Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
hakan sağlam
10 yıl önce - Cmt 10 Ekm 2009, 14:54

Bu salondan defol seni burada görmek istemiyoruz. Senin bu salonda yerin yok. Gibi hakaretler üzerine Gürkang demişki
Alıntı:
Gönderdiğiniz haber metninde bu ifadeyi göremedim. Farklı bir kaynakta mı geçiyor?
Bu metinde bu laflar geçmeyebilir.Ama Akşam haber bültenlerinde bütün Türkiye bu lafları duydu. Ben duyduğumda şok oldum. İnanın söyleyen kişinin boğazını sıkmak geldi içimden. Çünkü bazıları ne var canım buunda adam demokratik hakkını kullanmış, Bakana eleştirilerini sıralamış.Evet haberleri izlemesek herkes öyle zannnedecek ama bir şeyi gözden kaçırmayalım.Bir kişinin konuşma, cevap verme hakkını yukarıdaki sözlerle sabote edip konuşturmazsanız yukarıdaki sözlerle eleştiri sınırlarını aşıp hakarete girersiniz. Bunu da kimse demokratik hakmış diye savunmasın.ayrıca şunuda belirteyim ki, bu benim kendi gözlemim. Orada bakana söz hakkı tanımayan tiplerin bankaları talan edip yakan, polise saldıran,esnafın dükkanının camını indiren hippi tarzı komünistlerden hiç farkı yoktu. Sanki bir kaç tanesi rotasını şaşırıp sokak eylemlerine gitmemiş de orada takılıyorlarmış gibiydi. Bakan eğer ısrar etseydi konuşmasına herhalde molotof kokteyli ile yakarlardı o kürsüyü, çünkü o kadar konuşturmamakta kararlıydılar.Ayrıca bu sitede ve başlıkta , bu öğrencilerin yaptıklarını demokrasiyle bağdaştıran sözde demokratların düştüğü hal ne kadar ironik değil mi?

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET