Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa WowTurkey Uludağ Zirve Tırmanışı
« önceki   123 ... 262728   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 2
Özcan

18 yıl önce - Cum 03 Eyl 2004, 10:18

Selam arkadaşlar,

Şu an faaliyete katılacaklar benimle beş kişi oldu. Hava fena değil gibi görünüyor. Akşama ve sabahtan yapacağımız araştırmadan sonra bir karar vereceğiz. Hava zirveye uygun olmazsa orman içi bir yürüyüşe çevirebiliriz faaliyeti.

WowTurkey ailesinden sadece Barış'ın gelme ihtimali var. Başka kimseden ses seda gelmedi.

En son Özcan tarafından Cum 03 Eyl 2004, 16:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Barış

18 yıl önce - Cum 03 Eyl 2004, 10:30

Ben bugün izin alabilirsem geleceğim yarınki organizasyona...

Tabi fotoğraf makinam ile birlikte

* * *

VE izin olayını ayarladım !!!
Bende geliyorum

hasansemre

18 yıl önce - Cmt 04 Eyl 2004, 10:30

WoWTurkey Bursa Ekibi şu anda iletilen bir habere göre 2500 metre yüksekliğe ulaşmış ve basın sözcüsü olan hasansemre'ye iletmiştir.
Tüm katılımcılar herkeze selamlarını iletiyorlar ve sabretsinler resimler şehre döndükten sonra diyorlar...

Şimdi oralarda olmak vardı be ah be Özcan yarına yapsaydın şu planı ne olurdu be biz buralarda çalışıyoruz ne çalışma hevesi kaldı ne başka bişiy

Mert K
18 yıl önce - Cmt 04 Eyl 2004, 11:14

rivayete gore acik havada zirveden istanbul gozukur derler, giden arkadaslar ne kadar dogru sizden ogrenecez
resmini cekmisinizdir insallah...

hasansemre

18 yıl önce - Cmt 04 Eyl 2004, 11:31

Barış'ın dürbünlü pardon 10x(yanlış hatırlamıyorsam) optic zoomlu bir olympus'u var eğer görnüyorsa onunla mutlaka görür
1 saat önce Barış aradı ve üstteki mesajda yer alan bilgileri iletti sabah 6.30 gibi çıkacaklarını söylemişti.
Çok güzel fotoğraflar olucaktır bekliyoruz...

sayfa 2
« önceki   123 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA