Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Mehmet!

4 yıl önce - Çrş 21 Ekm 2009, 21:50

Şule Bulut / Kanal D

Başak Şengül / CNN Türk

ferhatbey

4 yıl önce - Çrş 21 Ekm 2009, 22:19

Sait cok tesekkür ederim;) Burcu Esmersoy'u unuttuk saniyordum...

Spor Servislerinde bayan spikerleri görmek cok güzel. Sporu sadece erkekler yapmiyor ve sadece erkekler izlemiyor. Kadinlarin da sunmasi, izlemesi ve ilgilenmesi cok güzel.

Bu arada Oguz Haksever'in sundugu "Ve Insan" programi cok kaliteli ve cok güzel, özellikle son kisimdaki "O Anlar" harika. Oguz Haksever zaten bambaska. Onun sunus bicimi örnek alinmali ve Iletisim Fakültelerinde ders olarak verilmeli

Salih Kuş

4 yıl önce - Pts 16 Ksm 2009, 07:21

Bu akşam Medya Kralı'na katılan Banu Güven.

Ayrıca fenada gitar çalmıyor hani

Mehmet!

4 yıl önce - Pzr 22 Ksm 2009, 01:20

Meltem Acar / Kanal D

Hülya Seloni / Kanal 7

Selin Ergür Ayan / Atv

İbrahim Güneş / Atv

Gökçe Bingöl / Show Tv

Gamze Kuter - Şebnem Sunar Küçük - İbrahim Güneş / Atv

gürkang
4 yıl önce - Pzr 22 Ksm 2009, 02:00

Bir ara NTV'de Defne Sarısoy vardı. Türkçe'yi çok düzgün kullanıyor, vurgu ve tonlamaları abartısız ve doğru yapıyordu. Sanırım NTV'den ayrıldı. Nerede olduğunu da bilmiyorum. Bunun dışında (sürekli takip ettiğim için NTV'den örnek veriyorum) Gülay Özdem, Oğuz Haksever de akıcı konuşan spikerlerden. Banu Güven birikimli ve anchorwoman olacak birisi ama Türkçe'yi çok akıcı kullanamıyor. İki kelimede bir takılıyor, bu bir sorun. Yine de seviyorum kendisini

Burak ÇİÇEK
4 yıl önce - Pzr 22 Ksm 2009, 09:35

En başarıları Haber-Türk'ün spikerleri diye düşünüyorum. Zaten kanalda yazılı ve görsel basına yeni anlayışlar getirmiştir. Tabi birde NTV'de Banu Güven...

Serdar OKAN
4 yıl önce - Prş 03 Arl 2009, 12:42

Mehmet Ali BİRAND'a ekran yasağı gelebilme ihtimali ortaya çıkmış. Umarım gerçekleşir ve konuşmayı dahi bilmeyen bu adamdan kurtuluruz. Ekran yasağı ise geçmişte BİRAND'ın işlediği YÜZ KIZARTICI suçunun olmasından dolayı.

Her akşam çıkıp Millete Dürüstlük ve Vatanperverlik naraları atıyordu. Meğerse kapamaya çalıştığı Suçu varmış...

Alıntı:
MEHMET ALİ BİRAND'A EKRAN YASAĞI ŞOKU!

Yeni hazırlanan ve hükümetin görüşüne sunulan RTÜK kanun tasarı taslağına, yüz kızartıcı suçlardan hüküm giyenler için ‘’Ekran yasağı ‘’ hükmü konuldu.

Tasarının 34’üncü maddesinde ‘’Yüz kızartıcı suçlardan hüküm giyen kişiler, haber bülteni, haber programları ve güncel programları sunamazlar’’ deniliyor. Bu hüküm de özellikle ‘’Hususi evrakta sahtecilik’’ suçundan hapse mahkum olan Mehmet Ali Birand’ı ilgilendiriyor. Taslak bu biçimde Bakanlar Kurulundan geçip, TBMM’de yasalaşırsa, ekranlar Birand’a tamamen kapanacak.

11 AYLIK MAHKUMİYET
Ankara 17. Asliye Ceza Mahkemesi 31 Ekim 1994 tarihine verdiği bir karar ile Birand’ı ‘’Hususi evrakta sahtecilik’’ suçundan 11 ay 20 gün hapse mahkum etmiş ve bu karar Yargıtay tarafından da onaylanmıştı. Birand TRT’de yaptığı 32.Gün adlı programının ödemeleri için ibraz ettiği belge ve faturalarda ‘’Tahrifat yaptığı, fatura niteliği taşımayan ve program dışı harcama belgeleri verdiği, bazı belgelerin ikinci kez tahsilatının yapıldığı eşi ve çocuklarına ait özel harcamaların bedellerini tahsil ederek kurumu zarara soktuğu’’ gerekçesiyle mahkum olmuştu.

Ali.Özcan

4 yıl önce - Prş 10 Arl 2009, 20:48

Bir dergiye kolonyalı konukların kendisini zorladığını açıklayan ve bu açıklamadan sonra 24 TV'den kovulan benim en beğendiğim spikerlerden Bahar FEYZAN

Latife Koc
4 yıl önce - Prş 10 Arl 2009, 21:19

Kanal D spikerleri konuşma tarzı olarak Mehmet Ali Birand'a, SHOW TV spikerleri Ali Kırca'ya benzemeye çalışıyorlar, dikkat ederseniz

Hüseyin Keskin

4 yıl önce - Prş 10 Arl 2009, 21:20

Evet Latife Hanım sahidende Show TV'deki Korcan Karar öyle.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET