Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
yusufyuşa23
6 yıl önce - Sal 26 Ksm 2013, 19:45

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu toplu araç tanıtım töreninde bir müjde daha vererek Öğretmenevi’nden Fırat Üniversitesi kavşağına kadar hafif raylı sistem için Devlet Demir Yolları bir önceki daire Başkanı Suat Altın bey ile görüşmeler devam ettiğini söyleyen Başkan Selmanoğlu, zamanla bu mesafenin uzatılacağını ve aynı zamanda raylı sistemin yanlarından araçların seyredeceğini söyledi.

Tolga Dt
6 yıl önce - Sal 26 Ksm 2013, 20:06

Dpt 1 milyon nüfus altına izin vermediğî gibi ödenekte ayırmıyor.
Seçim saçmalamaları diyelim biz buna yazık 5 sene yat son 4-5 ay çalış.
Bilal hoca dışında hiçbirinin Elazığ umurunda değil hiçbir haksızlığa seslerinî çıkarmadılar şimdi mi akıllarına geldik.

Emrah23
6 yıl önce - Çrş 27 Ksm 2013, 00:51

selmanoğlu proje tanıtımına da mı başladı helal olsun adamdaki cesarete bak[/quote]

En son Emrah23 tarafından Çrş 27 Ksm 2013, 00:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

0623
6 yıl önce - Çrş 27 Ksm 2013, 00:52

Mlatya nasıl yapıyor o zaman ?Tabi bu işi s.s. nin yapacağına inanmıyorum.sadece konuşuyo hani teleferik ne oldu 1 yıl önce ihaleye girmişti nerdeyse.

yusufyuşa23
6 yıl önce - Çrş 27 Ksm 2013, 01:48

Malatya trobüs mü trobüles mi acayip birşey yapıyor ama raylı bir sistem değil.
Alıntı:

Mlatya nasıl yapıyor o zaman ?Tabi bu işi s.s. nin yapacağına inanmıyorum.sadece konuşuyo hani teleferik ne oldu 1 yıl önce ihaleye girmişti nerdeyse.

Aksu23
6 yıl önce - Çrş 27 Ksm 2013, 03:30

Bir sehir dusunun sehrin en dogusundan en batisina tek vasita ile ulasimin olmadigini,bir sehir dusunun universiteye ogrencilerin tikis tikis otobuslerle ulasimini sagladigi, bir sehir dusunun ulasiminda kentkart gibi cagdas bir yontemin olmayip bilet ile yolculuklarin yapildigi,bi kent dusunun normal haliyle bile trafiginin felc oldugunu. Bu sehir ELAZİG. Bu sehir bu haliyle hafif rayli sistemden bahsediyor. Ben buna gulerim hem de sesli gulerim. Sen once bu eksiklerini kapat sonra rayli sistemden bahset.....

yusufyuşa23
6 yıl önce - Cmt 11 Oca 2014, 20:57

15 tona 40 TL ücret...
Bu ölçekte başka memlekette bu hırsızlık var mı?
Baba evine gelen su faturasını yayınlıyorum.
  (+)

Deniz Has
6 yıl önce - Pts 13 Oca 2014, 13:51

Alıntı:
15 tona 40 TL ücret...
Bu ölçekte başka memlekette bu hırsızlık var mı?

belediyeyi sevdiğimden değil ama hırsızlığın daha büyüğünü yapan var. kayseri belediyesi. 20 ton suya 56 TL fatura çıkararak hırsızlığın daniskasını yapmaktadır.

yusufyuşa23
6 yıl önce - Çrş 15 Oca 2014, 19:05

Bu mesajıma (+) puan veren her arkadaş her kimse komik bulmuş yazdıklarımı ama esasen komik bir içerik yok, yalnız Belediye bol keseden atınca ve vaatler de iddialı olunca komediden beter bir hale geliyor.
S.S , Erzurumlu Teyyo gibi meydanı boş buldukça sallıyor...
Alıntı:
lazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu toplu araç tanıtım töreninde bir müjde daha vererek Öğretmenevi’nden Fırat Üniversitesi kavşağına kadar hafif raylı sistem için Devlet Demir Yolları bir önceki daire Başkanı Suat Altın bey ile görüşmeler devam ettiğini söyleyen Başkan Selmanoğlu, zamanla bu mesafenin uzatılacağını ve aynı zamanda raylı sistemin yanlarından araçların seyredeceğini söyledi.

OoAlpoO
6 yıl önce - Çrş 29 Oca 2014, 23:48

o değilde selmanoğlu aday gösterilmeyince bütün çalışmaları durdurdu.. takılacak ışıklar duruyo,otobüs alımları durdu,kaldırımlar yarı sökük kaldı, ataşehire asfalt havada kaldı, terminal binası forum avm nin inşaası vs. vs. KISACASI HEPSİYLE İLİŞİĞİNİ KESTİ .. Tek Umudumuz BİLAL ÇOBAN inş.

sayfa 5
« önceki   123456 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET