Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
emryy
6 yıl önce - Cum 14 Şub 2014, 00:02

yanılmaz projeleri net birşekilde ne zaman açıklayacak acaba

Tolga Dt
6 yıl önce - Cum 14 Şub 2014, 00:26

Bilal hoca kadar hazırlıklı birini karşısında görünce alelacele proje hazırlanıyor bence.
Hazırlıklı bir aday gibi görünmüyor.

Emrah23
6 yıl önce - Cum 14 Şub 2014, 00:30

İnşallah kısa bir süre sonra 400 proje ile ilgili bilgileri paylaşırız bu başlıkta

koray er
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 16:00
...

BUGÜN MÜCAHİT YANILMAZ PROJELERİNİ AÇIKLADI YEREL KANALLAR ORTAK YAYINLA GÖSTERDİ

hanserin
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 16:45

Geçen gün proje diye Yeni Terminal Binası yapacağız demişti.Belediyenin ihalesini yaptığından haberi bile yoktu.Hiç kimseye sormadıysa Park ve Bahçelere el koyan ve kendisininde yeni dönemde listeye koyduğu mafia meclis üyesine,Hankendinin Elazığ'â 40 km uzakta olduğunu zanneden meclis üyesine ve akşama kadar peşinde koşturan Belediye Basın Müdürü ve Belediyecilere sorsaydı.Diğer projeleri ne bilmiyorum ama umarım laf olsun torba dolsun cinsinden değillerdir.

koray er
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 17:31
...

http://www.gunisigigazetesi.net/h-31866-b-Iste-Ya ...eleri.html

hanserin
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 18:01

Ankara da yaşıyor Elazığ dan haberi yok diyenler haksız mı?Günışığında proje diye anlattıklarının bazılarını bakın Karayolları açıklamasında var.Bu yolların bazıları yapılıyor.İhale edilen terminal binasından haberi yok,yeni yapılan yollardan haberi yok, yok yada nasıl olsa milletin bir şeyden haberi yok zannediyor.

http://www.sonnokta23.com/haber-6545-guney_cevre_ ...niyor.html

emryy
6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 19:04
UYAN ELAZIĞ !!!

S.S.bile bundan daha büyük projelerle gelmişti karşımıza.adam malatyada getirilmeye çalışılan tepki alan ve ülkede tek olan demode troleybüs modelini ELBÜS adıyla karşımıza getiriyor.Bırakın elazığı daha bu adamın malatyanın batısına bile geçemiyeceği belli oluyor malesef.İnanın s.s. devam etse şu saydıklarını yapar zaten.En azından s.s hafif raylı sistem getirecem diyordu.bunda ray bile yok.Kısacası çobanın projelerinin yanında bu projeler kağıt parçasından farkı yok benim gözümde.çobanın projeleri gerçekci ve rakamsal.Ben burda karşılaştırma yaptım çobanı savunmuyorum yalnız bu projeler elazığın yakalamak istediği illerin geçen dönem gerçekleşen projelerydi zaten.İnşallah kazanan elazığ olur.

Alparslan Yalçın

6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 19:07
SANA BU ŞEHİRDEN OY YOK YANILMAZ!

Bu ne Yanılmaz bizle dalga mı geçiyor, Hanserin'in dediği gibi yolları karayolu yapıyor zaten sen kalkıp neyi anlatıyorsun.

ELBÜS yapacakmış resmen gidip Malatya'da yeni yapılan sistemi kopyalamış ayıp ya ayıp bu ne böyle başka yapacak bir şey mi bulamadın.

Bu adamın projeleri neden yoktu da bir ay kala açıkladı?

Neden mi son dakka hadi gel belediye başkan adayı ol dediler tabi adam boşluğa düştü apar topar proje hazırlattı anca şimdiye yetişti hiç boşuna yorulma Yanılmaz biz bu boş vaatlere tokuz projelerden bile belki bugün haberin olmuştur açıklarken.

4 YILDIR ELAZIĞ İÇİN ÇALIŞAN, 4 YILDIR 400 PROJE ÜRETEN, BU ŞEHRİN ADAMI ADAM GİBİ ADAM BİLAL ÇOBAN'I ÇIKIP TABİ Kİ ÖVERİM.

aaydin23

6 yıl önce - Çrş 26 Şub 2014, 20:13

Nolacak bu memleketimize kim ne yapacaksa yapsın artık doğunun incisi olacağına gittikçe körleştiriliyor... Yeterrr artık yeterrrr.....

sayfa 6
« önceki   123 ... 567 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET