Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı

Haber Spikerleri ve Muhabirler
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Mehmet!

4 yıl önce - Sal 22 Eyl 2009, 20:49
Haber Spikerleri ve Muhabirler

HABER SPİKERLERİ ve MUHABİRLER

'Bir zamanlar ne spikerlerimiz vardı; Zafer Cilasun, Jülide Gülizar, Tuna Huş, Can Akbel, Mesut Mertcan ve daha niceleri' diyoruz ama bu değerli spikerlerimizin bir fotoğrafını bulamıyoruz. Ya da pul kadar küçücük fotoğraflarını ancak bulabiliyoruz.

Mevcut spikerler için de aynı duruma düşmemek için bu başlık bir arşiv olarak açılmıştır.

Kurallar:

1 - Kendi çektiğiniz fotoğrafları yükleyiniz. İnternetten bulduğunuz fotoğrafları kesinlikle yüklemeyiniz.
2 - Spikeri canlı olarak bulup çekmeniz daha iyi ama bulamayacağınıza göre tv ekranından çekiyorsunuz. (Canlısını bulup çekene fazladan puanlar verilecektir )
3 - Tv ekranından çekilen fotoğrafları 400 piksel ve tuğrasız yükleyiniz. Canlısını çekebilenler tuğralı yükleyebilir.
4 - Fotoğrafı net çekememişseniz yüklemeyiniz, aynı spikeri veya muhabiri bir başka üyemiz net çekip yükleyebilir.
5 - Spor spikerleri ve muhabirleri de yüklenebilir.
6 - Sadece ulusal kanalların spikerlerini ekleyelim.
7 - Uydudan yayın yapan yerel kanalların spikerleri de eklenebilir.
8 - Spiker ve muhabirler hakkında "kendi görüşlerinizi" yazabilirsiniz.

Mehmet!

4 yıl önce - Sal 22 Eyl 2009, 20:53

Nazlı Çelik / Star

Banu Güven - NTV

Şirin Payzın - CNN

Cem Öğretir / atv

Cem Öğretir / atv - Mehtap Çolak / atv New York Muhabiri

Kemal Gülen / STV

Deniz Arman / Kanal D

Korcan Karar / Show TV

Bayram olması nedeniyle baş spikerleri (anchorman'leri) çekemedim bugün

Mehmet!

4 yıl önce - Çrş 23 Eyl 2009, 21:08

Ali Kırca / Show TV

Uğur Dündar / Star

Erhan Çelik / Kanal 7

Erhan Karadağ / Kanal D Ankara Temsilcisi

mesut_tr

4 yıl önce - Çrş 23 Eyl 2009, 21:34

mehmet ali birand: dili sikca kendi isteyerek mi yoksa istemeyerekmi olsa gerek tam bilemiyorum ama sürekli sürtüyor ve basina bir is aciyor, mesela 29 mart secimlerin de kilicdaroglu'na insallah kazanacagiz demesi veya cok güzel hareketler bunlar'da ben aslinda gazetecilige cok namuslu bir sekilde baslamistim demesi en güzel örnekler...

ugur dündar: bugüne kadar bildigim en tarafsiz ve namuslu gazeteciydi, taki malum kisinin kanalina anchorman olana kadar...melih gökcek ve dengir mir mehmet firat'in kilicdaroglu ile tartismalarindaki yanli tavirlari'na ise hicbirsey demeye gerek yok..

fuat kozlukluoglu: haberi anlatirken hissederek, heyecanlanarak anlatiyordu ve ondan dolayi ister istemez izliyordum, keske onun gibi 2 tane daha olsa..

ali kirca: yillardir tarafsizligindan birsey kaybetmemis, malum kisinin tüm kanallarinda 29 martta kilicdaroglu show yaparken ve topbas stüdyo'ya bile alinmazken bu özellikle dikkat etti ve ikisininide haberlere cikardi ve hakettikleri kadar konusturdu, müdahale etmeden..

flash tv obama: haber'i gercektende haber, takdir ediyorum, sadece siyaset dolu degil, tam tersine hersey var, magazin bile, öyleki obama kiligina girecek kadar cesur ve sel felaketinde alibeyköy'de kac sene önce yaptigi haberi gözler önüne tekrar getirip neler yapilabilecegini ve canlarin kurtarilabilecegi kadar duygusal-cömert bir beyefendi, ismini malesef bilmiyorum...

erhan celik: haberleri adeta yasayarak okuyor ve sürekli kameraya bakmaya dikkat ediyor, buda onun sanki senle konustugu gibi bir his veriyor, ancak cok sert duruyor ya..

nazli celik: cok yazik o kisi ve kurum icin calistigina, cok hanim hanimcik ve haberleri ictenlikle, samimiyet ile sunuyor...

saba tümer: ekranlarda özlüyoruz haberci olarak...

reha muhtar: cosuyordu haberlerde, ve sadece reyting ugruna yapmadigi yoktu, küfür istersen, azar istersen hersey vardi...

acun ilicali: keske haberleri sunsa, zamaninda spor muhabirligi yaptigi yillarda fransa 98 de paris diye kadiköy moda'dan canli yayin yapmis, ve sansal büyüka'nin haberi olmamisti...veya yanlis hatirlamiyorsam maraton programinda derbi mac 1-1 bitmisti ve macin özet görüntülerine golleri koymayi unutmustu..

benim sahsi görüsüm böyle...

En son mesut_tr tarafından Çrş 23 Eyl 2009, 21:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ayhan
4 yıl önce - Prş 24 Eyl 2009, 00:07

Fotoğraf başlığı değil mi burası. Yorum ekleniyor muydu ?

Mehmet!

4 yıl önce - Prş 24 Eyl 2009, 00:15

Başlığı açarken aklıma gelmedi ama küçük yorumlar hoş olur. Ama google'da "reha muhtardan inciler" arayıp bulduklarımızı kopyalamayalım lütfen.

Kurallara yeni bir madde ekliyelim öyleyse.

Alıntı:
8 - Spiker ve muhabirler hakkında "kendi görüşlerinizi" yazabilirsiniz.

Samet1905
4 yıl önce - Prş 24 Eyl 2009, 12:25

ilker yasin : hem gol hem penaltı

ilker yasin : şimdi çok tehlikeli bir yerden köşe vuruşu kullanıyoruz

sedat karahallı
4 yıl önce - Prş 24 Eyl 2009, 14:03

Deniz Armanın nasıl spikerlik yapabildiğine inanamıyorum. Konuşmayı bilmez, mimik bilmez, yorum bilmez. O kadar hata yapıyor ki, çıldırtıyor insanı.

Altay Dündar
4 yıl önce - Prş 24 Eyl 2009, 18:08

Nazlı Çelik'e aşığım..

a.tuna
4 yıl önce - Prş 24 Eyl 2009, 18:29

Gülay Özdem - NTV - Gece Haberleri

Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET