Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Gaziosmanpaşa
« önceki   1234 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 3
alpersa84

12 yıl önce - Sal 02 Ekm 2007, 23:15

Hersey cok guzelde bu beledıyenın vatandasa yasattıgı işkenceyı dusman yapmaz meydanda haftada bısaat cuma namazı kılınıcak dıye bı hafta her allahın gunu trafıkten meydandan gecılmıyo 5dak bıle surmeden gecılıcek yolu 15-20 dak da gecemıyosunuz yolu daralttıkca daralttılar bunun mantıgı nedır kımın fikri boyle bısey yapmak ve bunun islemedıgını hala goremıyolarmı ayrıca koydukları tırafik ısıkları ne yaya trafıgıne nede arac trafigine yarıyo tamamen bosa yatırım buarada gkm cok guzel oldu ama hala cok fazla eksık var gerci daha acılıs falan yapılmadı ama hersey cok yavaş ilerliyo umarım tamamem bıttıgınde guzel bıyer olur gop un boyle bı yere ihtiyacı vardı

Erkan YILMAZ
12 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 00:14

Yakın bir gelecekte o caminin bahçesinin ufak ufak büyümeye başlayacağını düşünüyorum.

Bana göre meydandaki bu saçma düzenlemede bunun alt yapısını oluşturmak için yapıldı.

Erkan Yılmaz

alpersa84

12 yıl önce - Pzr 28 Ekm 2007, 01:00

arkadaslar gop tıyatrosunun onunde ne yapıldıgını bılen varmı gecen gun ordakı gazıosmanpasa heykelını yıktılar suan heykelın yerınde yeller esıyo buarada gkm nın bahcesıne dosenen taslar aynen istiklalda oldugu gıbı bı yapılıyo bı sokuluyo resımdekı desenlenlı yer dosemelerı sokuldu mesela bugunde tasların aralarında kalan kısımlar yenı daha parlak olanlarla degıstırılıyordu ayrıca bugun baglarbası caddesınde bıraz yurudum ve gecen hafta cadde sokak aydınlatmaları için kazılmıstı simdi kapatılmıs ama sormayın adam akıllı yurumek mumkun degıl kırık dokuk taslar yamuk yumuk yerler insanlar dogru duzgun yuruyemıyo tam anlamıyla yamalı bogca olmus cadde umarım en kısa zamanda duzelır

(+)

alpersa84

12 yıl önce - Pts 12 Ksm 2007, 03:34

GKM DE YANGIN CIKTI VE YAKLASIK 30 KISI ICERDE MAHRUZ KALDI VE DAHA ACILISI YAPILMAMIS BI BINA OLMASINA RAHMEN YANGIN SONDURME SISTEMI CALISMADI VE YANGIN MERDIVENLERININ KAPISI KILITLIYDI FACIADAN DONULDU HEPIMIZE GECMIS OLSUN

eminel
12 yıl önce - Pts 12 Ksm 2007, 13:31

o herkesin beğendiği o cami yıllardır hep aynı büyütmek bir yana belki dahada küçülecek bahçesi
çünkü biz değerlerimize kıymet vermeyen bir toplumuz

sayfa 3
« önceki   1234 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL