Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Kyoto Japon Parkı
« önceki   123 ... 545556   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 2
Ahmet Karakoca

10 yıl önce - Pts 02 Ksm 2009, 14:56

Yazım hatası olmasın

Konya parkıda olabilir

ali beyaz
10 yıl önce - Pts 02 Ksm 2009, 15:09

Alıntı:
konyaya nasıl olsa onlarca japon turist geliyo.100 tanesini getirip gösterelim acaba kaçı aa aynı bizim parklar gibi der ) yani imkansız KBB kafasıyla japon parkı bu kadar olur.Diğer parklardan farkı kamelyaların tipi..Onunda çatısı biraz..Herşeyiyle aynı işte..Kimse yemez bunları..

[/quote]bu park rastgele yapılmış bir parfk değil .yapımından önce belediye tarafından oluşturulan bir ekip kyoto şehrine giderek incelemelerde bulundu ve ona göre yapıldı.kyoto şehride konya ya özgü bir yapıyı kendi şehirlerinde inşa edecek

m dönmez
10 yıl önce - Pts 02 Ksm 2009, 15:19

tamam öyle olmuş olabilir ama soruyorum ne farkı var?? sadece yapımdan önce inceleme mi? o park 1 ay da yapıldı..nasıl mı 6 ay orada kum yığını durdu (ki seçimden önce tabelası asılmıştı) sonra duvarı çevirildi sonrada 1 ayda ektiler biçtiler.hiç yani bi ustalık japon mimarisi göremedim.Arkadaşın koyduğu fotoğrafada benzemiyor..

a.tuna
10 yıl önce - Cmt 07 Ksm 2009, 21:14

(+)

Aydınlatma armatürleri bile japonca

kaliptra42
10 yıl önce - Sal 10 Ksm 2009, 00:48

arkadaşlar eleştirirken dozunu kaçırmayalım çünkü konya ekolojisinin kaldırabileceği bitkiler belli bunun dışına çıkılacak olunursa zaten park uzun süre yaşamını devam ettiremez birde bu parkın maliyeti diğer parklara nazaran çok yüksek o yüzden daha fazla maliyeti yükseltmemek için kısıtlamalar olmuş olabilir ben parkı inceledim gayet farklı hoş olmuş

sayfa 2
« önceki   123 ... 545556   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA