Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Ü. Z. Kutayhan
10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:10

Kendisinin gölcük depremi ile ilgili çok ilginç söylemleri vardır. İnsan olan bunları söylemez ondan eminim. Başka da mesela şöyle şeyler var;

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/5235139.asp?gid ...=1&l=1

MeteHan!
10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:17

uğur dündar kesip biçmiş yayınlamış
dün açıklama yaptı belki 100000000 sefer oldu ama duymayan kulak görmeyen göz ne yapsın.

adam jetsikiyede biner denizede girer sana ne sa-na-ne

uğraşma islamla

zürriyet ve dündar

Ayhan
10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:21

Evet hoca uğraşmasın İslamla, kötü örnek oluyor valla.

MeteHan!
10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:28

Bu ülke islam ülkesidir.
1000 yıldır böyledir.
Böyle kalacaktır.
NOKTA.

Mustafa Can Karakus
10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:31

Alıntı:
uğur dündar kesip biçmiş yayınlamış
dün açıklama yaptı belki 100000000 sefer oldu ama duymayan kulak görmeyen göz ne yapsın.

adam jetsikiyede biner denizede girer sana ne sa-na-ne

uğraşma islamla

zürriyet ve dündar

Allah aşkına bunun sayın Uğur Dündarla ne alakası varç Adam star haberin başına 18 mart 2008'de geçti. Haber ise ta 2006 ya ait. Bu iftiraların kul hakların hesabını veremeyecek insanlar bide gidip çağdaşlığa laf atan başlıklar açarlar.

0345 özer er

10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:34

cüppeli ahmet hoca, mahmut hoca efendi tarafından yetiştirilmiştir,ismail aga cemaatindendir.bazı vaazlarında bulundum,kendisini severim zaten aileden zengindir paraya veya başka bir şeye ihtiyacı yoktur,şeker hastasıdır.
ona kimse sapkın,din kisvesi altından küpünü dolduruyor diye iftira atamaz,aileden oldukca varlıklı biridir.cüppeli ismide daha çocuk yaşta cüppe giymesinden dolayı verilmiştir hazır cevap ve konuşması ile herkesi etki altına alabilir.velhasıl ALLAH yolundadır.

hasan özbey

10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:34

Diyanet işleri başkanı olmasını öneriyorum ve bu konuda çok ciddiyim. Eğer bu ülkede din görevlileri bu hoca kadar akıllı ve düzgün bir üslup kullansalardı, ne din baronları, ne tarikat şeyhleri ,şıhları ne de efendiler hiç birisi olmazdı .Bu gün yaşadığımız gerginliklere bakınca cübbeli hoca nın ne kadar önemli bir adam olduğu daha iyi anlaşılıyor.

MeteHan!
10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:35

YA BU DEPREM OLAYLARINI UĞUR DÜNDAR ÇIKARMADIMI?
Benmi yanlıyorum.

Bu başlığı çok sevdim herkesin boyası dökülüyor.

En son MeteHan! tarafından Pts 14 Arl 2009, 15:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kazım Arslan

10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:37

Severim hocayi.. Keske tüm hocalarimiz onun gibi olsalar da insanlari korkutmadan, bol keseden atmadan, sevdirerek anlatsalar..

Kulp takilacak birseyler illa ki bulunur.. Kimse elestirilemez degildir.. Hatasiz insan olmaz.. Ama hocamin artilari çok ama çok fazla..

Yağmur_06
10 yıl önce - Pts 14 Arl 2009, 15:38

Cüppeli Ahmet Hoca, Altaylının programına çıkmadan önce medyanın vermiş olduğu şok haberler karşısında ciddi anlamda haksız yere kendisini eleştirmiştim, aslında dinlemem yada Ahmet Hoca hakkında bilgi edinmem lazımdı ama ben kolay olanı seçip ön yargılı davranmıştım, takii Altaylının programını izleyinceye kadar. Keşke isminin başında Hoca kelimesi bulunan insanlar Ahmet Hoca gibi olsa resmen adamdan bilgi fışkırıyor, ciddi anlamda islamı bilgilerle cevaplar veriyor, kim ne derse desin benim için Ahmet Hoca iyi bir insan ve iyi bir hocadır,

Ahmet Hocadan küçük bir kesit,

BARBIE BEBEK BÜYÜK KADIN FİGÜRÜDÜR
“Bu bebek falan değil, karının minyatür hali. insanları tahrik edecek oyuncak bebekler yapılıyor. Biz bundan tahrik oluyoruz, demedik. Bu bebeğin bikinilisinden bahsediyoruz. Bu kadar uzun saç, bebek saçı değil. Benim demek istediğim; çocuklara rol model olması yanlıştır. Bu büyük kadının figürüdür, bu bebek değildir, bebek ise caizdir.
Bunun daha kapalıları da var. İran yaptı, ben isterseniz size çarşaflısını getiririm. Ben bir marka vermedim. Şu saç zararlı, kültür emparyalizmine maruz bırakıyor. O yaşta bebeğin saçı o kadar uzun olur mu, bacağı öyle olur mu?”

Kaynak: Haberturk.com

Doğru söze ne denirki,,,

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET