Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir b22

2 yıl önce - Cum 20 Ksm 2015, 01:21

Neden işçi alımlarında kapese veya lise diye zorluyorsunuz o aldığınız şoför ler den daha iyileri kahve kenarlarında kaybolup gidiyor onların evi yokmu hep torpil olmakzorundami

Misafir 24c

2 yıl önce - Cmt 28 Ksm 2015, 01:05

merhaba arkadaşlar ,
Öncelikle iett E sınıfı ehliyeti olmayanı çalıştırmaz zaten kanunen e sınıfı ehliyeti olmayan otobüs kullanamaz.
ayrıca toplu taşıma, yük taşımacılığına benzemez taşıdığınız can sayısını bir düşünün. daha daha kontrollü ve dikkatli olunması gerek.
2. en az 5 yıl tecrübe şart yani 27 yaş alt sınır
3. bunun dışında 1979 *9 ay öncesi doğumluları da artık almıyor kadroyu gençleştirmek için
4. ayrıca ehliyet ve tecrübeniz olsa bile sınava tabi tutuluyorsunuz.
5. bunlar :yazılı sınav ,direksiyon sınavı, pisikoteknik sınavı, similasyon sınavıdır. bu sınavlardan belli oranlarda ortalaması alınarak alıma karar veriliyor.
6. ayrıca müracatta devlet hastanelerinden 7 ayrı doktorun görmüş olduğu ve kurul kararlı sağlık raporunuzun da olması gerekiyor.
7. bunların dışında sabıka kaydınızın hiç olmaması gerekiyor.

Misafir 9a1

2 yıl önce - Cmt 28 Ksm 2015, 01:12

Beni facebooktan kazara biri ekledi,adam iett şöförüymüş,bende hazır bulmuşken sorayım dedim,bana dediği şu oldu,ya referans yani torpilin olacak,yada kpss ile alıyorlar dedi.

Misafir 83b

2 yıl önce - Çrş 29 Hzr 2016, 18:32

Ahmet Bal İETT Şöförü olarak çalışmak istiyorum kendim özel halk otobüs şöförüyüm. Dikkate alırsanız cok sevinirim

Misafir d69

1 yıl önce - Sal 20 Arl 2016, 11:04

Ben 21.07.1965.dogumluyum kendim buyuk dizel araç tamir ustasıyım yılardır taksi. Minibüs otobüs ve uluslar arası tır şoförlüğü yaptim şimdide halk otobüsle rı kullanma belgesi almak üzere yım. Belediye ve metrobüs kullana bilirim. Bu yaşta girebilrmiyim saygilar sebahattin Dağtekin.

Alperen4423
1 yıl önce - Sal 20 Arl 2016, 11:16

Hocam onu buraya değil ilgili mercilere yazın

Misafir 0e5

1 yıl önce - Sal 20 Arl 2016, 11:30

Merhaba ben İETT Anadolu Garajında 10 yıllık şoförüm. IETT 100 kadar şoför alımı yapacak yılbaşından sonra ilgilenenlerin İETT sitesinden ve Karaköy Genel Müdürlüğünden detaylı bilgi alabilirler
Bir çalışan olarak mesajları okudum ve konuya açıklık getirmek istiyorum. İETT bünyesinde otobüs açığımız yok ancak şoför eksiğimiz var şoför açığı kapatıldığında İETT daha aktif olacaktır

Misafir 0e3

1 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 00:42

iettnin şöför alırken çok katı kuralları var,e sınıfı psikoteknik src belgelerin hazır olsa bile,10 senemi ne deneyim istiyor,başlamadan bu deneyimi nerde kazancaksın,şehirlerarası firmada kazansan,iett şehirlerarası firmaların şöförlerini yem olarakmı kullanıyor

Misafir d18

1 yıl önce - Cum 02 Hzr 2017, 23:07

45 yaşındayım 20 yıllık tecrubem var istanbul. Da şoforluk rahat yapa bılirım.

Misafir 0e3

1 yıl önce - Cum 02 Hzr 2017, 23:42

bir iett şöförü konuşurken duydum,hep ankara'dan dayısı olanlar iş koyup giriyor,torpilsiz girmek mümkün değil

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM