Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi Yeni Dönem Projeleri
« önceki   123 ... 242526

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 26
hazarkentli
7 ay önce - Sal 26 Şub 2019, 23:43

Konu TV5 haber bülteninde de ayrıntılı olarak yer aldı.

KRAL456
7 ay önce - Çrş 27 Şub 2019, 00:59
su faturasi hayvan hastanesi temiz su ve secim

Haluk Aslan bir kac gun oncede hayvan hastanesi icin protestoya katilmisti.fakat belediye goruntulerde hayvanlarin katliyam degil kısırlastigı ve dogaya salindigi belirtti.goruntu varsa gercekler bellidir daha sonra hayvan haklari savunuculari belediyenin aciklamasi uzerine aciklama yapmadilar neden?hayvanlara eziyet cok merhametsizce bir davranistir,sayet aciklamalar yanlissa iftiraya girer.

İkincisi ise su hattyla alakali Haluk Aslanin aciklamalari..belediyede cevap verdi ariza var dedi giderildi denildi,sanirim ariza trafoyla ilgiliydi.buda insan sagligini ilgilendiren cok hassas bir konu.bir haftalik bir haber,ve belediyeyi cok zora sokacak bir konu.belediyenin yaptigi aciklama var ama cok daha dikkatli olunmali ariza ihtimali goz onuna alinmaliydi.tabi haberegore konusuyorum.

Haluk Aslan kariyer olarak belediye baskanligini yapacak iyi bir aday secilmesi cok zor bence ama iyi bir aday.Bugunlede belediyenin devamli hatalarini arayacagina bunu hayvan hastanesi icin soyluyorum gunisigida baskana muhalif oldugundan ortak hareket ediyor .Bence kendi projelerini aciklasin.Sanirim bir ara Erbakan vakfi baskanligi yapti simdi saadetten aday.yanilmaz karsisinda cok az oy almisti.bu billgilerim eksikse duzeltin ama kendi yapacaklarini anlatsin adaylar.

Yanilmaz aday degildir ama takdir toplamistir.simdiki adaylarin bir elbus projesi gibi bir projesi yok.Uyelerimiz kuzey imardan dolayi hep asvalttan bahsediyorlar fakat kuzey imar gibi bir projede yok adaylarda.asvalt olarakta bircok cadde asvaltlandi.genelinde caddeler gizellesti.harput yolu dogukent,fatihsultanmehmet bulvari bir cok cadde ayrica dekoratik isiklama yapildi.

Sonuc olarak yanilmazin siyasi bir yonu su an secim itibariyla yok.Benim en buyuk elestirim imar.bu konuyu duzeltecez deyip secim yatirimi yapsinlar adaylar.Baskanin eksikleri adaylar tarafindan dillendirilip secim kazanma arzusu var.daha once neredeydiler.

peki uye arkadaslar bir haber daha cikti su faturasi Turkiyede en yuksek il Elazig diye.baskan yanilmazise bu duruma hayret ettigini en ucuz ilin Elazig oldugunu soyledi.fiyatlar burdada ortada.peki bir baskan adayi elazigdaki su faturalarini yanlis bilyorsa projelerine nasil inanacaz.uyelerimi bunu haber yapmadi neden?

Ben ispatli ve ornek vererek konusmaya calisirim.Devamli olarak yanilmaz kotulenmeye calisiliyor.artik secilme olarak faktorude yoktur sadece basarili buldugum icin yaziyorum.simdiki adaya gorede yanilmaz hepsinden iyi..zamanla anlasilir.ama selmanoglunu daha başarıli bulanlarada bisey diyemem bakis acisi.

Son olarak kafanizi yordum ama secim tahminimide soyleyeyim

85 bin,70 bin ve 47 bin civari ilk 3 parti oy alir.siralama isimlerini vermeyeyim parti ismiyle eksi almayayim hepiniz hoscakalin bunlar kendi fikrim kusura bakmayin

Bu arada baskan facesinde kalici fuar alaniyla ilgili protokol imzalandigini acikladi.Asilhan aslaninda cok emegi var.paylasmistim ama yine paylasalim bisolmaz ,su faturasindan iyidir

Tekintkn
7 ay önce - Çrş 27 Şub 2019, 01:21

Zaten adam ispatlamış ve foto video var tv5 açıklama yaptı kendi hesabında videolar fotolar var ve fotolar attımda

Bugün Elazığ belediyesi atık su arıtma tesisine giden o kadar kişi varken neden kapılarını açmadı neden buyrun gelin demedi çıktı açıklama yaptı Yanılmaz açıklamada saçma sapandı

Yanılmaz seçim bitti diye kışın yolları kaderine bıraktı ne çabuk unuttunuz 153 cvp vermeye tenezzül etmiyor köpek toplama ihbarı bırakın bir şimdi kim ilgilenecek yanılmaz aday gösterilmediği içn resmen belediyeyi bıraktı umursamıyor bile

Ordu evi Katlı kavşağı istasyon caddesi kavşağı rant için otoparksız binaları uygulanmayan yönetmelikleri demi görmüyorsunuz binaların şekilleri Kaldırım ve yollar kuzey imar yolu ortada adam kendini övmekten fazla ne yapıyor dişe dokunur yaptığı işler vardır elbet ama bu saydıklarımda bir kısmı madem masum madem belediyenin suçu yok bugün gidenlere kapıları açıp arkadaş benim sorunum yok deseydi...

Ben eksi değil artı verdim çünkü hiç bir siyasi parti benim babamın oğlu değil ben çalışana bakıyorum ve benim görmediğimi belki başkası görüyordur doğru veya yanlış ama benim görüşüm bu

KRAL456
7 ay önce - Çrş 27 Şub 2019, 01:41
faruk kocak,yanilmaz ve kulliye ama site bilmiyor

Biraksaydi toki ile protokol imzalayip milyonlarca alan kazandirmazdi.bugunde fuar alani icin imzaladi.kuzeyimari hergun elestitenler yol kapandigi zaman zorlaniyor.cok zor bir alanda yappildi birakti diyorsunuz ama kuzey imarin devamindada yol yapiliyor.sadece eksikleri yazip asvalt resmi atanlar var.sursuruye giden yol,itri caddesi aliriza septioglu bulvarinida ceksinler atsinlar.bana goree orduevinde trafik akisi var ama elestiri yapanlar cahit dalokayi neden soylemiyor.?kuzey imar cok zor bir projeydi oncelikle yinede iyl ki yapildi.bakin orada binalar yukselecek.Buradaki herkes benim kardesim.kendi yorumum boyle.

Ayrica elestirilsede yanilmaz kadar arac kimse almadi.yol ve altgecitte yapmadi.yol genislemeside dahil.mesire alani,kudep peki kardesim diyanet kulliyesini donemin valisi faruk kocakla mucahit yanilmazin kurultayda ilk defa acikladigini bu site biliyor mu.Bugun harputun unescoya girmesi gerektigini adaylar soyluyor cunku yanilmaz gecici listeye aldirdi.yoksa dusunemezlerdi. o kada acik soyluyorum.

Yanilmaz baska partinin adayi olsaydi bu kadar elestirilmezdi ben buna itiraz ediyom kardesim.ama imar konusunda yanlisin yaninda olmam.bundan dioayi yapilan elestirilere katildim.boyle

Hazar kardesim bu senin gorusun benim goiruslerimis ispati yukarida.tabi bana gore.herkes.Elazigdada benim gibi dusunen basarili bulan var ama sonucta yanilmaz aday degil yani siyasi yonu yok neden savunayim.eger ideolojik davransam aday olmayan birini neden savunayim.ama sizde su faturasini soyleyin bir aday nasil bilmez?

Tekin kardesim senin elestirilerindede haklilik payi vardir.Su ihmal edilmeyecek ve ihmale gelmeyecek bir konu.insan hayati sonucta.cok dikkatli olunmali ihmal varsa ortaya cikmali.Artilari eksiilari muhabbet olsun diye soyledim.herkese selamlar

sayfa 26
« önceki   123 ... 242526
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET