Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa WowTurkey Uludağ Zirve Tırmanışı
123 ... 262728   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 1
Özcan

18 yıl önce - Prş 26 Ağu 2004, 14:38
WowTurkey Uludağ Zirve Tırmanışı

Selam,

Hava muhalefeti veya başka bir aksilik olmazsa haftaya cumartesi yani 4 Eylül günü zirveye çıkmak istiyorum.
Şu an 2-3 kişi daha var gelmek isteyen. WowTurkey üyesi arkadaşlardan da gelmek isteyen olursa güzel olur. Ne dersiniz?

Yürüyüş, temposuna ve rotaya bağlı olarak gidiş dönüş 5-8 saat civarı sürecek. Göllerin çevresi aşırı güzel olduğu için insan ayrılmak istemiyor. Onun için sabah çok erken saatte yola koyulmak gerek. Oldukça yorucu bir faaliyet olacak. Zaten onun için cumartesi çıkmayı düşünüyorum, koca pazar günü yeterince dinlenilebilir.

Gelirim diyen varsa, yanımıza almamız gerekenler ve günlük plan hakkında yazacağım.

Yıl 94, yer Aynalıgöl. Göl çanağının arkasından zirvenin ucu hafiften görünüyor.
Bu faaliyet günübirlik olacak. Çadır ve konaklama olmayacak.

En son Özcan tarafından Cum 14 Oca 2005, 15:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Barış

18 yıl önce - Prş 26 Ağu 2004, 15:11

Eğer bu organizasyon pazar günü olursa katılımın daha yüksek olacağını düşünüyorum.
Çünkü ben ve benim gibi birçok arkadaş cumartesi günleri çalışıyor.
Bir tek pazarımız var

Ki ben gelirsem, yalnız da gelmem.
Muhtemelen birkaç arkadaş ile beraber gelirim.

Eğer imkan dahilindeyse pazar gününe çekebilir miyiz ?

emel
18 yıl önce - Pts 30 Ağu 2004, 10:07

ben buradan ise karismis gibi olmayayim ama pazar günü daha cok katilim olur. hem 8 saatte sürse, insan o güzel yorgunlukla ve cigerlerini doldurdugu temiz havayla bir güzel uyur ki, ertesi güne hicbir yorgunluk kalmaz.

Özcan

18 yıl önce - Çrş 01 Eyl 2004, 11:46

Maalesef pazar günü doluyum, iptal edemeyeceğim bir planım var. Sanırım uzun aylar boyunca tek uygun olacağım gün de bu cumartesi olacak.
Hava durumu cumartesi gününü çok uygun gibi gösteriyor. Yine de bence yağmur ihtimali var.
http://www.meteor.gov.tr/2003/iller/BURSA.htm
Sanırım WowTurkey'den kimse gelemeyecek. Belki başka etkinliklerde buluşuruz.
Çıkarken emanet bir dijital makinem olacak. Bol bol resim çekeceğimi umuyorum.

Özcan

18 yıl önce - Çrş 01 Eyl 2004, 13:15

Sabit bir yerde bulunmasını istediğim için üyelere özel başlığına
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=83448#83448
"Günübirlik bir trekking faaliyetinde yanımıza almamız gerekenler" konulu bir yazı koydum.
İlgilenenlerin işine yarayabilir.

sayfa 1
123 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA