Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Burç

17 yıl önce - Pzr 11 May 2003, 19:12
[İST-F2.21] - Trafik Çekicileri İşbaşında

Bizim köyde (NYC) bu kadar modern aletler yok,
o yüzden bu "kaldırarak çekme" olayı bana ilginç geliyor :

messiah_haktan

17 yıl önce - Pzr 11 May 2003, 22:47

Show Haber gibi saniye saniye görüntelemissin olayi

Kaldirarak cekme tehlikeli degil mi aslinda?Iki tarafinda araba olsa,havaya kaldirirken saga sola sallanip vurur gibi geliyor!

Burç

17 yıl önce - Pzr 11 May 2003, 22:50

zaten saga sola sallaniyor, elleriyle falan tutuyorlar.
Bana da garip geliyor ama millet alismis.

yıldırım
16 yıl önce - Sal 19 Ekm 2004, 19:49

Almanya'da veya Avrupa'nın diger ülkelerinde buna kesinlikle izin vermezler. Gerçekten çok tehlikeli. Ayrıca Avrupa'da polis aracı çekmeden önce ceza yazar ve aracın kaldırılması için süre tanır. Hemen alıp götürmez. Resimler tek kelimeyle süper!

messiah_haktan

16 yıl önce - Sal 19 Ekm 2004, 20:06

Almanyada izinsiz hirsiz gibi arabalarin kapilarini bir aletle acip öyle cekiyorlar arabalari.Böyle cekiciye can kurban

HakanT

16 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2004, 01:12

Türkiye'de bütün cekiciler fotografta görüldüğü gibi değil,Almanyada olduğu gibi kapısı acılıp cekilen araclarda var halen. Yukarıdaki yöntem tehlikeli gözükse bile ben cok dar yerlerden sorunsuz arac cıkardıklarını gördüm. Tecrübe yapmıslar belli

Alp
16 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2004, 09:55

Bir aralar tekerleğine kırmızı bir kilitli cihaz takarlar tampona yaslarlar bırakırlar sonra.Adam gelir,arabasına biner karşıdan el edenlere aldırmadan debriyajı bırakıp gaza bastığı gibi tampon,arabanın önü kalmazdı.Sonra polis gelir birbirilerine girerlerdi.Seyretmesi her ne kadar zevkli de olsa Kadıköy Moda'da bu olay yüzünden bir cinayeti canlı olarak izlemiştim.Polis dayanamayıp kendisine küfürler yağdıran adama kurşunu boşaltmıştı sonra da yere yatıp adliye polislerine teslim olmuştu.

Kerem1979

16 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2004, 10:31

Ya adamlar nasıl arabanın kilidini açıyorlar anlayabilmiş değilim. 6 ay önce benim arabayı çektiler İzmit'te. Normalde camı bir şekilde aralayıp içeri ucu yuvarlak bir tel sokup kilidi kaldırıp açıyorlardı fakat benim arabada(peugeot 307) kilidi kaldırma yeri yok! Bu durumda arabayı nasıl açtılar anlayamadım ya!

ArKaN
16 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2004, 11:17

Arkadaslar resım kalıtesı olarak gercekten super.
ama sız demıyomusunuz ıstanbulun guzellıklerını cekelım dıye bu nasıl bır guzellıktır ben anlam veremedım...

Yakup

16 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2004, 11:26

ehh arabayi cektikden sonra nereye koyuyorlar onu??

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM