Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 23
Metin Barut 23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 00:33

Elazığ'a bir Yılmaz Büyükerşen lazım. Gayrısı kurtarmaz bu şehri.

Tekintkn
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 00:34

Sen bağımsız gir direk götürürsün

hazarkentli
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 00:36

Projelerin büyük çoğunluğu Süleyman Selmanoğlu ve Yanılmaz döneminde düşünce aşamasıda olan birkısım nedenlerle ertelenen, başlanamayan veya rafa kaldırılan projeler, daha doğrusu proje aşamasına gelmediği için düşünce olarak kalanlar, Selmanoğlu döneminde somut adım atılan Yanılmaz döneminde rafa kalkan Güneyçevreyolunda yeri belli Otogar projesi, aylarca konuşulan oylama yapılan yer yokmuş gibi Kültürpark olarak yeri belirlenen Nikah Sarayı, Harputta görselleri hazır Tarihi eser restorasyonları, Öğretmenevi Valilik arası meydan düzenlemesi , finiküler sistemin elektrikli faytona dönüşmesi, Harput Vadipark ilk akla gelenler, Selmanoğlunun ikinci dönem vaat projeleri ilk sayfada mevcut ha keza Yanılmazın vaat projeleride mevcut, bakıldığında demek istediğim açıkça anlaşılır.Bu proje denilenlerin çoğu Belediye yapacak yapıyor diye yılardır konuşulanlar, temcit pilavı olmuş yeniden ıstılıp Belediyecilerin eline tutuşturarak önümüze koydurduğu düşünceler.
Arada yeni olanlar daha önce konuşulmamış olanlar azda olsa var. Begendiğim birkaç düşünce de var.Özgün olanı da var. Örneğin Çalgan deresi rekreasyon alanı gölet fikri su kaynağı yeterlimi nasıl olur sorularını bir tarafa bırakırsak özgün bir proje, Harput cam seyir terası, İmar rezaletinin farkına varılmış olması, ancak Belediye meclis üyesi listesine bakıldığında ne kadar vasıfsız isim varsa toplanıp doldurulmuş, Gürgöze ve büyük Zülfü bu listelere şekil vermiş gibi duruyor. Muhtemelen vekiller ve il başkanı perde gerisinden Belediyeyi yönetecekler gibi görünüyor.

oguzhan23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 00:45

Böyle detaylı baktığımızda adaylar içinde Ali Şekerdağ en mantıklısı ama şehir halkı böyle detaylı baktığına inanmıyorum dediğim gibi önceki belediye seçiminde anket yaptık ummadık mahallelerden Bilal Çoban çıktı silme götürür dedik Yanılmaz silme götürdü ayrıca başkan ikende iyi götürdü altı otopark olması zorunlu olduğu halde otoparksız evlere ruhsat vererek karşılıklı binalara kat farkı vererek iyi gitti ama cip gibi fırsatın açığını kapatamadı

KRAL456
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 01:02

Arkadaslar projelerde supriz yapmak cok zor.projede Alt gecit var meydan var otopark var.kuzeyden guneyden yollar zaten bir sekilde baslamis,metro yapacak halleride yok .yani biraz zor tum adaylar icin yani hayli zor.Ama Orduevinin kaldirilmasi ve meydan duzenlemesini Bilal Coban projesiydi,bir konusmasinda bunu serifogullarida soyledi orduevi kaldirilip meydan olursa super olur.

Ayrica cip koyunde cikarilan termal sudan saglik koyu projesi hayata gecerse guzel olur

23 mehmet
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 01:31

yüzde 70 i 15 yıl önceki projeler yeni terminal,öğretmen evi,izzetpaşa.Harput yani hep aynı şeyler.Yeni Gönül Belediyeciliğimiz Hayırlı olsun

Eğin KEMALİYE
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 01:45

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim.Akp de aday olabilecek en iyi adam aday oldu adaylardan.Allah muhafaza Gürgöze veya onun gibiler gelseydi bu şehir gözü kapalı seçer 5 değil 25 yıl geri giderdi maazallah. Bir diğer söyleyeceğim Bilal hocanın projeleri çok dağınık seçime kısa süre kala projeleri şekillendirip abartısız nokta atış gibi kamuoyuna açıklaması belki diyorum ibreyi kendine çevirebilir.Belki dememin sebebi eğer Akp Elazığ da acaba dese Çobana destek verirdi.Şekerdağ ve Arslan’da kaliteli insanlar olmalarına rağmen projesiz ilerliyorlar.Gürsel EROlunda desteği biryere kadar . Kendi ayaklarına sıkıyorlar.Eğer onlarda inandırıcı proje atarlarsa en azından seçim çetin geçer Allah gerçekten profesyonel çalışacak dediğini yapacak insan kimse onu nasip etsin

Tekintkn
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 02:02

Bilal Çoban projelerini mutlaka toplayıp basında açıklama yaparak projelerini tanıtacaktır

Ali Şekerdağ da yine projelerini yakın zamanda açıklar mutlaka

Şerifoğulları’nın yaptığı proje açıklaması zaten hali hazırda mücahit yanılmazın projelerinin revize edilmiş hali ama Şerifoğulları bu projeleri yapacağına benim inancım yok ve vatandaşlarında yok bence Şerifoğulları çok pasif duruyor yani Belediye başkanı vasfı yok sanki bir el yönetiyor keza öylede vekiller ve il başkanı yön veriyor yoksa vasıf yok adamda mücahit yanılmazın anketini bile yaptığı Kültürpark ta yapılacak nikah salonunu kendi projesi gibi lanse etti diğer projelerde öyle

En iyi aday Bilal Çoban Ve Ali Şekerdağ açıklayacağı projelere bağlı Bilal Çoban mutlaka bir şans verilmeli ve Elâzığ garanti çantada keklik olmaktan bu seçimde çıkacaktır

Cipköy deki jeotermal kaynak su Elazığ’ın eline geçen en büyük fırsat doğru değerlendirilir se hem sağlık hem turizm hemde seracılıkta büyük başarı sağlar ve Elâzığ bölgede ayrıcalık yakalar

Eğin KEMALİYE
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 08:29

Tkntkn aslında jeotermal su da yapmaları gereken çok basit bu konuda önde olan Afyonkarahisar ı örnek alsalar her türlü kar ederler ama yok menfaat dönerse orayıda başlamadan bitirirler ondan diyorum seçilecek kişi çok önemli bu şehri Erdoğan Bahçeli Kılıçdaroğlu yönetmeyecek adayları yönetecek o bilinç ve vicdanla gidin sandığa

Metin Barut 23
1 yıl önce - Sal 26 Şub 2019, 09:20

Jeotermal su ile bu söylediklerinizin yapılabileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Ne yapıldı ki bu da yapılsın. Benim görüşüm belki bir ihtimal küçük çapta seracılık yapılabilir. Diğer türlü Elazığ'ın birçok yerinde jeotermal sular var. Hangisi ihya oldu da bu da olsun. Afyon ile kıyaslıyorsunuz evet afyonda en kalitesiz suyu dahi reklamla tesis haline getirebiliyor yatırımcılar, bizim burdaysa bu işler öyle olmuyor. Neden olmuyor bunun birçok cevabı var ama olmuyor sonuçta. Bir seçim yatırımı gibi geliyor bana bu. Kamyon fabrikasını hatırlayın derim

Sanayi alanında bir proje sunuldu mu vaadlar arasında ? Memlekette ciddi işsizlik sorunu var.

En son Metin Barut 23 tarafından Sal 26 Şub 2019, 09:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 23
« önceki   123 ... 2223242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET