Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi Yeni Dönem Projeleri
123 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 1
Emre demir23
9 yıl önce - Pts 28 Arl 2009, 21:21
Elazığ Belediyesi Yeni Dönem Projeleri


KENTSEL DÖNÜŞÜM (UYDU KENT)

KÜLTÜR PARK PROJESİÇAYDA ÇIRA KAVŞAK DÜZENLEMESİ VE ALT GEÇİT PROJESİYENİ TERMİNAL BİNASI PROJESİDOĞU EVREYOLU 2. ETAP PROJESİDOĞU ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJESİKAPALI SEMT PAZARLARI PROJESİBALIKÇI HALİ PROJESİOTO GALERİCİLER SİTESİ PROJESİKAMYON VE TIR GARAJI PROJESİŞOR ŞOR DERESİ ALT VE ÜST YAPI PROJESİİÇME SUYU PROJESİHARPUT RESTORASYON, RESTİTÜSYON VE TELEFERİK PROJESİKAPALI ÇARŞI PROJESİMEHMET AKİF ERSOY LİSESİ YERİ MEYDAN VE ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİKAPALI SPOR SALONU, YERALTI OTOPARK VE ÜSTYAPI PROJESİŞEHİT İLHANLAR, YERALTI OTOPARK, ALT YAPI VE ÜST YAPI PROJESİYENİ CAMİ, YERALTI OTOPARK VE ÜSTYAPI PROJESİİSTASYON CADDESİ ÜST GEÇİT YENİLEME PROJESİ (TAMAMLANDI)ÜST GEÇİT PROJELERİ (Malatya Caddesi, Cahit Dalokay Bulvarı ve Sadyum Altı)MALATYA YOLU 3. ETAP PROJESİYENİ BELEDİYE SARAYI YANI ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİDOĞUKENT FUAR ALANI PROESİİNŞAATÇILAR SİTESİ PROJESİZÜBEYDE HANIM CADDESİ YOL VE KAVŞAK DÜZENLEME PROJESİSPOR KOMPLEKSLERİ TİP PROJESİDIŞ CEPHE KİRLİLİĞİNİ TESPİT VE PROJELENDİRME PROJESİYÜZME HAVUZU KOMPLEKSİ TİP PROJESİSEMT SPOR SAHALARI PROJESİELAZIĞ BELEDİYESİ AĞAÇ A.Ş. PROJESİŞEHİTLİK PARKI PROJESİREKREASYON ALANLARI PROJESİYENİ MEZARLIK ALANI PROJESİALO CENAZE HATTI PROJESİBELEDİYE ŞİRKET PROJESİ, B.İ.T. (BELEDİYE İKTİSADİ TEŞEKKÜLÜ) EL-ÖZ LTD. ŞTİ.HOBİ BAHÇELERİ PROJESİKENT BİLGİ SİSTEMİ PROJESİELAZIĞ BELEDİYESİ WIRELESS PROJESİ (Ücretsiz Toplu İnternet Hizmet Projesi)PTT EYDANI DÜZENLEME, YERALTI ÇARŞI VE OTOPARK PROJESİ40) ŞEHİR UYGULAMA İMAR PLANLARININ REVİZYON PROJESİEVET GAKGOŞLAR ve WOWTURKEY ÜYELERİ KONUYU AÇMAK UZUN BİR ZAMANIMI ALDI ...40 BÜYÜK PROJE VE 40 KERE MAŞALLAH DİYORUM BEN BU PROJELERİ HAZIRLAYAN ELAZIĞ BELEDİYESİNE TÜ ELAZIĞ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM PROJELER ÇOK ÖNEMLİ VE ÇOK GÜZEL PROJELER, İHTİYACIMIZ OLAN PROJELER, BELEDİYEMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM GERÇEKTEN PROJELER TAMAMLANIRSA ELAZIĞ İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR ADIM DAHA ATILMIŞ OLACAK SABIRSIZLIKLA TAMAMLANMASINI BEKLİYORUZ...ELAZIĞ'ımıza HAYIRLI VE UĞURLU OLMASI DİLEĞİYLE...


En son Emre demir23 tarafından Pts 28 Arl 2009, 21:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi


Emre demir23
9 yıl önce - Pzr 17 Oca 2010, 19:10
KÜLTÜR PARK PROJESİ


Evet kimse yorum yazmayınca ben başlatayım dedim ilk projeden başlayıp sonuncuya kadar tek tek fikirlerimizi paylaşalım sayfadaki ilk proje; KÜLTÜR PARK PROJESİ


Kültür Park nasıl olmalı içinde neler var ve neler olmalı nasıl olursa daha iyi olur fikirlerinizi alalım...


Tolga Dt
9 yıl önce - Çrş 20 Oca 2010, 19:59

Evet Kültür park projesi yine bölgede ilklerin şehri Elazığ da olması gurur verici Şehrin ortasında çok canlı olacak tabi üniversite faktörüde var ve Harput teleferik projesi çok güzel kültürel projeler.İnş en kısa zamanda hayata geçirilip hizmete girerler heyecanla bekliyoruz..Emre demir23
9 yıl önce - Prş 21 Oca 2010, 15:39

Evet hayırlısıyla tüm projelerin en kısa zamanda hayata geçirilmesini heyecanla bekliyoruz...

Barış23

9 yıl önce - Cum 22 Oca 2010, 01:05

Kültürpark Türkiyede örneği olmayan bir proje.Elazığa böyle bir proje çok yakışacak.Diyebilirimki Elazığı daha çağdaş bir kent hüvviyetine kavuşturacak.Vekilimiz Necati ÇETİNKAYA bu parkla ilgili bürokratik engellerin kalktığını belirtmişti...Hep birlikte göreceğiz...Emre demir23
9 yıl önce - Cmt 06 Şub 2010, 14:11
KÜLTÜR PARK PROJESİ


ELAZIĞ BELEDİYESİ ATAĞA GEÇTİ

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu 2009 Yerel Seçimleri öncesi kamuoyuna sunduğu projeleri bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.(+)


Geçtiğimiz aylarda, Şehit İlhanlar Caddesi üzerinde bölgenin ilk çok katlı yeraltı oto parkının temelini atan Elazığ Belediyesi, bu kez Türkiye’nin en büyük kültür parklarından olan Elazığ Kültür Parkını hayata geçiriyor.

İlgili birim müdürleri ve belediye başkan yardımcılarıyla teknik bir toplantı yapan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu seçimden önce verdiği vaatleri bir bir hayata geçireceklerini ifade etti.

Elazığ Ak Parti Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Necati Çetinkaya ile bu konuyu görüşerek kendisinin çabalarıyla Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr Veysel Eroğlu’nun kendisiyle bir görüşmede bulunduğu belirten Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu: “Sayın Bakanımız, bu projenin son aşamasını tekrar görmek istediler. Bu projeyi hazırlamak gerçekten uzun zamanımızı aldı, yaklaşık olarak 6–7 aydır bu projeyi hazırlıyoruz” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu açıklamasında şunları belirtti: “Bu projeyle ilgili teknik ekibimiz Çevre ve Orman Bakanlığında çalışmalarda bulundu. Şuan bile 2 ay sonrasına yani Mart ayına gün verebiliyoruz. Çünkü bu proje çok büyük bir proje olmasının yanı sıra prestij proje olmasıyla da dikkatleri üzerine çeken bir projedir.

“Projeleri hazırlamak öyle kısa zaman içerisinde gerçekleşmiyor, daha önceden bu konuyla ilgili birçok kez gittiğim Ankara’ya önümüzdeki süreçte bir kez daha gidip ve bu projenin son aşamasını Çevre ve Orman Bakanımız Prof. Dr Veysel Eroğlu ile son bir kez daha istişare edeceğim. Ve nasip olursa bunun ilk çalışmalarına mart ayında başlayacağız.”

Kaynak:Yerel Basın


Emre demir23
9 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 23:16
ÇAYDA ÇIRA KAVŞAK DÜZENLEMESİ VE ALT GEÇİT PROJESİ


ÇAYDA ÇIRA KAVŞAK DÜZENLEMESİ VE ALT GEÇİT PROJESİ

Evet Kültür Parkı konuştuk ve Kültür Park projesi hayata geçiriliyor çalışmalar başladı şimdi yine en önemli projelerden,mega projelerden olan "ÇAYDA ÇIRA KAVŞAK DÜZENLEMESİ VE ALT GEÇİT PROJESİ" ni konuşalım,tartışalım,eleştirilerinizi,önerilerinizi,düşüncelerinizi bekliyoruz haydi wowturkey yaz bakalım...

Tolga Dt
9 yıl önce - Cum 05 Mar 2010, 23:38

Sonunda somut adımlar atılıyor doğunun köklü kenti Elazığ hızla büyüyor.Harput restorasyon, Bölgenin ilk ve tek çok katlı otoparkı Şehit İlhanlar Otoparkı, Güney Çevre ile hızla gelişmeye devam ediyor. Elazığ Belediyesi başarılı çalışmalarına devam ediyor.

Alıntı:
Elazığ Belediyesi’nde düzenli olarak gerçekleştirilen Başkan yardımcıları ile tüm birim müdürlerinin katıldığı aylık koordinasyon toplantılarında şehrimiz için yeni projeler ele alındı.

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Elazığ’ın gün geçtikçe daha modern bir yapıya kavuştuğunu belirterek, amacımız hemşerilerimizin güvenine layık olmaktır dedi. Başkan Selmanoğlu bu şehri kendilerine emanet eden hemşerilerimizi daha modern bir kentte yaşatmak için çok çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Mart Ayı Koordinasyon toplantılarında Harput’un yeniden ihyası ile Malatya Caddesi’ne alternatif olarak yapılmakta olan Kuvayi Milliye Bulvarı ile farklı projeler ele alındı.

Yaklaşık 25 metre genişliğinde ve 4,5 km uzunluğunda olan bulvar ve Müdürlüğün çalışmaları hakkında bilgiler veren Fen İşleri Müdürü Osman Cahit İlhan, açıklamasında şunları söyledi:
“ Hazardağlı kavşağı İmam Efendi Bulvarı’ndan başlayıp, Abdullahpaşa kavşağına kadar devam edecek olan bulvarda ekiplerimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Sıkıştırma, kumlama işlemlerinin akabinde bulvarımızın asfalt serimi Temmuz ayında gerçekleştirilecek. Kuvayi Milliye Bulvarının hizmete girmesiyle birlikte artık trafikte çok daha rahat bir seyir söz konusu olacak. Aynı zamanda bu bulvarımızın sağ ve solunda toplam 20 bin metre bordür döşenerek yaya yolu da yapılmış olacak. Çevre düzenlemesi ve orta refüjün yeşillendirilmesi sonrasında bulvar hizmete girecek.

Fen İşleri Müdürü İlhan, altı adet muhtar ofisinin ihalesinin 8 Mart’ta gerçekleştirileceğini de ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü. “Bu yıl içerisinde 120 bin metre tretuar çalışmaları gerçekleştireceğiz. 10 bin metre kanalizasyon 4 bin metrede yağmur suyu şebekesi döşeyeceğiz. Kızılay şantiyemizde ürettiğimiz parke için 800 ton çimento ihalesini de önümüzdeki günlerde yapacağız.
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Ulaştırma Bakanı Sayın Binali Şahin’in direktifleri doğrultusunda 3 adet at geçit ihalesinin önümüzdeki aylarda yapılacağını belirterek açıklamasında şunları söyledi:
“Şehrimize oldukça katkı sağlayacak olan Çayda Çıra, Bingöl Kavşağı ile Malatya Caddesi’ne yapılacak olan bu alt geçitlerle trafikte ciddi bir rahatlama söz konusu olacaktır. İhalesi yapılarak önümüzdeki yıl hizmete girecek olan alt geçitler için Karayolları 8. Bölge Müdürlüğümüz ile sürekli temas halindeyiz.”
yerel basın


Elazığ da 3 alt geçit birden yapılması şehrimizin ne kadar hızlı büyüdüğünün göstergesidir.Elazığ ın kilit noktalarına yapılacak bu alt geçitler ile trafik rahatlayacaktır.


Emre demir23
9 yıl önce - Cum 05 Mar 2010, 23:45

Alıntı:
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Ulaştırma Bakanı Sayın Binali Şahin’in direktifleri doğrultusunda 3 adet at geçit ihalesinin önümüzdeki aylarda yapılacağını belirterek açıklamasında şunları söyledi:
“Şehrimize oldukça katkı sağlayacak olan Çayda Çıra, Bingöl Kavşağı ile Malatya Caddesi’ne yapılacak olan bu alt geçitlerle trafikte ciddi bir rahatlama söz konusu olacaktır. İhalesi yapılarak önümüzdeki yıl hizmete girecek olan alt geçitler için Karayolları 8. Bölge Müdürlüğümüz ile sürekli temas halindeyiz.”


Evet sonunda Alt Geçitler gündeme geldi.Alt Geçitler Elazığ'ın trafik sorununu rahatlatacak en önemli projedir bence.Hayırlı Uğurlu olsun inşallah en kısa zamanda çalışmalara başlanır...


Fatih C1
9 yıl önce - Cum 05 Mar 2010, 23:49

Çayda çıra alt geçit projesi çok iyi düşünülmüş. Gerçekten orada ihtiyaç var.

Bence Belediyenin, saray camisi çevresindeki harabe dükkanlarada bir çözüm bulmalı. Projelerden biri bununla ilgilmi bilemiyorum ama Çarşıdaki sıkışıklığı gidermek için Sanayi odasının çevresine mutlaka el atılması lazım şehrin merkezinde ama harabe gibi görünüyor.sayfa 1
123 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET