimizi açıklayacağız sözü oldu kısaca hayırlı olur inşallah elazığ için
emry şimdi dediğin oteli belediye mi yapacak yoksa elazığdan kaçan iş adamlarınn mı yapması lazım ? dediğin otobüs konusunda haklsın yeni yeni 12 m'lik otobüsler gelmeye başladı bunda suç selmanoğlu'nun ama mücahit yanılmaz kayseri belediye başkanı özhaki gibi birisi olacak bence babamın oğlu deil elazığ için hayırlısı olsun ama yanılmaz büyük olasılıkla olacak gibi...
birde benim anlamadığım mücahit yanılmazın arkasında hep akp li m.vekilleri var ben enver erdem'i bilal çobanla hiç görmedim yoksa ben mi hatırlamıyorum ?

Tolga Dt
6 yıl önce - Prş 27 Şub 2014, 14:16

Mücahit yanilmaz donanımlı falan değil vekaleten Ego Müdürlüğü yapmış kısa süre. SüleymansSelmanoğlu nu bize mumla aranacaktır. Yani insan bu kadar mı hazırlıksızolur. Hadi bunları geçtim. Hizmet aşkı ile yandiklarindan bahsediyor kusura bakma teşvik stad buyuksehirlik çevre planı haksizliklarinda neredeydi elazığ askiniz...

adnan21
6 yıl önce - Prş 27 Şub 2014, 14:22

Alıntı:
Mücahit yanilmaz donanımlı falan değil vekaleten Ego Müdürlüğü yapmış kısa süre. SüleymansSelmanoğlu nu bize mumla aranacaktır. Yani insan bu kadar mı hazırlıksızolur. Hadi bunları geçtim. Hizmet aşkı ile yandiklarindan bahsediyor kusura bakma teşvik stad buyuksehirlik çevre planı haksizliklarinda neredeydi elazığ askiniz...

sayfa 7
« önceki   123 ... 678 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET