Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Ardahan - Çıldır Gölü
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
TolgaTek
9 yıl önce - Sal 07 Eyl 2004, 15:46
Ardahan - Çıldır Gölü

Ardahan'a gidip de Çıldır Gölü'nü görmemek olmaz...

Diğer Ardahan resimleri için bkz.: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=9343

Bu fotoğraflar, Akçakale Köyü'nde Adakent adıyla anılan tarihi yarımadada çekildi. Burası hakkında bilgileri ve diğer resimleri de hazırladıkça gireceğim...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son TolgaTek tarafından Çrş 22 Eyl 2004, 15:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

TolgaTek
9 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2004, 00:12

Gölün bazı daimi sakinleri var.... üstte bazılarını görüyorsunuz.

Asıl ünlü olanları aşağıdaki pelikanlar ve bunlar gölün sembolleri olmuşlar... Bu arada Kubilay isimli pelikana dikkat edin objektif, kayış ne yakalarsa tadına bakıyor!!!! Çocuklar işte, yaramazlık onlara yakışıyor...

(+)

(+)

(+)

Anket yok, odul yok - kim dikkatli görelim: Bu gölü donmuş hayal edin ve bir film hatırlayın... ben resimlerimi aynı yerlerde çektim!

Site denetcisi dostuma özel not: Kabul ediyorum, ot, börtü, böcek, kuş, yaşlı kadın, kötü görünüşlü ev resmi sitemiz kurallarına uymuyor, ama dikkatinizi çekerim, ilk iki resimde arka planda göl panoraması var!!!!

En son TolgaTek tarafından Çrş 29 Eyl 2004, 17:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

TolgaTek
9 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2004, 13:32

Belki de mevsimdendi, ama gölde geçirdiğimiz 2 saat içinde ışık ve renkler sürekli değişti... Zaten bütün Ardahan-Kars çevresinde havada rutubet az olduğu için pussuz resim çekmek mümkün...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

TolgaTek
9 yıl önce - Cum 10 Eyl 2004, 14:07

Çıldır Gölü'nde gezimizi fırtına noktaladı. Dönüşte yolda çektiğimiz diğer resimleri Ardahan kısmına koydum.

Çıldır Gölü'ne devam:

(+)

(+)

(+)

TolgaTek
9 yıl önce - Cum 10 Eyl 2004, 14:18

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

cevap yaz