Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
fatih civelek
12 yıl önce - Cmt 26 Arl 2009, 16:18
Euro 2016 Yedek Aday Şehir Trabzon - Haberler ve Fotoğraflar


Sitemizde; Türkiye’nin EURO 2016 Adaylığı ve Aday Şehirlerimizde ki Stadyumlar ve Hazırlıklar ile ilgili Başlıkları , yandaki indeks yardımıyla rahatlıkla tarayarak okuyabilir, resim indirebilir, yeni mesajlarınızı, dokümanlarınızı ve fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. TÜR » EURO 2016 Adaylık İndeksiEuro 2016 Yedek Aday Şehir Trabzon
Haberler ve Fotoğraflar
(+) Fındık & Sümela Manastırı


Fındık,Çeşitleri Ve Tarihi
Sümela Manastırı

Sevgili Wowturkey üyesi,

Euro 2016 Yedek Aday Şehir Trabzon ile ilgili adaylık süresi boyunca bu kentimizde yapılan hazırlıklar, çalışmalar ve tantıtımlar ile ilgili her türlü bilgi haber ve materyeller bu başlık altında paylaşmak asıl amaçtır. Misali olarak örnek vermek gerekirse ; bir otobus ya da tramvay durağında gördüğünüz afiş olsun, kent meydanlarında veyahut tarihi eserlerimizde asılan logolu flamalar olsun .. bunları fotoğraf çekme imkanını yakaladığınzda bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Yukarda ki indeks tablosunda da belirtildiği gibi yakın vakitte Türkiye'nin EURO 2016 Adaylığı ve Aday Şehirlerimizde ki Stadyumlar ve Hazırlıklar ile ilgili Başlıkları birarada derlenerek muazzam bir indeks çalıması hepimizin hizmetinde olacak.

Bu süre içinde (sadece) stadyumlarla ilgili inşaat ile ilgili bilgi ve inşaat fotoğraflarını ilgili stadyum başlığında paylaşmanız uygun olacaktır. Bunun için uygun stadyum başlığını bulabilmek için Stadyumlar İndeksi 'ne tıklamanız yeterli olacaktır.
Anlayışınız için şimdiden Teşekkürler
Dizinler görevlisi & WSF Ekibi


http://www.euro2016adayiturkiye.com
http://www.gosterkendiniturkiye.com

.

fatih civelek
12 yıl önce - Cum 01 Oca 2010, 20:32

İzmir Yeni Stadyum Projesi ile ilgili resimler(+)(+)


kaynak: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=519004#519004
(+)(+)(+)(+)


kaynak: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=675822#675822


fatih civelek
12 yıl önce - Prş 07 Oca 2010, 19:40

Evet arkadaşar .. adaylık süresi boyunca aday kentlerin başlıklarını, mevzu olan kent ile ilgili, yeni habelerle tazeleyebilecek ve wowturkey'nın barındırdığı bilgi ve fotoğrafları kullanarak tanıtım yapabilecek olan arkadaşar aranıyor.

Bu konuda :

Ankara aday kenti için İ.Hakkı Erdoğan bey
Kayseri aday kenti için 009^Nazmi bey
Bursa aday kenti için Efe Kahraman bey
Antalya aday kenti için ümit koca bey
İstanbul aday kenti için Hakan Sungur bey

ellerinden geldiği kadar, imkanları ve vakitleri el verdiğince güzel hizmletlerde bulancaklardır.1. ETAP : Izmir, Konya ve Eskişehir ADAY kentlerine talep oluğu an bu açığı da kapatmış olacağız.
Talip olmak isteyenler bana özel mesaj yollayabilirler.

2. Etap : Trabzon, Adana ve Şanlıurfa YEDEK aday kentler için arkadaşlar aranmaktadır.


Son olara Ankara, Kayseri ve Bursa aday kent başlıklarına tıklayarak tanıtım şekline göz atabilirsiniz. Altta ki alıntıda arkadaşların bu formata/dizilişe göre tanıtım yapabilinirse çok verimli olacaktır. Bu büyük organizasyon için ana kriterleri içermektedir çünkü.

Alıntı:
Sunum:

Havaalanı ile başlangıç
Hızlı Tren ve Gar
Metro ve Raylı Sistem
Otogar
Yeni Stadyum
Oteller
AVM 'ler
ParklarTeşekkürler
WSF Ekibi


ümit koca
12 yıl önce - Cum 08 Oca 2010, 22:54
Trabzon Euro 2016'ya talip !


Alıntı:
EURO 2016'nın aday şehirleri arasında gösterilmeyen Trabzon'dan tepkiler gelmeye devam ediyor. Bordomavi.net isimli oluşum, Trabzon'un 2016 aday şehirleri arasında olmamasına esprili bir tepki gösterdi.

Kısa bir süre önce Futbol Federasyonu, 2016'ya aday şehirleri açıklamış, bu kentler arasında Trabzon'un yer almaması büyük yankı uyandırmıştı. Bu gelişmenin ardından şehrin önde gelen sivil toplum örgütlerinin yanı sıra, Trabzonspor camiası da tepki vermiş, hatta teknik direktör Şenol Güneş durumu, bir 'ihanet' olarak nitelendirmişti.

Bu konuda eski bir Trabzonspor başkanı ve Trabzonlu olan Spor Bakanı Faruk Özak'ın tavrı da ciddi şekilde eleştirilmiş, olayın sadece Trabzon değil, tüm Karadeniz Bölgesi'ne yapılmış bir haksızlık olduğunun altı çizilmişti.

Konuyu unutmamak ve unutturmamakta kararlı olan Trabzonspor taraftarları, olaya farklı ve esprili bir açıdan yaklaştı. Bordomavi.net isimli taraftar oluşumu, Trabzon'un 2016'ya tek başına adaylığını açıkladı. Resmi adaylık logoları da hazırlayan taraftarlar, böylece hem federasyona hem de Bakan Özak'a anlamlı mesajlar yolladı


maskot ve aday bölgeler iyi tercih edilmiş Trabzonlu kardeşlerimizi kutlarız ama iş işten geçti aday şehirler arasında olmamasından dolayı bir uyarı niteliğinde ama gereksiz gibi !


Sedat Altıntaş
12 yıl önce - Cum 08 Oca 2010, 22:57

Zaten kazanamıcaz bi anlamı kalmadı tartışmaların.TFF sinde sitesinde yapılan anketde favori italya çıkmış(kendi halkımız bile inanmıyor alıcaımıza) ki büyük ihtimalde italya kazanıcak.Çok ciddi çalışmaları var adamlarınAhmet Özbuluk

12 yıl önce - Cum 08 Oca 2010, 23:01

Helal olsun Trabzonlulara. Adamlar resmen dalga geçmişler.

ismail ışık
12 yıl önce - Cmt 09 Oca 2010, 04:18

Alıntı:
Zaten kazanamıcaz bi anlamı kalmadı tartışmaların.TFF sinde sitesinde yapılan anketde favori italya çıkmış(kendi halkımız bile inanmıyor alıcaımıza) ki büyük ihtimalde italya kazanıcak.Çok ciddi çalışmaları var adamların


TFF'nin anketinde favorinin İtalya çıkmasının nedeni gayet açık.Trabzonspor taraftar forumlarına girerseniz ankette İtalya'yı desteklediklerini ve oylarını organize şekilde italya'ya verdiklerini görürsünüz.Biz kendi içimizde birlik ve beraberliği sağlayamadığımız sürece kazanamayız.


Efe Kahraman

12 yıl önce - Cmt 09 Oca 2010, 04:26

Yukarıda ki harita da Şalpazarı ve Köprübaşı turnuva'ya dahil edilmemiş? Şimdi bunlarda Euro2016 Türkiye'de ki Trabzon şehri gibi ağlarsa?

umitcoskun
12 yıl önce - Cmt 09 Oca 2010, 04:30

valla o da dogru koyler de karsi cikiyomus duruma

Efe Kahraman

12 yıl önce - Cmt 09 Oca 2010, 04:36

Alıntı:
valla o da dogru koyler de karsi cikiyomus duruma


Türkiye,İtalya,Fransa varken Trabzon'unun şampiyona şansı 0. Köylerde olmalı. Ovalar'a 33.bin Sürmene'ye 50 bin kişilik.Maçka'ya da Final 100 bin kişilik kapalı stad yapılcakmışsayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET