Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
sametbey61
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:43
ERSIN BEY e

ERSIN BEY, acaba yazarken düsünüyormusun bilmyiorum.
Bana ne is adamindan, bana ne büyük bürokratlardan,bunlar benim memleketime yatirim yapmadiysa bu benim sucum mu ?onlar utansin, yapmadilar diye onlar utansin. Benim Trabzonlu garibim onlar yapmadi diye daha cokmu köseye atilsin? onun ne sucu var? yapmayin beyler,bu ayip Trbazonun degil, bu ayip yillardir oraya yapmayanlarin rezilligidir. Neyse son yillarda yine bir kipirdanma varda yazabilyiorum buraya, buda olmasa hic yüzüm olmaz burda yazmaya,ama suclu benmiyim yoksa dedigin is adamlarindami ? yapmadiysan aday olma, yaptiysan aday ol, yapmadan aday nasil olabiliyorsun anlamyiorum,hazir degilsin.

Karaman Ahmet abi, sen inaniyormusun elde edilecek gelirle oralara yatirim yapilir? simdiye kadar neden yapilmadida ,bundan sonra yapilacak?

Tamam beyler, bu her Trabzonlunun icinde ( tüm dünyadaki Trabzonlular) bir yara olarak kalacak, gelir gelsede gelmesede bu heyecani yasayamicak, aci.

www.sercan.de
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:47

Alıntı:
yapmadiysan aday olma, yaptiysan aday ol, yapmadan aday nasil olabiliyorsun anlamyiorum,hazir degilsin.

Ama 8 sehirde yaptin diye aday olduk iste

Bu ara EURO 2016 aday medya kitabina göre toplam 15 yeni stadyum yapilcakmis.
Ortalam seyirci sayisi artisi 30% olacakmis

Karaman Ahmet
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:57

Alıntı:
Karaman Ahmet abi, sen inaniyormusun elde edilecek gelirle oralara yatirim yapilir? simdiye kadar neden yapilmadida ,bundan sonra yapilacak?

Neden yapilmasin?

Karadeniz sahil yolu yapilmiyormu?

Samsuna hafif rayli sistem konusulmuyormu?

Her sey adim adim.

Siz daha ilk basamaklari cikmadan, merdivenin tepesine cikmak istiyorsunuz.

Oysa Türkiyenin artik Istanbul, Ankara ve Izmir ücgeninden ibaret olmadigina, Bursa, Konya, Antalya, Eskisehir, Kayseri, Adana, Antep vs. gibi anadolu aslanlarinin örnek olarak öbür sehirlerdede kalkinma hamlelerine sebep olacagina sevinmeniz lazim...

Euro 2016da bu kalkinma hamlesini hizlandirabilecek bir organizasyon...

www.sercan.de
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 21:01

Samsun'da rayli sistem insaati baslamis bile
http://www.reklam_link.com/news_detail.php?id=20068

Behçet Salgın
12 yıl önce - Pzr 28 Mar 2010, 18:44

bende bu stadyum yapilacak diye umutlanmistim ama ne yazikki olimpik olacak deniz icine yapilan stat o halde neden cizildi?

(+)

(+)

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET