Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 24
Ercan23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 09:27

Alıntı:
Allah muhafaza Gürgöze veya onun gibiler gelseydi bu şehir gözü kapalı seçer 5 değil 25 yıl geri giderdi maazallah.

Eğinli gakgom perde arkasında başkan Gürgöze olacak zaten. Geçmişe bir bakın Gürgöze il başkanı olmadan malvarlığı neydi il başkanı olduktan sonra ne oldu. Kimse salak değil. Adam il başkanlığı altında ihya oldu. Davulu verecekler Şerifoğullarına tokmak ellerinde yine istediklerini yapacaklar. İhaleler arsalar inşaatlar yine adamların tekelinde olacak. Servetlerine servet katmaya devam edecekler. Elazığ gelişmek büyümek ve yatırım almak istiyorsa tepkisini koymalı. Eğer seçimde yine bunlar seçilirse o zaman Elazığ bitmiştir diyebiliriz. Kesin ve net.

EJDER23

1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 10:39

Görseller ve animasyonlarla süslenmiş projeleri çok gördük daha önceleri. Mücahit YANILMAZ'ın kentsel dönüşüm görsellerine göre şu anda Nailbey mahallesi örnek bir mahalle olmalıydı ancak ortada bir şey yok. Açıkçası artık bir anlam ifade etmiyor bu tarz gösteriler.
Proje tanıtım toplantısının 5 dakika sürmesine razıyım. Kentsel dönüşüm , altyapı -imar , ulaşım alanlarında taviz vermeden şehre hizmet edeceklerini deklare etmeleri ve bu konularda planlama yapmaları yeterli. Şehir merkezinde eğitim ve kamu kurumlarının bahçeleri olmasa uydu görüntülerinde hiç boş alan göremeyeceğiz. Çözeceklerse bu sorunları çözsünler.

Hazar23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 10:58

Ben ulaşım yönünden yetersiz gördüm. Elbüs sayısını arttırmak gibi planlamalar yapılabilirdi. Şehir merkezi için düşündükleri güzel yapılabilir işler. Projelerin ayakları yere basıyor. Füniküler gibi abes projeler yerine yapılabilir işler projelendirilmiş. Bence fena değil ama beklentilerimi altında kaldı.

EJDER23

1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 11:12

Hazardağlı ve Eski Sebze Hali köprülü kavşakları projeleri de eğer yapılırsa önemli ve mantıklı projeler.

Metin Barut 23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 11:13

Ulaşım derken Çaydaçıra mahallesinde 30 bin insan yaşıyor, toplasan 8-10 adet özel minibüs 2-3 tanede belediye otobüsü çalışıyor. Minibüsler tıka basa. Haliyle bu kadarcık araçla ulaşım sağlıyorum demeyeceksin. Tuhaf olan şikayet eden de yok. Millet eziyet çekiyor, parasıyla rezil oluyor, üstüne üstlük minibüsçüler insanları fırçalıyor ama hiçbir şikayet yok. Haliyle belediyede umursamıyor, sanıyor ki herkes memnun. Ayrıca çöpler bile bazen düzenli alınmıyor. Elazığ belediyesi hala merkez mahallelerine hizmet götüremiyorken şu yukarıdaki projelere ben sadece gülerim.

Daha henüz asgari oranda vermesi gereken hizmetleri (ulaşım, çöp, temizlik v.s) sunamayan bir belediyeden bahsediyoruz beyler.

hakan023
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 11:25

Şerifoğulları’nın paylaştığı Harput Kentsel Yenileme Videosu

KRAL456
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 11:28

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Elaziz gazetesi projelerin gorselini paylasmis.tamamina bakabilirsiniz.dunde uzledim kent meydani projeesi degismis.meydan yanilmaza gore faha yesil ama otopark yanilmazda 1000 aracti burada 750 araclik. yine fuar alani kulturparkin yaninda yapiliyor.

(+)

(+)

(+)

En son KRAL456 tarafından Sal 26 Şub 2019, 11:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

vural23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 11:33

Bu projenin gerçekleşmesi 100 yılı bulur

Metin Barut 23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 11:47

Alıntı:
NURALI KÖYÜNDEN, KUZEY-GÜNEY İSTİKAMETLİ AKMAKTA OLAN ÇALGAN DERESİ ÜZERİNE PROJELENDİRİLECEĞİMİZ; YAPAY GÖLETLER, BOTANİK VADİ, PİKNİK ALANLARI, RESTORAN VE KAFELER İLE ŞEHRİMİZE YEPYENİ BİR REKREASYON ALANI KAZANDIRACAĞIZ.

Bununla ilgili bir görsel varmı ?

KRAL456
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 12:17

(+)

(+)

(+)

Metin kardesim Elaziz gazetesini serifogulari haberinde var.fakat dedigin projenin gorselini bulamadim.projeleri onceki baskanlar dillendirdi ama ben yapana bakarim.ornegin otobus terminalini herkes soyledi ama yapilmadi. Bu kadar projenin yapilmasi maddi olarak zor ama zoru basarmak onemlidir.umarim kim Elaziga hayirliysa o secilir

sayfa 24
« önceki   123 ... 23242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET