Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Serkan Akpaya
7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 16:44
Galatasaray Büyükçekmece Tesisleri

www.sercan.de
7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 17:38

doğancan GÜLER

7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 18:11
Galatasaray

Serkan Akpaya
7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 18:33

MeteHan!
7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 18:39

Serkan Akpaya
7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 18:57

mesut_tr

7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 19:22

Alıntı:
Florya 110 dönüm arazi. Galatasaray' ın tapulu malı üstelik. O araziye hem yılda 10-15 milyon$ gelir getirecek proje yapılacak hem de villalar yapılıp çok ciddi miktarda nakit girdisi sağlanacak. Tabi bununla da bitmiyor. Daha Sapanca' da yapılacak tesisler var. Değerlendirilecek bir dolu arazi var. Riva' da 5 milyon$ yatırılacak belediyeye ruhsat için. Bundan sonra da Riva' da 800 villanına yapımına başlanacak. Tanesi 1 milyon 250 bin$' dan satılacak bu villalar. Şu an 3. köprü güzegahı bekleniyor.

- florya= yilda 10-15 milyon dolar gelir, biz ortalama 12.5 milyon diyelim
- sapanca tesisleri= 2.5 milyon dolar gelir
- riva'da 800 villa= 1milyar dolar-5 milyon dolar belediye ruhsat parai ve 245 milyon dolar insaat masrafi desek

eger böyle gelirler göz önüne alirsak bence kimse tutamaz bizi...

hadi hayirlisi, heyecanlandirmaya yetiyor bile...

batuhan
7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 19:36

Alıntı:
8-10 tane antrenman sahalari
1 kücük capli stadyum <10000
1 en az 500 yatakli dev hastane
1 5* otel
futbolcular icin havuzlu villalar
1 avm (istinye park büyüklügüne)
1 sinema merkezi (icinde 10-15 salon olan)
1 kültür merkezi (tiyatro, opera, bale ve müze gibi)

Maşallah ufak çaplı bi şehir yani.Hayalleriniz gerçekten muazzam.Burası ne olacak oyuncuların antremanlarını yapacağı ve kalacağı yer olacak.Aslında ütopik olarak fazla bişi yok ama 10-15 sinema salonu cidden uçulmuş.Hele ki 500 yataklı dev bi hastane artık B.çekmece devlet hastanesi burası olur. Neyse düşüncelerinizi belirtmede tamamiyle özgürsünüz ama biraz abartılmış sanki.

En son batuhan tarafından Sal 06 Ekm 2009, 20:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

www.sercan.de
7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 20:14

mesut_tr

7 yıl önce - Sal 06 Ekm 2009, 21:16

Alıntı:
maşallah ufak çaplı bi şehir yani.Hayalleriniz gerçekten muazzam.Burası ne olacak oyuncuların antremanlarını yapacağı ve kalacağı yer olacak.Aslında ütopik olarak fazla bişi yok ama 10-15 sinema salonu cidden uçulmuş.Hele ki 500 yataklı dev bi hastane artık B.çekmece devlet hastanesi burası olur. Neyse düşüncelerinizi belirtmede tamamiyle özgürsünüz ama biraz abartılmış sanki.

rabbena hep bana degil,halkida düsünmek lazim, egerki gs orada tesis kuracak ise o zaman halk'inda yararlanabilecegi sosyal alanlar olmali, hastane mesela galatasaray hastanesi, düsünün yani, baska nerde var bu...
bizim burda, isvicre 7359 kisilik kasaba'daki sinema kompleksinde 11 salon var, koskoca b.cekmece'ye 10-15 tane abartili geliyorsa sizin ufkunuzun genisligini merak ederim..

ben hep hayalini kurarim ve emin olunki o sans geldigindede geri cevirmem, hem halkimin hemde oyuncularimin ve benim karli cikabilecegim bir is yapmayi severim, benim dedigim sekilde hem kulüp kazanir, hem halk ve hemde istanbul..

5* oteli sunun icin düsündüm: yurtdisinda büyük takimlar ile turnuvalar düzenlenebilir ve bu otel'de konaklarlar, ayni sekildede yine extra gelir...

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet