Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Sözcü Gazetesi kimin için çalışıyor!!!
« önceki   123 ... 175176177 ... 190191192   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ahmet Özbuluk

11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 17:19

(+)

7 yıllık sözcü düşmanıyım,cehape ye ilk kez dil uzatıldığını görüyorum !! Helal olsun

Türkiye'nin 3. büyük gazetesine bak, kaçak çay demle.

Yolsuz
11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 19:05

Alttaki habere bak atatürke dur rabiaya geç , ben birebir şahit oldum rabia etiketini söktüren polise , sokakta gitmiş çekmişler bir araba resmi , trafikte onbinlerce yüzbinlerce araç var arkasında atatürk imzası bulunan, bunu niye haber yapmıyorsun ?

Sözcü gazetesi halkı galyana , kardeşi kardeşe kırdırmak için elinden geleni yapıyor , kışkırtıyor.Tabi herkesi değil , başkalarını koyun aptal olarak gören beyinsizleri kışkırtmayı başarabiliyor

Deliye sorsan ondan akıllısı yoktur.Sözcü destekçileri , artık sözcünün yapmaya çalıştığı şeyi görün ve uyanın ! gidişat iyi değil , mısır gibi iç savaşa sürüklüyorlar göz göre göre

Serkan_21
11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 20:16

sözcünün 1. sayfa arşivlerine nereden bakabiliriz
bu gazetenin ne zaman manşetine baksan gülüyorum

Vedat Eren
11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 21:11

ciddiye alınacak bir yayın değil. Okumaya değmez

fuat atilla

11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 21:24

bu gazeteyi okuyanın aklından şüpe ederim. okuma nüfusunu artırdığında türkiyeyi kaosa sürükleyebilir suriye örnegi gibi iç savaşa kadar götürür yeni türk parasıyla 5 kuruş etmez

Srhat
11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 23:04

Alıntı:
Alttaki habere bak atatürke dur rabiaya geç , ben birebir şahit oldum rabia etiketini söktüren polise

Açıkçası Konya'da yaşıyorum ve her gün yüzlerce arabada, dolmuşta rabia etiketi görüyorum bir tanesine bile müdahale edildiğini görmedim

Yolsuz
11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 23:29

Açıkça söyleyin o zaman atatürk imzalı arabaya müdahale görüyormusunuz ? polisin çevirdiğini sök dediğini.. ben hiiiç duymadım bir kere bile , adam ön kaputu baştan aşağı atatürk resmi kaplamış onu söktürdü diye sözcü her zamanki gibi insanları sokağa dökmeye çalıştı !

Srhat
11 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 23:58

hayır ben sadece sizin rabia etiketini söktüren polisle ilgili yorumunuza cevap olarak yazdım ve bu siyasi işaretin dolmuşlarda bile olduğunu ve bunlara bir yaptırım uygulanmadığını söyledim bunun olumlu ve olumsuz bir şey olduğunu belirtmedim

MuratAATBB
11 ay önce - Prş 28 Ksm 2013, 00:16

Alıntı:
Haha .. Arkadaşlar işin en çok KOMİĞİNİ söyleyim size,, Sözcü okurlarının okumayan insanları cahil ve beyinsiz olarak görüyorlar ya , Türkiye'nin %50 sini cahil kesim olarak görüyorlar , sabahlara kadar gülesim geliyor..İyiki varsınız sözcu okurları sizde olmasanız milyonlarca cahil insan ile bu ülke nasıl yürürdü )

Sözcu okurlarindan aldigi vergiyle yürüdügüne göre bu devlet, dogru tespit yapmissin. Afferim.

muratsoylu
11 ay önce - Prş 28 Ksm 2013, 01:06

Alıntı:

Açıkçası Konya'da yaşıyorum ve her gün yüzlerce arabada, dolmuşta rabia etiketi görüyorum bir tanesine bile müdahale edildiğini görmedim

O etiketleri araçların neresinde görüyorsun onu da söylesene.Kaputunda mı yoksa camında mı?

-------------------

Sözcü'nün propaganda tadında haberlerine balıklama atlamadan önce açın bakın kanun ne diyormuş?

Alıntı:
Araçların dışında bulundurulması zorunlu işaretlerden başka, araçlara; reklam, yazı, işaret, resim, şekil, sembol, ilan, flama, bayrak ve benzerlerinin takılması,
yazılması,

Araçların dışına herhangi bir oynama yapılması yasak.Kurşun deliği olur bi poster,bi sembol yaptırırsın kapatırsın.

Camlarda olan yapıştırmalar sökülmüyor.Bir sürü arabada atatürkün imzası var onlar sökülmüyor,dikkat bebek var çıkartmaları sökülmüyor,düzde geçme beni,yokuşta ezerimlerde kaldırılmıyor.

Kalkıp sözcünün bu propaganda haberini yiyenlerin aklından şüphe duyarım.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET