Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Gaziosmanpaşa
« önceki   123 ... 24252627   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 25
Ekrem_33
1 yıl önce - Çrş 01 May 2019, 21:38

Levent üzümcü gop, bayrampaşa, bağcılar gibi yerlere adım atmaz. Seçim haritasındaki kırmızı ilçeler dışında oyunları oynanmıyor da izlenmiyor da ne uyduruyorsun?

Misafir 755

1 yıl önce - Cum 03 May 2019, 09:47

Bizim ilçede gün geçmiyor ki bir hırsızlık haberi duyalım geçen hafta komşumun evine girmişlerdi düğün altınlarını çaldılar dün gece benim kapıyı zorlamışlar ahşap bayağı bir zorlanmış. Artık burdaki evi satıp avcılara falan taşınacağım. Zaten başka yere de paramız yetmez evlerin değeri çok düşük.

Misafir 58f

1 yıl önce - Cum 03 May 2019, 13:02

Ben hayatımın 40 seneisni burda geçirdim çok hırsızlık olayı var evet bunun sebebi Sarıgöl ve Bursa mahalleleri. Türkiyenin en kötü mahalleleri ve ben merkez mahalleisndehim yanı aslında sarıgöl benim evime 300 metre uzakta aynı havayı soluyoruz senelerdir aynı habitatın bir parçasıyız ancak bu hırsızlık olaylarına çözüm bulamadık misal millet temiz ilçesinde altınlaırnı güvenle evde bırakır çıkarken biz hep yanımızda taşırız ya da bankaya koymak zorunda kalırız. Geçen sene eve girip plazmayı beyaz eşyayı çaldılar biz tatile memlekete köye gittiğimizde bir geldik evde yiyip içip yatmışlar. Rezillik resmen.

Çok şükür önumuzdeki ay iş için demir çelik fabrikasına Hatay İskenderuna taşınacağız önceden araştırdık tertemiz deniz kenarında içinde güzel avmleri hiltonu ramadası olan modern insanları olan hırsızlığı az çok gelişmiş bir ilçeymiş. Limanı plajları vs araştırdım bayağı. Kurtuluyorum 40 sene sonra. Allaha şükürler olsun bu günleri de gördüm

GopluEkrem
10 ay önce - Pzr 07 Tem 2019, 16:17

Çok şükür ilçemize Starbucks açıldı. Metropol hayatı yaşayan bir genç olarak Goplu olarak Starbucks için Forum İstanbula gidiyordum ama artık Venezia Mega Outletimizde de Starbucks var. Büyük gelişme bizim için. Yarın akşam arkadaşlarla gidip kutlayacağız sonunda ben de Starbuckslı bir ilçede yaşıyorum 2019da. Starbucks ve avm için 0 derece karlı havada Vadistanbul Sarıyere göç ettiğimi bilirim. Ya da canlı bombaların patladığı 2016da güvenli diye Göktürk Starbucksa gittiğim bile olmuştur o derece fanıyım.

Ama ilçemden memnunun istanbulun merkezinde Taksime 30dk kaliteli bir kitleye sahip bir ilçe burda kıskananlar çatlasın.

GopluEkrem
10 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 23:58

Yılın 360 günü burdayım. Kalan 5 günü de alışveriş yapmaya New York City'deki outletlere gidiyorum. Yani sırf 5 gün yurtdışına gitmek için 360 gün Gop'ta ailemle kira ödemeden yaşıyorum. Ama çook memnunum hayatımdan. İnşallah bir gün şu sahil şehirleri veya ilçeleri gibi markalar benim ilçeme de gelir de ben de yılda 5 gün göç etmem. Arkadaşlarım kenzolar, burberryler alıyor ben o paraya 360 gün boyunca boş boş avm gezip hiçbir kültürel-sanatsal-sportif faaliyete katılmayıp kfcde helal tavuk kızartması yiyorum. Sonra senede 5 gün yurtdışına çıkıp yurtdışında mc donalds yiyip 2 müze gezip bolca özçekim çekip kendimi sosyetik hissediyorum.

Ancak tatil dönüşü tekrar Gaziosmanpaşa'ya dönünce gerçeklerle yüzleşiyorum. Evet hüzünlü bir hikaye olabilir. Ama burda goplu bir gencin hayalleri vs. hayatları var.

sayfa 25
« önceki   123 ... 24252627   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL