Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
sametbey61
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:15
uozer bey

en son dedinki ülkemiz kazanacak? hangi Ülke? neresi? benim memleketim Trabzon, bu sampiyonadan ne yasayacak? ne görecek? trabzona en yakin mac oynanacak sehir neresi Ankara ve Kayseri, kac kilometre bunlar Trabzona? Ankara 739 km, ve Kayseri 655 km.
Peki soruyorum benim Trabzon halkim neden bu heyecani yasamayacak? hani ülkemdeydi?ben kalkip bu heyecani yasamaya 700 km öteyemi gidecem? YANLIS !!
Dagit bunu, her yere yap,herkes görsün, eglensin, heyecanlansin, yasasin bu, EGER ÜLKEMIZ diyorsak tabii........

www.sercan.de
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:16

Alıntı:
Ankara 739 km, ve Kayseri 655 km.

Iste uzak diye Trabzon'da yok
UEFA kisa mesafeler istiyor.

sametbey61
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:20

bana kimse yatak matak anlatmasin. yoksa aday olmicaksin arkadas, oldugu zaman aday olursun.
Düsün bunu paketi aldi uefa, acacak, bakacak, dicekki : arkadas bu türkleri kendi ülkelerini parselediler, ne is bu dicek, yanindaki asistani dicekki, öte yerlerde sehirler gelismemis, patronda dicekki ozaman gelisdiginde bu paketi koysunlar önüme.

Hic bir zaman böyle birsey olmadi, Ukraynada bile dagitlmis,adamlar daha dün kurtuldu rusyadan,
YA BIZ ??

Bence zaten uefa dicektir, bu tüm ülkenin heyecani diye,ve vermicekler....

uzak diyemi? tamam bizde Karadneiz, Dogu ve güneydogu ile birlikte gürcistanla aday oluruz ne yapalim.bizi türkiyeden sayan yokmus

Karaman Ahmet
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:26

Alıntı:
bana kimse yatak matak anlatmasin. yoksa aday olmicaksin arkadas, oldugu zaman aday olursun.
Düsün bunu paketi aldi uefa, acacak, bakacak, dicekki : arkadas bu türkleri kendi ülkelerini parselediler, ne is bu dicek, yanindaki asistani dicekki, öte yerlerde sehirler gelismemis, patronda dicekki ozaman gelisdiginde bu paketi koysunlar önüme.

Hic bir zaman böyle birsey olmadi, Ukraynada bile dagitlmis,adamlar daha dün kurtuldu rusyadan,
YA BIZ ??

uzak diyemi? tamam bizde Karadneiz, Dogu ve güneydogu ile birlikte gürcistanla aday oluruz ne yapalim.bizi türkiyeden sayan yokmus

Bilmeden bol iskembeden sallamayin lütfen.

Bu organizasyonun sahibi UEFA ve UEFA kendine en iyi sartlari sunan ülkenin bu organizasyona av sahipligi yapmasina izin verecek.

Eskisehr daha önce yedek listedeydi ve bundan önceki adayliklarda ana listede olan Trabzonun yerine UEFAnin tavsiyeiyle girdi.

UEFA baskan yardimcisi Senes Erzikin söylediklerini dinleyin, bleki o zaman neden bu iller secildide, bu illerden kat, kat daha kücük olan Trabzon neden secilmedi, belki o zaman anlarsiniz.

Alıntı:
Euro 2016'ya aday statlar tartışmasına Şenes Erzik son noktayı koydu: TFF bu statları kendi inisiyatifiyle belirlemiyor. UEFA'nın belirlediği şirket inceleme yaparak bize iletiyor

UEFA'nın Birinci Yardımcı Başkanı Şenes Erzik, Radyospor'a yaptığı açıklamada çok tartışılan Euro 2016 adaylığında yapılan stat seçimlerine açıklık getirdi. Erzik, Türkiye Futbol Federasyonu'nun 2016 Avrupa Şampiyonası için stat ve şehirleri kendi inisiyatifiyle belirlemediğini belirterek "UEFA, aday ülkelerin şehirleri ve statları üzerinde ince eleyip, sık dokuyor. Yalnız futbol sahasıyla iş bitmiyor; oteller, statların konumu kentlere ulaşım. 10 bin kişiyi ağırlayacak konaklama tesisleri bütün bunlar çok önemli. Bu konudaki kararı federasyon vermiyor. UEFA'nın anlaşmalı olduğu şirket bunları inceliyor. Rantabiletisini tespit ediyor. Kriterlere göre tek tek değerlendirip, UEFA yönetim kurulunun önüne getiriyor. Ayrıca ülkeler ne kadar çok şehir belirlerlerse, şehirler seçilmediği zaman olabilecek itirazlar cevap vermek daha zor oluyor" dedi. Şükrü Saracoğlu'nda UEFA Finali'nin bu stada alınmasının gerçekten çok zor bir iş olduğunu kaydeden Erzik, "Hem de Dünya Kupası gibi büyük bir turnuvanın ardından çok kolay bir iş değildi. İşin içinde olduğum için söylüyorum. Çok zor oldu bunu kabul ettirmemiz. Bu konuda daha da fazla konuşmak istemiyorum" demekle yetindi.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1552289#1552289

Sen simdi bu gerceklere ragmen illede Trabzon diye tutturursan, birak 2016dida Avrupa sampiyonasini düzenlemeyi, 100 sene gecse zor düzenleriz biz böyle büyük organizasyonlari...

En son Karaman Ahmet tarafından Cmt 20 Şub 2010, 20:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

www.sercan.de
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:27

Alıntı:

O zaman aynisi Fransa icinde gecerli olur

Italyaya simdiden hayirli olsun o zaman EURO 2016

En son www.sercan.de tarafından Cmt 20 Şub 2010, 20:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ersin_35
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:27

Alıntı:

YA BIZ ??

Verilmeyince kınalar benden ha unutmayın . Neymiş Trabzon da gelişme oluncaya kadar aday olmayacakmışız. Sen daha şehrinde kendi halkına yaşam fırsatı vermeyip binlerce kişiyi büyükşehirlere gönderiyorsan , kendi zenginlerin bile yatırımı o aday kentlere yapıyorlarsa burda durman düşünmen gerekir. Belli kriterleri sallayıp kendi kriterini koyarsan sana bırak bu tür organizasyonları halı saha turnuvası bile vermezler.

sametbey61
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:33

Abi sen sana göre yazyiorsun, bilmiyorum belkide istanbulda yasiyorsun,sana göre farketmez,
ama lütfen bencil olmayalim,biz var gerisi banane demeyelim, eger biz bir BIRSEK, ozaman hep beraber olacak bu is.
Sence bu sampiyonayi almakmi önemli, yoksa Türkiyenin 2/3 sinin bu sampiyonadan uzak kalmasimi önemli? Yapmayin arkadaslar, bu dediginiz gibi ÜLKEMIZINI meselesi, ozama sizde demelisiniz ver Antepe ver diyara ve Trabzona yada samsuna, ama türkiye batisindaki yasayanlara hava hos.
Ülkemiz kazanacak dedi bazi kisiler, kazanacakmi acaba ,yoksa bu parsellenmis sekilde kayipmi edecek?

Benden bukadar, dertliyim anlayan yok, sag duyulu olalim, bencil olmayalim.
Bana Uefa dicekki su sehir olsun bu olmasin, biz dünyayi 1000 sene yönetmisiz, kalkacak bana uefa komut cerecek,yok öyle bir dava, sen paketini ver trabzonlu samsunlu diyarli antepli,kabul etmeseler etmesinler, BEN BUYUM DE !!!

www.sercan.de
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:37

Alıntı:
Bana Uefa dicekki su sehir olsun bu olmasin, biz dünyayi 1000 sene yönetmisiz, kalkacak bana uefa komut cerecek,yok öyle bir dava, sen paketini ver trabzonlu samsunlu diyarli antepli,kabul etmeseler etmesinler, BEN BUYUM DE !!!

Kendi kafana göre is yaparsan sanada EURO muro verilmez iste.

Avrupa'da en dandik stadlar bizde olur.
En berbat ulasim ve altyapi bizde olur.
Gerci suan zaten berbat. Daha kötü olmaz iste. Sadece fark daha cok acilir bizde her sene mayis aylarinda saf saf CL ve EL finallere bakariz.
Her iki senede'de yazin TVde diger milli takimlari seyrederiz

Yunus20
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:39

Türkiye Trabzondan ibaret degil ! Aday gösterilen bütün sehirlerde Rayli Sistem mevcut. Ankara-Konya Hizli Treni , Ankara-Eskisehir-Istanbul Hizli Treni 2016 dan önce hazir olacak.

Ulasim derseniz Türkiyenin heryerine Duble yollar insaa edildi. Havalimani acisindan ise Istanbul, Ankara , Izmir ve Antalya Kentlerimiz Hazir. Kayseri yede Hizli Tren gelirse isimiz Tamam olur. Secilen Sehirler altyapilari Konaklama hazir duruma gelecek. Ulasim acisindan yatirimlar yapilir ama lütfen su sehir milliyetciliginden vazgecelim arkadaslar. Kazanan Türkiye olacak. Uefanin kriterlerine göre Federasyon bunlari hazirladi. Istanbul Ankara Izmir Bursa Konya Kayseri ve Eskisehir bu Turnuvayi kaldirir Baska bir Kentin Kaldirabilecegini sanmiyorum.

Karaman Ahmet
12 yıl önce - Cmt 20 Şub 2010, 20:40

Alıntı:
Abi sen sana göre yazyiorsun, bilmiyorum belkide istanbulda yasiyorsun,sana göre farketmez,
ama lütfen bencil olmayalim,biz var gerisi banane demeyelim, eger biz bir BIRSEK, ozaman hep beraber olacak bu is.
Sence bu sampiyonayi almakmi önemli, yoksa Türkiyenin 2/3 sinin bu sampiyonadan uzak kalmasimi önemli? Yapmayin arkadaslar, bu dediginiz gibi ÜLKEMIZINI meselesi, ozama sizde demelisiniz ver Antepe ver diyara ve Trabzona yada samsuna, ama türkiye batisindaki yasayanlara hava hos.
Ülkemiz kazanacak dedi bazi kisiler, kazanacakmi acaba ,yoksa bu parsellenmis sekilde kayipmi edecek?

Benden bukadar, dertliyim anlayan yok, sag duyulu olalim, bencil olmayalim.

Bak güzel kardesim, olaya birde su yönünden bak.

Euro 2016yi biz düzenlersek eger, belki 1 Milyar yatirim yapacagiz, fakat bunun 3-4 katini geriye kazanacagiz. Bu en azindan Almanyadaki dünya kupasinda böyle oldu.

Yani saaten yillarca önce yapilmis otoban, hizli tren baglanti projeleri, stad ve otel projeleri vs. bedavaya gelecek ve üstünede belki 2-3 Milyar kar elde edilecek.

Simdi sen vatanini seven birisi olarak, Istanbuldan Kayseriye, Izmiden Konyaya gelecekteki güclü Türkiyenin omurgasinin bedavaya getirilmesini ve Euro2016didan gelecek karlada Trabzonumuza, Agrimiza, Erzurumumuza Diyarbakirimiza yatirimlar yapilmasini istemezmisin?

Ha, bu arada Euro 2016 sayesinde yapilacak ülke reklaminida isin bonusu olrak gör...Ayni reklami reklam kuruluslarina yaptirmaya kalksan, Milyarlarla ödeyemezsin.

En son Karaman Ahmet tarafından Cmt 20 Şub 2010, 20:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET