Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Türkiye Büyük Millet Meclisi
« önceki   123 ... 91011   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
giray
14 yıl önce - Çrş 27 Ekm 2004, 11:54

Mert senden önce yazılan mesajları okuduysan TBMM'nin fotoğraflarını çekmenin ne kadar zor bir iş olduğunu anlamış olmalısın. Ancak farkettirmeden acele fotoğraf çekebiliyorsun, bu nedenle tam cepheden net ve güzel bir fotoğraf çekmek zor. Senin mesajını okuduktan sonra internette bir araştırma yaptım ama ne yazik ki hiç bir yerde, Meclisin internet sitesi de dahil, TBMM fotoğrafını bulamadım. Bu fotoğraf yine sitemiz üyesi "Hakanates" tarafından çekilmiş ve senin bahsettiğin ön cephe görülüyor.

Sevtap
13 yıl önce - Cum 13 May 2005, 22:02

Ne tuhaftır ki milletin kendisi olarak 23 Nisan'da bile meclise girmemize izin verilmedi, bırakın bina içini, bahçesine dahi sokmadılar,
yalnızca protokol kapısını çekebildim uzaktan.
Ama aynı gün akşam meclis bahçesine konser için yüzlerce kişi alındı!
Nasıl bir güvenlik mantığı anlayamadım

(+)

(+)

Emre_Uzan
13 yıl önce - Cum 25 Ksm 2005, 00:05

Basın mensubu olmanın faydaları:

(+)

fevzi üzmen
12 yıl önce - Pts 24 Tem 2006, 01:42

Arkadaşlar ben 4-11 temmuz tarihleri arasında KKTC sivil savunma teşkilat başkanlığının düzenlemiş olduğu kültür gezisinde şu an kulanılan tbmm binasını özel izinle gezdim ve görüntüledim. Yasal durumunu bilemediğim için fotoğraf yüklemiyorum ama meclis koridorlarında sergilenen camekan içerisinde çeşitli illerimizi tanıtan maketlerden birkaç tanesini yüklüyorum.

(+)

(+)

cann
12 yıl önce - Prş 31 Ağu 2006, 22:33

Mecliste ziyaretçiler için ayırılmış giriş kapıları mevcut ... Bildiğim kadarıyla herhangi bir vatandaş gidip oturumları özel bir bölümden izleyebiliyor. Hatta bazen  görüyorum diğer illerden öğrenciler otobüslerle gelip meclisi geziyorlar. Bazı özel günlerde mecliste sergiler oluyor, örneğin; sanırım meclisin 85. kuruluş yıldönümünde ankara fotoğrafları sergisi vardı. Yani meclise girilmez diye birşey söz konusu değil (hiç denemedim ama). Sadece arkadaşımın kuzenine Ankara'yı gezdirirken meclis bahçesinde duvar olmadığı için Milli Egemenlik Parkının sınırlarında zannedip kaldırımdan bir iki adım içeri giridik ve hemen uyardılar.  

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA