Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Yalın35_Göztepeli

5 yıl önce - Prş 06 Arl 2012, 14:59

Şehir dışından gelen biri için oturulcak yerler:

Balçova
Çiğli
Aliağa
Karşıyaka
Narlıdere
Bornova
Menderes (Yazlık bakımından )
Güzelbahçe
Foça
Çeşme
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı
Alsancak
Kordon
Bayraklı (Düz yerleri)
Gaziemir
Seferihisar

Heralde bu kadar yeterlidir.

Ahmet Özbuluk

5 yıl önce - Prş 06 Arl 2012, 15:01

afyondan taşınan biri için farklı semtler mi sayacaklar
tuhaf.

Salih Akın Şahin
5 yıl önce - Prş 06 Arl 2012, 20:45

Gelen kişi sosyetik ise : Manavkuyu , Hatay , Karşıyaka , Bostanlı , Yeşilyurt , Şirinyer , Gaziemir , Narlıdere , Balçova ve Evkalar güzeldir.
Eğer sosyetik değil ise : Altındağ , Pınarbaşı , Yeşilova , Gültepe , Atatürk Mah. , Postacılar gibi yerler güzeldir. Tabi ekonomiye bağlı olarak ....

Orkun
5 yıl önce - Prş 06 Arl 2012, 21:18

Bu konuyu açtığımı unutmuşum

2 yıldır karşıyaka yamaç mahallesinde oturuyorum. Ve çok da memnunum. Tavsiye ederim.

umut ileri
5 yıl önce - Prş 06 Arl 2012, 22:27

Alıntı:
Bu konuyu açtığımı unutmuşum

2 yıldır karşıyaka yamaç mahallesinde oturuyorum. Ve çok da memnunum. Tavsiye ederim.

O zaman sizden obejtif bir Ankara-Izmir kiyaslamasi alalim. Sehircilik acisindan yalniz. Denizden falan yada insanindan bahsetmeden Izmir'in dogal guzelliklerinin fazla oldugu asikar ama bir sehir olarak, belediye hizmetleri acisindan kiyaslarsaniz menun oluruz

Emir ERTEN

5 yıl önce - Cum 07 Arl 2012, 21:38

Gaziemir güzeldir.İzmir'in bana göre yaşanılası en güzel ilçesidir.Ankaradan taşınan biri Gaziemir'i sever.

Ayhan
5 yıl önce - Cum 07 Arl 2012, 21:43

Alıntı:
karşıyaka yamaç mahallesinde oturuyorum.

Yamaç Mahallesi mi kaldı

Orkun
5 yıl önce - Cum 07 Arl 2012, 21:54

Alıntı:
O zaman sizden obejtif bir Ankara-Izmir kiyaslamasi alalim. Sehircilik acisindan yalniz. Denizden falan yada insanindan bahsetmeden Izmir'in dogal guzelliklerinin fazla oldugu asikar ama bir sehir olarak, belediye hizmetleri acisindan kiyaslarsaniz menun oluruz

Ankara ile İzmir o açıdan kıyas kabul etmez. İzmirden 1996 yılında ayrılmıştım. Ankarada ise 2001 ve 2009 yılları arası yaşadım. Ankara 8 yılda çağ atladı resmen. İzmir ise malesef 1996'da bıraktığımdan çok da farklı değil.

Umut_Kaynak30
1 yıl önce - Pts 13 Hzr 2016, 23:46

Bence ilçe ilçe değişir:
bir kaç örnek veriyim,
Buca'da şuan gelişmekte olan Yıldız Mahallesi,Kuruçeşme,Buca Koop. tarafını çok beğeniyorum ve öneririm...
Bayraklı'da ise Postacılar Mahallesi,Onur Mahallesi taraflarıda hızla gelişmektedir oralarıda beğeniyorum.
Karabağlar'da şuan en gözde yerlerden biri şuan Zincirlikuyu Pazar Yeri tarafıdır yeni lüx apartmanlar yapılıyor eğer basık olması Yeşilyurt diyeceğim fakat Yeşilyurt çok basık o yüzden Zincirlikuyu.
Narlıdere tarafında ise şuan Narbel gözde yerlerdendir...
Bornova ise hızla gelişen Mevlana Mahallesi,Evka 3,Pınarbaşı,Altındağ,Çamkule taraflarını beğeniyorum.
Konak'da ise tartışılmaz Mithatpaşa CD.,Küçükyalı tarafıdır.
Gaziemir ise Beyazevler ve Gaziemir Konakları gayet güzeldir.
Karşıyaka ise Örnekköy tarafını gayet beğeniyorum.
v.b
Diğer kalan yerlerde üstüne para verseler oturmam yani(Torbalı hariç)

AnL_95
1 yıl önce - Sal 14 Hzr 2016, 07:11

Bornova'yı Ankara'ya benzeten arkadaş nesi benziyor bir söylesene. Hadi Buca desen anlarım orayı bende Ankara'ya benzetiyorum da. Bornova, Özkanlar-Manavkuyu tarafından başlamak üzere İzmir'in en düzenli yerlerinden biri. He evet Otogar tarafı falan fazla dağınılta oranın Bornova ile alakası yok.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet