Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Muhammet Şükrü

9 yıl önce - Pzr 27 Arl 2009, 00:57

Fethiye Ölüdeniz...

2004 Nisan ayında 3 günlüğüne kulüple birlikte SIV (acil durum) eğitimi için geldim Ölüdeniz'e. Bu süreçte ilk gün 1, ikinci gün ise 3 olmak üzere toplamda 4 uçuş gerçekleştirdim. Son gün ise hava muhalefeti nedeniyle uçuş gerçekleştirememiştik. Gerçekten Ölüdeniz yamaçparaşütçüleri için bulunmaz bir yer. Kalkıştan deniz üstüne gelinceye kadar irtifanız 1400 civarında oluyor (Ben böyle gördüm) ve başlıyorsunuz SIV eğitimine. Bir de kulüp içerisinde herhalde en fazla irtifa (2250m.) ile deniz üstüne gelerek son metrelere kadar doyasıya SIV çalışan bendim. Hatta görüşmeye devam ettiğim kulüpten bir arkadaşımda şu an Ölüdeniz'de bir tandem şirketinde pilot olarak uçuşlara devam ediyor.
Başlığı görünce aklıma bir anda bunlar geldi. Umarım canınızı sıkmamışımdır.

Saygılar...

said sargın

9 yıl önce - Çrş 30 Arl 2009, 17:29

Muhammet beye tşk ederim bu güzel anısını paylaştığı için yine bekleriz ölüdenize

(+)

Muhammet Şükrü

9 yıl önce - Çrş 30 Arl 2009, 18:29

2007 Aralık'tan beri aktif olarak uçmuyorum. Ama bireysel ve toplu etkinliklere katılmaya çalışıyorum. Aktif uçuşa ise kendi yamaçparaşüt takımımı temin ettiğim zaman devam edicem. Bir daha Ölüdeniz'e gelmek tabiki istiyorum. O güzel atmosferi tekrar tekrar yaşamak çok güzel olacaktır, buna eminim.

Saygılar...

ata
9 yıl önce - Prş 31 Arl 2009, 14:17

(+)

osman kemal

9 yıl önce - Pts 04 Oca 2010, 15:27

(+)

sayfa 2
« önceki   123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA